Mistrzostwa Śląska w LA U18/U20 i Sen. - Racibórz 2026
- Szczegóły
- Opublikowano: 25 maj 2026
- Kategoria: Lekka atletyka
- Z.K.
Dwa medale srebrny i brązowy zdobył podczas trwających dwa dni Mistrzostw Śląska w LA - Mikołaj Pisz startujący w kategorii seniorskiej. Pierwszego dnia w biegu na 400 m - srebro a dzień później na 800 m wywalczył brąz. Gratulacje !!! Nieźle spisali się również pozostali nasi reprezentanci - wyniki:
| Nazwisko | Imię | Kat. wiek. | Konkurencja | Wynik |
Uwagi |
| Pisz | Mikołaj | Sen. | 400 m | 54.17 | PB / 2 miejsce |
| 800 m | 2:00.77 | PB / 3 miejsce | |||
| Gwizdoń | Barbara | U18 | 400 m | 68.92 | |
| Szewczyk | Julita | U18 | 1500 m | 5:39.08 | |
| Świder | Konrad | Sen | 5000 m | 17:56.44 | |
| Sikora | Szymon | Sen | 5000 m | 18:45.35 | |
| Madej | Zofia | U16 | 200 m | 27.20 | PK / PB |
Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2026 .

