94 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" . 

26 listopada b.r. Olesno / opolskie było gospodarzem Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. ale trasy biegowe zostały wytyczone w małej miejscowości Leśna k/Olesna. Na kilometrowej pętli rywalizowali  zawodnicy 4 kat. wiekowych: seniorzy, młodzieżowcy - U23; juniorzy  starsi -U20 i  j. młodsi - U18. Nas  reprezentowała 4-osobowa ekipa, która co prawda nie zawojowała tych zawodów ale na pewno dała z siebie wszystko. Wyniki:

 

 Nazwisko      Imię        Kat. wiek.   Dystans  

   Miejsce

  PKT  

Pisz Mikołaj U 18 3 km 22 miejsce 2
Sikora Szymon U 18 5 km 37 miejsce 1
Sikora Joanna Senior / U 23 6 km 16 m / 8 m  
Chromik Julia Senior / U 23 6 km 18 m / 9 m  
           

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka 94 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych