MMM w Biegach Przełajowych

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Podczas rozgrywanych 6 listopada b.r. Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych wysoką formą błysnęła Kamila Andrzejewska, która na ciężkiej, 1,5 km trasie finiszowała na 3 miejscu wśród najlepszych biegaczek z woj. śląskiego i opolskiego. Zawody odbywały się w Kędzierzynie Koźlu. Ekipę naszej pogórskiej sekcji LA uzupełniali jeszcze:

Mikołaj Pisz, który na dystansie 2 km finiszował na wysokim - 5 miejscu, podobnie jak Szymon Sikora na dystansie 3 km. Klaudia Gruszczyk ukończyła rywalizację na 8 pozycji w biegu na dystansie 2,5 km a Konrad Świder dobiegł do mety 13  rywalizując na dyst. 3 km.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka MMM w Biegach Przełajowych