XX Powiatowe Biegi Przełajowe - Pogórze 2021

Przy pięknej, jesiennej pogodzie nasz Klub Przeprowadził kolejną, jubileuszową bo już XX edycję Biegów Przełajowych Dzieci i Młodzieży naszego powiatu. Na starcie stanęło równo 100 uczestników rywalizujących w 16 kategoriach wiekowych. Wyścigi toczyły się na dystansach od 100 m dla najmłodszych do 2 km dla grupy najstarszej. Poza przygotowanymi dla uczestników - zwycięzców{ pucharów, medali i dyplomów był również skromny poczęstunek dla każdego kto osiągnął metę swojego biegu. Wyniki:

 

XX POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIECI I MŁODZIEŻY

Organizator :

LKS Pogórze w Pogórzu ;

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021”.

Miejsce i termin :

         Stadion LKS Pogórze ;

       23  październik   2021 r.   ( sobota ) ; godzina 1030.

   KOMUNIKAT   KOŃCOWY

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2014 i młodsi - dystans ok. 100 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Kożdoń Monika
Przedszkole nr 4
2
Wigezzi Zofia
SP 2 Brenna
3
Golba Julia
SP 2 Brenna
4
Wojtula Julia
Przedszkole nr 19
5
Krzemińska Maria
SP 2 Brenna

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2014 i młodsi - dystans ok. 200 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Golasowski Dawid
SP 6 Cieszyn
2
Hławiczka Mikołaj
SP 3 Skoczów
3
Kożdoń Szymon
SP 8 Skoczów
4
Malerz Kacper
SP 6 Cieszyn
5
Lipa Kamil
SP 6 Cieszyn
6
Krawiec Filip
SP 6 Cieszyn
7
Szarek Adam
SP Ogrodzona

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2013 - dystans ok. 200 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Matros Judyta
SP 2 Brenna
2
Burczyk Olga
SP Strumień
3
Dybczyńska Oliwia
SP Górki Wielkie
4
Macura Hanna
SP 6 Cieszyn

Szkoły podstawowe - chłopcy -  rocznik 2013 - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Golasowski Rafał
SP 6 Cieszyn
2
Droździk Wiktor
SP 2 Brenna
3
Wojtas Dominik
SP 6 Cieszyn
4
Matuszek Krzysztof
SP 6 Cieszyn
5
Pasterny Bartosz
SP 2 Brenna

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2012 - dystans ok. 300 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Gogółka Kamila
SP 1 Ustroń
2
Duda Tamara
SP 8 Skoczów
3
Heller Hanna
SP 2 Brenna
4
Chmiel Hania
SP 6 Cieszyn
5
Kubicius Magdalena
SP 6 Cieszyn
6
Madej Oliwia
SP 6 Cieszyn
7
Kiełbasa Wiktoria
SP 6 Cieszyn
8
Majka Tatiana
SP 6 Cieszyn
9
Pastor Justyna
SP Ogrodzona
10
Vysotska Yelyzaveta
SP 6 Cieszyn
11
Wojtala Maja
SP 6 Cieszyn

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2012 - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię 
Szkoła / Klub
1
Wakuła Piotr
SP 6 Cieszyn
2
Greń Karol
SP 1 Brenna
3
Kuś Tomasz
SP Strumień
4
Staś Alan
SP 2 Brenna
5
Lewandowski Antoni
SP 6 Cieszyn
6
Wyrwa Marcel
SP 3 Skoczów
7
Bralewski Maksymilian
SP 3 Skoczów

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2011 - dystans ok. 400 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Madej Zofia
SP 3 Skoczów
2
Wojtyła Aleksandra
ZSP Pogórze
3
Stec Lena
SP 3 Skoczów
4
Burczyk Hanna
SP Strumień
5
Macura Oliwia
SP 6 Cieszyn
6
Holisz Wiktoria
ZSP Pogórze
7
Gawlas Agnieszka
SP 2 Brenna

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2011 - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Lichna Marek
SP Strumień
2
Matros Filip
SP 2 Brenna
3
Kuś Adam
SP Strumień
4
Andrzejewski Kamil
ZSP Pogórze
5
Heczko Wojciech
SP 6 Cieszyn
6
Wisniewski Tymoteusz
SP 6 Cieszyn
7
Dziadek Wojciech
ZSP Pogórze
8
Czopek Kamil
SP 2 Brenna
9
Wojtas Mateusz
SP 6 Cieszyn
10
Lipa Krystian
SP 6 Cieszyn
11
Kotowski Filip
SP 6 Cieszyn
12
Szostok Stanisław
ZSP Pogórze
13
Staś Piotr
SP 2 Brenna
14
Sobota Daniel
ZSP Pogórze

Szkoły podstawowe - dziewczęta - rocznik 2010 - dystans ok. 500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Jaworska Klaudia
SP 1 Brenna
2
Jaworska Julia
SP 1 Brenna
3
Dybczyńska Amelia
SP Górki Wlk.
4
Żyłka Milena
SP 1 Brenna
5
Englert Nina
SP Drogomyśl
6
Szewczyk Julita
ZSP Pogórze
7
Gwizdoń Barbara
ZSP Pogórze
8
Chmiel Martyna
SP 6 Cieszyn
9
Cholewa Anna
SP 6 Cieszyn
10
Wojnar Marta
SP Pruchna
11
Nowak Oliwia
SP 1 Skoczów

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2010 - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Donocik Kamil
SP 1 Brenna
2
Ogórek Jakub
SP 1 Skoczów
3
Kałuża Adam
SP 6 Cieszyn
4
Mazur Igor
SP Drogomyśl
5
Pieczonka Kamil
SP 2 Brenna
6
Lewczuk Nikodem
ZSP Pogórze
7
Gaś Kacper
ZSP Pogórze

Szkoły podstawowe - dziewczęta  - rocznik 2009 - dystans ok.500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Macieiczek Amalia
ZSP Pogórze
2
Rakus Antonina
SP 3 Skoczów
3
Juraszczyk Marta
SP 1 Brenna
4
Mazur Karolina
SP 1 Brenna
5
Ludwiczak Natalia
ZSP Pogórze

Szkoły podstawowe - chłopcy - rocznik 2009 - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Matuszny Piotr
SP Pawłowice

Szkoła Podstawowa  - dziewczęta – rocznik 2008 / 2007 - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Sikora Alicja
SP Górki Wlk.
2
Andrzejewska Kamila
ZSP Pogórze
3
Rapciak Emilia
ZSP Pogórze
4
Matuszek Wiktoria
SP 6 Cieszyn

Szkoła Podstawowa – chłopcy – rocznik 2008 / 2007 – dystans ok. 1500 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Rapciak Emil
ZSP Pogórze
2
Tomala Jakub
SP 6 Cieszyn
3
Buster Adam
SP 6 Cieszyn

Kategoria OPEN - Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - dystans ok. 1000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Maciejczek Zuzanna
UKS Brenna
2
Szoska Anna
LKS Pogórze
3
Szczotka Natalia
LKS Pogórze
4
Gruszczyk Klaudia
LKS Pogórze

Kategoria OPEN - Mężczyźni (rocznik 2006 i starsi) - dystans ok. 2000 m

Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła / Klub
1
Pisz Mikołaj
LKS Pogórze
2
Kędzior Marcin
LKS Pogórze
3
Sikora Szymon
LKS Pogórze
4-5
Knyps Dawid
LKS Pogórze
4-5
Świder Konrad
LKS Pogórze

Organizator - LKS "POGÓRZE"

Kierownik zawodów: prezes LKS Pogórze p. Piotr Hanzel

Sędzia główny zawodów : Zdzisław Kołodziejczyk

Starter : Zdzisław Kołodziejczyk

Kierownik mety: Beata  Kołodziejczyk

Kierownik biura zawodów : Jadwiga Dybczyńska

Przygotowanie tras: Grzegorz Sawczuk i Zdzisław Kołodziejczyk.  

W zawodach udział wzięło - 100 uczestników ( 51 dziewczęta i 49 chłopców)

Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami.

Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.