Lekka atletyka

Miting Lekkoatletyczny im. Jana Dery

 

9 czerwca b.r. po raz drugi odbył się w Tychach  miting upamiętniający Jana Derę - jednego z najlepszych Tyskich trenerów LA.  Nasza skromna 4-osobowa ekipa wystartowała w tych zawodach bardzo udanie. Dwukrotnie stanęliśmy na podium a wszyscy nasi zawodnicy uzyskali swoje najlepsze wyniki w tym sezonie. Gratulujemy.

Czytaj więcej: Miting Lekkoatletyczny im. Jana Dery

BeskidianAthletic - 2023

3 września na stadionie w B-B odbył się popularny miting - BeskidianAthletic, który na starcie zgromadził przeszło 1000 zawodników z kilku województw. Do południa startowali najmłodsi zawodnicy w południe  - młodzicy i następnie kategorie juniorowskie. Oczywiście nie zabrakło na starcie naszych , pogórskich lekkoatletów. Zdobyliśmy jedno medalowe miejsce, które wywalczyła - Amelia Macieiczek w biegu na dystansie 600 m.

Czytaj więcej: BeskidianAthletic - 2023

XI Czwartki Lekko Atletyczne - Finał Miejski

  Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2023" . 

Za nami kolejny Finał Miejski  11 już edycji naszych Czwartków Lekkoatletycznych. Łącznie od jesieni ubiegłego roku przeprowadziliśmy 6 rund naszych zawodów plus finał miejski podczas którego nagrodziliśmy najlepszych zawodników mijającej edycji. Sklasyfikowaliśmy uczniów z 12 szkół. Przed najlepszymi jeszcze finał ogólnopolski, który zostanie przeprowadzony tradycyjnie w Łodzi w dniach 17-18.06.2023 r.  Powodzenia .

Fotoreportaż.

Czytaj więcej: XI Czwartki Lekko Atletyczne - Finał Miejski

Mistrzostwa Śląska w LA

W miniony weckend 27-28 .05.2023 r. na stadionie w Wapiennicy przeprowadzone zostały Lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska w kategoriach wiekowych: senior, U20 i U18. Na starcie nie zabrakło również  reprezentantów naszej pogórskiej sekcji. Ania Szoska zdobyła złoty medal w biegu na 3000 m juniorek, Natalia Szczotka wywalczyła brązowy medal na dystansie 800 m w kat. seniorek a nasza męska sztafeta 4 x 400 m w kat. juniorów młodszych ukończyła rywalizację na 3 miejscu. Gratulujemy !!!

Czytaj więcej: Mistrzostwa Śląska w LA

XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 6

24 maja b.r. przeprowadziliśmy ostatnią rundę naszych Czwartków LA. Przed nami już tylko Finał Miejski podczas którego wręczymy medale dla najlepszych i najaktywniejszych uczestników naszej XI edycji tych zawodów.

Czytaj więcej: XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 6

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka