"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie..
Za nami Finał Miejski zmagań X Czwartków Lekkoatletycznych. Jak zawsze Klub LKS Pogórze przygotował dla najlepszych nagrody w postaci medali za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych konkurencjach i rocznikach, oraz pamiątkowe puchary dla najliczniej reprezentowanych szkół w naszych zawodach. Była również przeprowadzona klasyfikacja medalowa tego finału i najlepiej w tej klasyfikacji wypadł ZSP z Pogórza wyprzedzając SP Strumień - 2 miejsce, SP 3 Skoczów - 3 miejsce; SP 2 Brenna - 4 miejsce i SP 1 Brenna - 5 miejsce. Wśród rywalizującej młodzieży znaleźli się również przedstawiciele takich szkół jak: SP 1 Skoczów, SP 8 Skoczów, SP 1 Ustroń, SP Górki Wlk. SP 1 Pawłowice, SP Dębowiec, SP Iskrzyczyn. Wszystkim zawodnikom ich opiekunom i rodzicom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną - XI edycję naszych Czwartków, której początek planujemy już 21.09.2022 r. Fotoreportaż. Wyniki:
konkurencja
|
płeć
|
rocznik
|
imię
|
nazwisko
|
szkoła
|
wynik
|
|
60 m
|
M
|
2009
|
Filip
|
Łukowski
|
SP Strumień
|
9,27
|
|
|
|
2009
|
Wojciech
|
Krzempek
|
SP Strumień
|
9,59
|
|
|
|
2009
|
Maksymilian
|
Droździk
|
SP 2 Brenna
|
9,71
|
|
|
|
2010
|
Antoni
|
Wyleżuch
|
SP Strumień
|
9,66
|
|
|
|
2010
|
Kamil
|
Donocik
|
SP 1 Brenna
|
9,87
|
|
|
|
2010
|
Klaudiusz
|
Dróbek
|
ZSP Pogórze
|
11,21
|
|
|
|
2010
|
Grzegorz
|
Jaworski
|
SP Strumień
|
11,80
|
|
|
|
2011
|
Filip
|
Matros
|
SP 2 Brenna
|
9,28
|
|
|
|
2011
|
Marek
|
Lichna
|
SP Strumień
|
9,36
|
|
|
|
2011
|
Wojciech
|
Dziadek
|
ZSP Pogórze
|
9,64
|
|
|
|
2013
|
Wiktor
|
Dróździk
|
SP 2 Brenna
|
9,96
|
|
|
|
2011
|
Adam
|
Kuś
|
SP Strumień
|
10,77
|
|
|
|
2011
|
Franek
|
Łukowski
|
SP Strumień
|
11,14
|
|
|
|
2011
|
Damian
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
11,29
|
|
|
|
2014
|
Daniel
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
13,06
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 m
|
K
|
2009
|
Weronika
|
Szczotka
|
SP 3 Skoczów
|
8,34
|
|
|
|
2009
|
Marta
|
Juraszczyk
|
SP 1 Brenna
|
8,86
|
|
|
|
2009
|
Karolina
|
Macura
|
SP 1 Brenna
|
9,27
|
|
|
|
2009
|
Weronika
|
Obracaj
|
ZSP Pogórze
|
9,35
|
|
|
|
2009
|
Dominika
|
Brachaczek
|
SP Strumień
|
9,88
|
|
|
|
2009
|
Julia
|
Ćwiękała
|
ZSP Pogórze
|
9,99
|
|
|
|
2009
|
Zofia
|
Czaja
|
SP Strumień
|
10,28
|
|
|
|
2009
|
Karolina
|
Jerzok
|
SP Strumień
|
10,40
|
|
|
|
2010
|
Vanessa
|
Heller
|
SP 1 Brenna
|
8,94
|
|
|
|
2010
|
Milena
|
Żyłka
|
SP 1 Brenna
|
9,57
|
|
|
|
2010
|
Lena
|
Fizia
|
SP Strumień
|
9,84
|
|
|
|
2010
|
Lena
|
Krzempek
|
SP 2 Brenna
|
10,19
|
|
|
|
2010
|
Maja
|
Filapek
|
ZSP Pogórze
|
10,41
|
|
|
|
2010
|
Maja
|
Pilch
|
SP 1 Brenna
|
10,51
|
|
|
|
2010
|
Amelia
|
Herzyk
|
SP 1 Brenna
|
10,74
|
|
|
|
2010
|
Roksana
|
Przybyła
|
SP 2 Brenna
|
11,15
|
|
|
|
2010
|
Paulina
|
Ziętek
|
SP 2 Brenna
|
12,02
|
|
|
|
2010
|
Kamila
|
Rużeńska
|
SP 2 Brenna
|
12,19
|
|
|
|
2011
|
Hanna
|
Burczyk
|
SP Strumień
|
8,60
|
|
|
|
2011
|
Kalina
|
Gielata
|
SP 8 Skoczów
|
9,86
|
|
|
|
2012
|
Martyna
|
Budkowska
|
SP 3 Skoczów
|
9,90
|
|
|
|
2011
|
Maja
|
Brachaczek
|
SP Strumień
|
10,16
|
|
|
|
2011
|
Wiktoria
|
Nowicka
|
SP 1 Brenna
|
10,25
|
|
|
|
2011
|
Iga
|
Fizia
|
SP Strumień
|
10,38
|
|
|
|
2013
|
Judyta
|
Matros
|
SP 2 Brenna
|
10,41
|
|
|
|
2011
|
Maja
|
Małysz
|
SP 1 Brenna
|
10,50
|
|
|
|
2012
|
Kamila
|
Gogółka
|
SP 1 Ustroń
|
10,56
|
|
|
|
2011
|
Amelia
|
Sojka
|
SP Strumień
|
10,70
|
|
|
|
2011
|
Oliwia
|
Ledwoń
|
SP Strumień
|
10,87
|
|
|
|
2011
|
Zuzanna
|
Kawik
|
SP 2 Brenna
|
10,90
|
|
|
|
2011
|
Weronika
|
Kubasiak
|
SP Strumień
|
11,04
|
|
|
|
2011
|
Zofia
|
Gruszczyk
|
SP Strumień
|
11,34
|
|
|
|
2013
|
Oliwia
|
Dybczyńska
|
SP Górki Wlk.
|
11,34
|
|
|
|
2012
|
Paulina
|
Cieślar
|
SP 3 Skoczów
|
11,71
|
|
|
|
2011
|
Agnieszka
|
Gawlas
|
SP 2 Brenna
|
11,72
|
|
|
|
2013
|
Anastazja
|
Legierska
|
SP 3 Skoczów
|
11,91
|
|
|
|
2011
|
Kalina
|
Mendrek
|
SP Strumień
|
12,97
|
|
|
|
2013
|
Martyna
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
13,34
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 m
|
M
|
2010
|
Filip
|
Ślęzak
|
ZSP Pogórze
|
52,34
|
|
|
|
2010
|
Franciszek
|
Rajwa
|
ZSP Pogórze
|
64,56
|
|
|
|
2011
|
Kamil
|
Andrzejewski
|
ZSP Pogórze
|
57,78
|
|
|
|
2012
|
Hubert
|
Sztwiertnia
|
SP 2 Brenna
|
62,66
|
|
|
|
2011
|
Damian
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
77,82
|
|
|
|
2014
|
Adam
|
Szarek
|
SP Ogrodzona
|
79,60
|
|
|
|
2014
|
Daniel
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
80,47
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 m
|
K
|
2009
|
Natalia
|
Ludwiczak
|
ZSP Pogórze
|
53,10
|
|
|
|
2009
|
Natalia
|
Pietrzak
|
ZSP Pogórze
|
58,09
|
|
|
|
2010
|
Milena
|
Bogacz
|
SP Iskrzyczyn
|
54,87
|
|
|
|
2010
|
Julita
|
Szewczyk
|
ZSP Pogórze
|
55,46
|
|
|
|
2010
|
Barbara
|
Gwizdoń
|
ZSP Pogórze
|
55,54
|
|
|
|
2010
|
Eliza
|
Sztwiertnia
|
SP 2 Brenna
|
56,43
|
|
|
|
2011
|
Zofia
|
Madej
|
SP 3 Skoczów
|
54,54
|
|
|
|
2013
|
Lena
|
Włoch
|
SP 3 Skoczów
|
70,47
|
|
|
|
2014
|
Justyna
|
Pastor
|
SP Dębowiec
|
77,18
|
|
|
|
2011
|
Zofia
|
Stokłosa
|
SP 3 Skoczów
|
78,66
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
600 m
|
K
|
2009
|
Amelia
|
Macieiczek
|
ZSP Pogórze
|
1.49,68
|
|
|
|
2009
|
Antonina
|
Rakus
|
SP 3 Skoczów
|
1.51,53
|
|
|
|
2010
|
Amelia
|
Dybczyńska
|
SP Górki Wlk.
|
1.53,84
|
|
|
|
2010
|
Julia
|
Jaworska
|
SP 1 Brenna
|
1.54,53
|
|
|
|
2010
|
Klaudia
|
Jaworska
|
SP 1 Brenna
|
1.58,69
|
|
|
|
2011
|
Aleksandra
|
Wojtyła
|
ZSP Pogórze
|
2,08.78
|
|
|
|
2011
|
Lena
|
Stec
|
SP 3 Skoczów
|
2.16,28
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1000 m
|
M
|
2009
|
Brunon
|
Jasiulek
|
SP Dębowiec
|
3.25,86
|
|
|
|
2009
|
Piotr
|
Matuszny
|
SP 1 Pawłowice
|
3.38,74
|
|
|
|
2012
|
Marcin
|
Machej
|
SP 3 Skoczów
|
4.29,37
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
skok w dal
|
K
|
2008
|
Malwina
|
Dzierbanowicz
|
SP 3 Skoczów
|
3,42
|
PK
|
|
|
2009
|
Amelia
|
Macieiczek
|
ZSP Pogórze
|
4,43
|
|
|
|
2009
|
Marta
|
Juraszczyk
|
SP 1 Brenna
|
4,18
|
|
|
|
2009
|
Natalia
|
Ludwiczak
|
ZSP Pogórze
|
4,09
|
|
|
|
2009
|
Dominika
|
Brachaczek
|
SP Strumień
|
4,07
|
|
|
|
2009
|
Antonina
|
Rakus
|
SP 3 Skoczów
|
3,91
|
|
|
|
2009
|
Karolina
|
Macura
|
SP 1 Brenna
|
3,71
|
|
|
|
2009
|
Natalia
|
Pietrzak
|
ZSP Pogórze
|
3,56
|
|
|
|
2009
|
Julia
|
Ćwiękała
|
ZSP Pogórze
|
3,48
|
|
|
|
2009
|
Zofia
|
Czaja
|
SP Strumień
|
2,73
|
|
|
|
2010
|
Amelia
|
Dybczyńska
|
SP Górki Wlk.
|
4,16
|
|
|
|
2010
|
Vanessa
|
Heller
|
SP 1 Brenna
|
4,04
|
|
|
|
2010
|
Klaudia
|
Jaworska
|
SP 1 Brenna
|
3,98
|
|
|
|
2010
|
Julia
|
Jaworska
|
SP 1 Brenna
|
3,78
|
|
|
|
2010
|
Milena
|
Bogacz
|
SP Iskrzyczyn
|
3,74
|
|
|
|
2010
|
Lena
|
Fizia
|
SP Strumień
|
3,72
|
|
|
|
2010
|
Barbara
|
Gwizdoń
|
ZSP Pogórze
|
3,58
|
|
|
|
2010
|
Julita
|
Szewczyk
|
ZSP Pogórze
|
3,58
|
|
|
|
2010
|
Maja
|
Pilch
|
SP 1 Brenna
|
3,54
|
|
|
|
2010
|
Lena
|
Krzempek
|
SP 2 Brenna
|
3,52
|
|
|
|
2010
|
Milena
|
Żyłka
|
SP 1 Brenna
|
3,46
|
|
|
|
2010
|
Maja
|
Filapek
|
ZSP Pogórze
|
3,28
|
|
|
|
2010
|
Roksana
|
Przybyła
|
SP 2 Brenna
|
2,78
|
|
|
|
2010
|
Paulina
|
Ziętek
|
SP 2 Brenna
|
2,63
|
|
|
|
2011
|
Lena
|
Stec
|
SP 3 Skoczów
|
3,76
|
|
|
|
2011
|
Aleksandra
|
Wojtyła
|
ZSP Pogórze
|
3,52
|
|
|
|
2011
|
Zofia
|
Madej
|
SP 3 Skoczów
|
3,47
|
|
|
|
2011
|
Maja
|
Brachaczek
|
SP Strumień
|
3,41
|
|
|
|
2011
|
Amelia
|
Sojka
|
SP Strumień
|
3,41
|
|
|
|
2011
|
Hanna
|
Burczyk
|
SP Strumień
|
3,34
|
|
|
|
2012
|
Kamila
|
Gogółka
|
SP 1 Ustroń
|
3,33
|
|
|
|
2012
|
Martyna
|
Budkowska
|
SP 3 Skoczów
|
3,32
|
|
|
|
2011
|
Oliwia
|
Ledwoń
|
SP Strumień
|
3,19
|
|
|
|
2011
|
Kalina
|
Gielata
|
SP 8 Skoczów
|
3,12
|
|
|
|
2011
|
Iga
|
Fizia
|
SP Strumień
|
3,06
|
|
|
|
2011
|
Wiktoria
|
Nowicka
|
SP 1 Brenna
|
3,03
|
|
|
|
2011
|
Maja
|
Małysz
|
SP 1 Brenna
|
2,98
|
|
|
|
2013
|
Judyta
|
Matros
|
SP 2 Brenna
|
2,94
|
|
|
|
2011
|
Kalina
|
Mendrek
|
SP Strumień
|
2,91
|
|
|
|
2011
|
Zofia
|
Gruszczyk
|
SP Strumień
|
2,71
|
|
|
|
2012
|
Paulina
|
Cieslar
|
SP 3 Skoczów
|
2,63
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
skok w dal
|
M
|
2009
|
Brunon
|
Jasiulek
|
SP Dębowiec
|
4,46
|
|
|
|
2009
|
Filip
|
Łukowski
|
SP Strumień
|
4,26
|
|
|
|
2009
|
Piotr
|
Matuszny
|
SP 1 Pawłowice
|
4,11
|
|
|
|
2009
|
Wojciech
|
Krzempek
|
SP Strumień
|
3,63
|
|
|
|
2010
|
Filip
|
Ślęzak
|
ZSP Pogóże
|
4,18
|
|
|
|
2010
|
Antoni
|
Wyleżuch
|
SP Strumień
|
3,69
|
|
|
|
2010
|
Kamil
|
Donocik
|
SP 1 Brenna
|
3,32
|
|
|
|
2010
|
Franciszek
|
Rajwa
|
ZSP Pogóże
|
3,21
|
|
|
|
2011
|
Marek
|
Lichna
|
SP Strumień
|
3,89
|
|
|
|
2011
|
Kamil
|
Andrzejewski
|
ZSP Pogóże
|
3,81
|
|
|
|
2011
|
Wojciech
|
Dziadek
|
ZSP Pogóże
|
3,77
|
|
|
|
2011
|
Adam
|
Kuś
|
SP Strumień
|
3,68
|
|
|
|
2011
|
Filip
|
Matros
|
SP 2 Brenna
|
3,62
|
|
|
|
2011
|
Franciszek
|
Łukowski
|
SP Strumień
|
3,34
|
|
|
|
2014
|
Daniel
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
2,69
|
PK
|
|
|
|
|
|
|
|
|
rzut p. pal.
|
K
|
2009
|
Weronika
|
Szczotka
|
SP 3 Skoczów
|
44,50
|
|
|
|
2009
|
Karolina
|
Jerzok
|
SP Strumień
|
27,80
|
|
|
|
2010
|
Eliza
|
Sztwiertnia
|
SP 2 Brenna
|
24,00
|
|
|
|
2010
|
Amelia
|
Herzyk
|
SP 1 Brenna
|
19,20
|
|
|
|
2010
|
Kamila
|
Rużeńska
|
SP 2 Brenna
|
12,00
|
|
|
|
2011
|
Weronika
|
Kubasiak
|
SP Strumień
|
21,30
|
|
|
|
2011
|
Zuzanna
|
Kawik
|
SP 2 Brenna
|
17,10
|
|
|
|
2011
|
Agnieszka
|
Gawlas
|
SP 2 Brenna
|
16,80
|
|
|
|
2013
|
Martyna
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
15,20
|
|
|
|
2013
|
Anastazja
|
Legierska
|
SP 3 Skoczów
|
13,10
|
|
|
|
2012
|
Justyna
|
Pastor
|
SP Dębowiec
|
9,80
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
rzut p. pal.
|
M
|
2009
|
Maksymilian
|
Droździk
|
SP 2 Brenna
|
42,00
|
|
|
|
2010
|
Grzegorz
|
Jaworski
|
SP Strumień
|
27,50
|
|
|
|
2010
|
Klaudiusz
|
Dróbek
|
ZSP Pogórze
|
21,50
|
|
|
|
2011
|
Damian
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
19,50
|
|
|
|
2012
|
Marcin
|
Machej
|
SP 3 Skoczów
|
19,00
|
|
|
|
2013
|
Wiktor
|
Droździk
|
SP 2 Brenna
|
35,30
|
|
|
|
2014
|
Adam
|
Szarek
|
SP Ogrodzona
|
9,00
|
|
|
|
2014
|
Daniel
|
Jarzynka
|
SP 3 Skoczów
|
9,70
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|