Mistrzostwa Śląska w LA U18/U20 i Sen. - Racibórz 2026

 

 

 

 

 

Dwa medale srebrny i brązowy zdobył podczas trwających dwa dni Mistrzostw Śląska w LA - Mikołaj Pisz startujący w kategorii seniorskiej. Pierwszego dnia w biegu na 400 m - srebro a dzień później na 800 m wywalczył brąz. Gratulacje !!! Nieźle  spisali się również pozostali nasi reprezentanci - wyniki:  

 

Nazwisko Imię Kat. wiek. Konkurencja    Wynik   

Uwagi

Pisz Mikołaj Sen. 400 m 54.17 PB / 2 miejsce
      800 m 2:00.77 PB / 3 miejsce
Gwizdoń Barbara U18 400 m 68.92  
Szewczyk Julita U18 1500 m 5:39.08  
Świder Konrad Sen 5000 m 17:56.44  
Sikora Szymon Sen 5000 m 18:45.35  
Madej Zofia U16 200 m 27.20 PK / PB

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2026 .

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Mistrzostwa Śląska w LA U18/U20 i Sen. - Racibórz 2026