Sukces !!! Sukces !!! Sukces !!!

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2021" .

Sukcesem zakończył się udział naszej reprezentacji w rozegranych 13 listopada b.r. Mistrzostwach Śląska w Biegach Górskich. Były to zawody rozgrywane w stylu alpejskim /czyli start na dole a meta na górze/ na krótkim dystansie.  Wiele indywidualnych sukcesów naszych poszczególnych zawodników złożyło się na  końcowe osiągnięcie jakim było wygranie klasyfikacji drużynowej tych Mistrzostw. Na sukces zapracowali wszyscy ale warto w szczególny sposób wspomnieć indywidualnych medalistów tych zawodów. Julia Chromik - złoty medal w kat. U20 /dystans 1600m/; Amelia Macieiczek - złoty medal w kat. U14 /dystans 800m/; Ania Szoska - złoty a Aleksandra Bednarz - brązowy medal w kat. U18 /dystsn1600m/; Kamila Andrzejewska - srebrny medal w kat.U16 /dystans 1600m/; Mikołaj Pisz - srebrny medal w kat. U16 /dyst.1600m/; Marcin Kędzior - srebrny medal w kat. U18 /1600m/; Zofia Madej - brązowy medal w kat. U12 /dystans 600m/. Skład drużyny uzupełnili jeszcze zdobywając cenne punkty do klasyfikacji końcowej: Kamila Gogółka, Beniamin Krzak, Piotr Matuszny, Klaudia Gruszczyk, Szymon Sikora i Dawid Knyps. LKS Pogórze - Drużynowym Mistrzem Śląska w Biegach Górskich !!!  Gratulacje !!!

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Sukces !!! Sukces !!! Sukces !!!