Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w LA

Jedną z ważniejszych imprez lekkoatletycznych dla  kategorii młodzikowskiej to zawody rozgrywane na poziomie międzywojewódzkim /śląskie  + opolskie/. Tym razem zawody zostały rozegrane w naszym województwie 10 września b.r. na stadionie w B-B. Naszą jedyną reprezentantką była Kamila Andrzejewska, która spisała się na medal. Kamila startując na dystansie 2000 m uzyskała wynik - 7.26,11 min. i wywalczyła brązowy medal tych mistrzostwa.

Kamila reprezentować będzie nasz klub i sekcję na Mistrzostwach Polski Młodzików / Mały Memoriał J. Kusocińskiego /, który odbędzie sie końcem września w Lublinie. Warto wspomnieć, że Kamila podczas wakacji dwukrotnie otrzymała powołanie i uczestniczyła w obozach sportowych Kady Śląska Młodzików w LA.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w LA