XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie..

28 września rozpoczęliśmy kolejną - XI już edycję Skoczowskich Czwartków Lekko atletycznych. Przed nami 3 rundy jesienne i potem pozostała część zawodów już na wiosnę. Życzymy wszystkim udanych startów i nowych rekordów życiowych. Wyniki: 

 

konkurencja
rocznik
imię
nazwisko
szkoła
wynik
60 m
2010
Martyna
Cieślar
SP Wisła Jawornik
9,52
 
2010
Maja
Filapek
ZSP Pogórze
10,56
 
2011
Zofia
Madej
SP3 Skoczów
9,72
 
2011
Maja
Brachaczek
SP Strumień
9,90
 
2011
Zuzanna
Kawik
SP 2 Brenna
11,11
 
2012
Martyna
Budkowska
SP 3 Skoczów
10,50
 
2012
Milena
Pieczonka
SP 2 Brenna
10,98
 
2012
Laura
Duda
SP Strumień
11,00
 
2013
Martyna
Sokólska
SP 2 Brenna
11,17
 
2013
Judyta
Matros
SP 2 Brenna
11,20
 
2012
Julia
Kłósko
SP 2 Brenna
11,35
 
2012
Dominika
Malejka
ZSP Pogórze
11,52
 
2012
Hanna
Heller
SP 2 Brenna
11,62
 
2014
Liliana
Holeksa
ZSP Pogórze
11,86
 
2012
Katarzyna
Chrapek
SP 2 Brenna
12,08
 
2012
Magdalena
Kostka
ZSP Pogórze
12,25
 
2014
Paulina
Lupa
SP Strumień
12,31
 
 
 
 
 
 
60 m
2010
Klaudiusz
Dróbak
ZSP Pogórze
10,39
 
2010
Mateusz
Czech
SP Strumień
11,14
 
2010
Grzegorz
Jaworski
SP Strumień
12,40
 
2011
Piotr
Staś
SP 2 Brenna
11,52
 
2013
Wiktor
Drezik
SP 2 Brenna
9,79
 
2012
Antoni
Kisielowski
SP Strumień
9,86
 
2012
Tomasz
Kuś
SP Strumień
10,45
 
2012
Jakub
Fendel
ZSP Pogórze
10,76
 
2012
Wiktor
Lupa
SP Strumień
10,92
 
2012
Wojciech
Ganzel
SP Strumień
10,94
 
2012
Miłosz
Staniek
ZSP Pogórze
11,07
 
2012
Alan
Staś
SP 2 Brenna
11,74
 
2014
Jakub
Cieślar
SP 3 Skoczów
11,91
 
 
 
 
 
 
300 m
2010
Amelia
Dybczyńska
SP Górki
50,63
 
2010
Julita
Szewczyk
ZSP Pogórze
51,36
 
2010
Barbara
Gwizdoń
ZSP Pogórze
53,14
 
2011
Lena
Stec
SP 3 Skoczów
55,20
 
2011
Barbara
Wojtyła
ZSP Pogórze
55,61
 
2011
Kira
Rajljann
SP 3 Skoczów
89,74
 
2012
Milena
Stańczak
ZSP Pogórze
64,81
 
2012
Wiktoria
Nowicka
ZSP Pogórze
76,08
 
 
 
 
 
 
300 m
2010
Filip
Cieślar
SP 3 Skoczów
81,70
 
2011
Wojciech
Dziadek
ZSP Pogórze
56,54
 
2011
Stanisław
Szostok
ZSP Pogórze
57,12
 
2012
Michał
Brytan
ZSP Pogórze
63,22
 
 
 
 
 
 
1000 m
2010
Kamil
Pieczonka
SP 2 Brenna
4.22,76
 
2011
Filip
Matros
SP 2 Brenna
3.41,98
 
2012
Marceli
Wyrwa
SP 3 Skoczów
4.11,88
 
 
 
 
 
 
skok w dal
2010
Amelia
Dybczyńska
SP Górki
4,03
 
2010
Julita
Szewczyk
ZSP Pogórze
3,95
 
2010
Martyna
Cieślar
SP Wisła Jawornik
3,83
 
2010
Barbara
Gwizdoń
ZSP Pogórze
3,64
 
2011
Lena
Stec
SP 3 Skoczów
3,77
 
2011
Zofia
Madej
SP 3 Skoczów
3,67
 
2011
Maja
Brachaczek
SP Strumień
3,48
 
2011
Aleksandra
Wojtyła
ZSP Pogórze
3,37
 
2011
Kira
Rajljann
SP 3 Skoczów
2,37
 
2012
Martyna
Budkowska
SP 3 Skoczów
3,65
 
2012
Milena
Stańczak
ZSP Pogórze
3,22
 
2012
Hanna
Heller
SP 2 Brenna
3,18
 
2012
Laura
Duda
SP Strumień
3,15
 
2013
Judyta
Matros
SP 2 Brenna
3,07
 
2012
Katarzyna
Chrapek
SP 2 Brenna
2,90
 
2013
Marta
Sokulska
SP 2 Brenna
2,88
 
2012
Julia
Kłósko
SP 2 Brenna
2,87
 
2012
Milena
Pieczonka
SP 2 Brenna
2,86
 
2014
Liliana
Holeksa
ZSP Pogórze
2,75
 
2012
Magdalena
Kostka
ZSP Pogórze
2,59
 
2012
Dominika
Malejka
ZSP Pogórze
2,52
 
 
 
 
 
 
skok w dal
2010
Kamil
Pieczonka
SP 2 Brenna
3,22
 
2011
Filip
Matros
SP 2 Brenna
3,89
 
2011
Wojciech
Dziadek
ZSP Pogórze
3,81
 
2011
Sławomir
Szostak
ZSP Pogórze
3,33
 
2011
Piotr
Staś
SP 2 Brenna
2,83
 
2012
Marceli
Wyrwa
SP 3 Skoczów
3,37
 
2012
Tomasz
Kuś
SP Strumień
3,33
 
2012
Alan
Staś
SP 2 Brenna
3,12
 
 
 
 
 
 
rzut p. pal.
2010
Maja
Filapek
ZSP Pogórze
19,50
 
2011
Zuzanna
Kawik
SP 2 Brenna
19,50
 
2014
Paulina
Lupa
SP Strumień
15,00
 
2012
Wiktoria
Nowicka
ZSP Pogórze
14,00
 
 
 
 
 
 
rzut p. pal.
2010
Mateusz
Czech
SP Strumień
34,50
 
2010
Grzegorz
Jaworski
SP Strumień
30,00
 
2010
Kacper
Gaś
ZSP Pogórze
29,50
 
2010
Klaudiusz
Dróbek
ZSP Pogórze
28,50
 
2010
Filip
Cieślar
SP 3 Skoczów
26,50
 
2013
Wiktor
Droździk
SP 2 Brenna
33,50
 
2012
Wiktor
Lupa
SP Strumień
30,00
 
2012
Wojciech
Ganzel
SP Strumień
28,50
 
2012
Michał
Brytan
ZSP Pogórze
26,50
 
2013
Michał
Sobczyk
ZSP 1 Wisła
25,50
 
2012
Antoni
Kisielewski
SP Strumień
23,00
 
2012
Jakub
Fender
ZSP Pogórze
22,50
 
2012
Miłosz
Staniek
ZSP Pogórze
17,50
 
2014
Jakub
Cieślar
SP 3 Skoczów
10,00

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1