X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 3

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Za nami trzecie spotkanie w ramach Czwartków Lekko Atletycznych i za razem ostatnie rozgrywane jesienią, Teraz czas na przygotowywanie formy młodych lekkoatletów do wiosennej edycji naszych zawodów. Szkole podstawowej w Ochabach serdecznie dziękujemy że nas  przygarnęła w tym trudnym okresie renowacji bieżni w Skoczowie. Mam nadzieję, że od wiosny wrócimy ponownie na stadion  SOSiR. Wyniki:

 

konkurencja rocznik imię nazwisko szkoła

wynik

60 m M 2009 Konrad Piętka SP Strumień 8,78
  2009 Filip Łukowski SP Strumień 9,24
  2009 Jakub Indyk SP Strumień 11,28
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 9,93
  2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 10,02
  2010 Jakub Ogórek SP 1 Skoczów 10,54
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 10,63
  2010 Robert Bukowczan SP Ochaby 10,8
  2011 Marek Lichna SP Strumień 9,74
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 10,14
  2011 Sebastian Chrapek SP 2 Brenna 10,15
  2011 Adam Kuś SP Strumień 10,61
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 10,66
  2012 Alan Staś SP 2 Brenna 11,34
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 12,49
60 m K 2009 Julia  Ćwiękała ZSP Pogórze 9,07
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 9,63
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 9,66
  2009 Estera Żwak SP Dębowiec 9,92
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 10,09
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 10,1
  2009 Zofia Gościniak SP Chybie 10,2
  2009 Zofia Czaja SP Strumień 10,54
  2009 Kinga Nowok SP Strumień 10,54
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 11,99
  2010 Lena Krzempek SP 2 Brenna 10,48
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 11,54
  2011 Nadia Stonawska SP 3 Skoczów 9,2
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 9,54
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 9,84
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 9,85
  2011 Aleksandra Wojtyła ZSP Pogórze 9,88
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 9,96
  2011 Daria Janik SP Strumień 10,17
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 10,33
  2011 Amelia Sojka SP Strumień 10,61
  2012 Kamila Gogółka SP 1 Ustroń 10,75
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 10,86
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 10,99
  2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 11,32
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 11,61
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 12,13
  2011 Kalina Mędrek SP Strumień 12,63
300 m M 2011 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 58,97
  2012 Hubert Sztwiertnia SP 2 Brenna 60,53
300 m K 2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 55,85
  2010 Julita Szewczyk ZSP Pogórze 59,24
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 60,44
  2010 Lena Krzempek SP 2 Brenna 63,69
600 m K 2009 Amelia Macieiczek ZSP Pogórze 1,5046
  2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 1,5536
  2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 2,0907
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 2,1716
  2010 Milena Żuk SP 1 Brenna 2,2518
  2010 Vanessa Heller SP 1 Brenna 2,3202
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 3,0112
1000 m M 2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 3,2646
skok w dal K 2009 Amelia Macieiczek ZSP Pogórze 4,19
  2009 Antonina Rakus SP 3 Skoczów 3,83
  2009 Estera Żwak SP Dębowiec 3,72
  2009 Dominika Brachaczek SP Strumień 3,57
  2009 Natalia Ludwiczak ZSP Pogórze 3,52
  2009 Wiktoria Strządała SP Strumień 3,52
  2009 Zofia Czaja SP Strumień 3,43
  2009 Julia Ćwękała ZSP Pogórze 3,39
  2009 Marta Juraszczyk SP 1 Brenna 3,38
  2009 Karolina Jerzok SP Strumień 3,38
  2009 Kinga Nowok SP Strumień 3,37
  2009 Karolina Macura SP 1 Brenna 3,35
  2009 Laura Hołomek SP 1 Brenna 3,32
  2009 Anna Kłósko SP 2 Brenna 2,73
  2010 Lena Krzempek SP 2 Brenna 3,32
  2010 Julita Szewczyk ZSP Pogórze 3,12
  2010 Barbara Gwizdoń ZSP Pogórze 3,09
  2010 Vanessa Heller SP 1 Brenna 2,98
  2010 Milena Żyłka SP 1 Brenna 2,91
  2010 Maja Filapek ZSP Pogórze 2,84
  2010 Maja Pilch SP 1 Brenna 2,71
  2011 Wiktoria Pożyć SP Strumień 3,65
  2011 Zofia Madej SP 3 Skoczów 3,58
  2011 Marcelina Wojtyła ZSP Pogórze 3,43
  2011 Lena Stec SP 3 Skoczów 3,42
  2011 Daria Janik SP Strumień 3,34
  2011 Nadia Stonawska SP 3 Skoczów 3,26
  2011 Hanna Burczyk SP Strumień 3,16
  2012 Kamila Gogółka SP 1 Ustroń 3,06
  2011 Amelia Sójka SP Strumień 3,04
  2011 Zofia Gościniak SP Mnich 3
  2011 Maja Brachaczek SP Strumień 2,86
  2011 Hanna Kubieniec SP Strumień 2,85
  2011 Oliwia Ledwoń SP Strumień 2,84
  2011 Kalina Mędrek SP Strumień 2,72
  2011 Zofia Gruszczyk SP Strumień 2,55
skok w dal M 2009 Piotr Matuszny SP Pawłowice 4,29
  2009 Konrad Piętka SP Strumień 4,15
  2009 Filip Łukowski SP Strumień 3,84
  2010 Antoni Wyleżuch SP Strumień 3,36
  2011 Marek Lichna SP Strumień 3,89
  2011 Adam Kuś SP Strumień 3,75
  2011 Sebastian Chrapek SP 2 Brenna 3,65
  2012 Kamil Andrzejewski ZSP Pogórze 3,55
  2011 Franciszek Łukowski SP Strumień 3,21
  2012 Hubert Sztwiertnia SP 2 Brenna 2,98
  2011 Piotr Staś SP 2 Brenna 2,43
rzut p. pal. K 2011 Zuzanna Kawik SP 2 Brenna 19,5
  2011 Agnieszka Gawlas SP 2 Brenna 15
rzut p. pal. M 2010 Beniamin Krzak SP Ochaby 31,5
  2010 Grzegorz Jaworski SP Strumień 25
  2010 Jakub Ogórek SP 1 Skoczów 24,5
  2010 Robert Bukowczan SP Ochaby 23
  2012 Alan Staś SP 2 Brenna 24
  2011 Wojciech Dziadek ZSP Pogórze 14,5

 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka X Czwartki Lekko Atletyczne - runda 3