49 Cross Mysłowicki

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Już po raz 49 odbył się jeden z najstarszych, cyklicznych biegów przełajowych organizowany w Mysłowicach - Cross Mysłowicki. Wielokrotnie na trasach biegowych w Mysłowicach rywalizowali najlepsi polscy biegacze, wielokrotnie olimpijczycy. Skromna reprezentacja naszego klubu również wzięła udział kolejny już raz w  tej imprezie. Na medal i to złoty spisała się pogórzanka - Amelia Macieiczek, wygrywając bieg w najmłodszej kategorii - U14, który rozgrywany był na dystansie ok. 600 m.

Ten sam bieg na 12 pozycji ukończyła Antonina Rakus a Piotr Matuszny był 13 wśród chłopaków. Wysokie - 5 miejsce zajął Marcin Kędzior w biegu j. młodszych na 3 km.  a Ania Szoska zajęła 8 miejsce w tej samej kat. rywalizując na dystansie 2 km. 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka 49 Cross Mysłowicki