Lekka atletyka

Miting LA - Silesia Athletic

19 maja b.r. na obiektach GKS "Piast" Gliwice odbył się miting lekkoatletyczny pod nazwą Silesian Athletic. Wzięła w nim udział kilkuosobowa grupka naszych zawodników, wśród których Amelia Macieiczek zdobyła złoty medal w biegu na 600 m w grupie U16 (1.39,97). O kilka sekund w tym samym biegu poprawiła swój dotychczasowy wynik Julita Szewczyk (1.45,85). W swoim pierwszym starcie na dystansie 400 - metrów Malwina Dzierbanowicz uzyskała wynik - 64,60. Bardzo udanie rywalizowała również w grupie U14 - Zofia Madej, zajmując 3 miejsce w biegu na 300m z czasem 44,14. Gratulujemy !!!

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2024" . 

XII Skoczowskie Czwartki LA - runda 6.

Za nami kolejne spotkanie dla najmłodszych lekkoatletów. Przy sprzyjającej pogodzie padło wiele  interesujących wyników, również na poziomie nowych rekordów życiowych. Gratulujemy i zapraszamy na kolejną rundę naszych zawodów już 22 maja b.r.

Fotoreportaż z poprzednich naszych zawodów.

Czytaj więcej: XII Skoczowskie Czwartki LA - runda 6.

Miting kwalifikacyjny LA

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2024" . 

12 maja  na stadionie AKS-u w Chorzowie odbył się miting LA  na którym lekkoatleci z kategorii wiekowej U18 i starsi próbowali poprawiać swoje dotychczasowe osiągnięcia. Całkiem dobrze poradzili sobie w tych zawodach nasi juniorzy.

Czytaj więcej: Miting kwalifikacyjny LA

Drużynowe Mistrzostwa Śląska U16 - 2024 - 1 runda

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2024" . 

11 maja b.r. na stadionie  KS "Sprint"  Bielsko - Biała przeprowadzono pierwsza rundę Drużynowych Mistrzostw Śląska U16 /młodzicy/. Kilka bardzo cennych wyników udało się zdobyć naszym reprezentantom.

Czytaj więcej: Drużynowe Mistrzostwa Śląska U16 - 2024 - 1 runda

XII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

Po przerwie zimowej powróciliśmy z młodymi adeptami lekkiej atletyki do kontynuacji XII edycji Skoczowskich Czwartków LA. 8 maja rozegraliśmy już 5 rundę tych zawodów. Padło kilka obiecujących wyników na poziomie nowych rekordów życiowych, Przed nami jeszcze 2 rundy i potem Finał Miejski podczas którego nagrodzimy najlepszych zawodników i wybierzemy reprezentację na finał ogólnopolski , który odbędzie się w dniach 14-16.06.2024 r w Łodzi.  Zapraszamy na kolejne zawody.

Czytaj więcej: XII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka