Lekka atletyka

X Czwartki LA - runda 4

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie..

Po zimowej przerwie i 3 edycjach zawodów, które rozgrywaliśmy na obiektach przyszkolnych SP Ochaby, Czwartki Lekkoatletyczny wróciły ponownie na stadion skoczowskiego SOSiR-u. 24 kwietnia rozegraliśmy kolejną - 4 rundę zawodów. Bogaty fotoreportaż z tych zawodów znajdziecie pod linkiem .  Wyniki:

Czytaj więcej: X Czwartki LA - runda 4

XXI Powiatowe Biegi Przełajowe - Pogórze 2022

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022”.

Kolejny raz, 23 kwietnia b.r. spotkaliśmy się na obiektach LKS-u Pogórze aby rywalizować w biegach przełajowych o tytuły najlepszych w powiecie.  W zawodach udział wzięło - 159 uczestników ( 89 dziewczęta i 70 chłopców) Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali: pucharami, medalami i dyplomami. Dla wszystkich tradycyjnie były słodycze i ciepła herbata.

Duży fotoreportaż naszego klubowego kolegi z portalu ox.pl Bartka Kukucza -  link.

KOMUNIKAT   KOŃCOWY :

Czytaj więcej: XXI Powiatowe Biegi Przełajowe - Pogórze 2022

Halowe Mistrzostwa Śląska U12 i U14

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" .

Klub „Viktoria” z Raciborza gościł przez ostatnie dwie soboty młodych lekkoatletów, którzy rywalizowali o medale i tytuły najlepszych zawodników na Śląsku. Rywalizacja odbywała się w 3 grupach wiekowych.  5 marca startowali młodzicy – U16 a 12 marca dzieci młodsze i starsze – U12 i U14. We wszystkich rocznikach nasz pogórski LKS miał swoich reprezentantów jednak najlepiej spisały się dwie zawodniczki z kategorii U14, które zdobyły dla nas medale. Amelia Macieiczek  złoty w biegu na 600 m i srebrny Antonina Rakus w biegu na 1000 m.

    Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Śląska U12 i U14

Walentynki 2022

We love athletics - the queen of all sports.

Halowe Mistrzostwa Polski U18 - Rzeszów 2022

Nowo powstała Hala sportowa w Rzeszowie przez 3 dni gościła młodych lekkoatletów z grup wiekowych U18 i U20 a więc roczniki juniorowskie.  Do Rzeszowa pojechali po naukę również reprezentanci naszej sekcji i można spokojnie powiedzieć że poradzili sobie całkiem dobrze ustanawiając kilka rekordów  życiowych pomimo: że trudno przygotowywać się do takiej imprezy gdy nie dysponuje się odpowiednią bazą sportową. Mamy jednak nadzieję, że te starty przyczynią się do jeszcze lepszych startów w okresie letnim na otwartych obiektach. Wynik

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Polski U18 - Rzeszów 2022

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka