Lekka atletyka

Przełajowe Mistrzostwa Polski - Żagań

Swój debiut na ogólnopolskiej arenie zaliczyła Julia Chromik - podopieczna trenera Z. Kołodziejczyka, która wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się 17 marca na trasach biegowych w Żaganiu. Julka rywalizowała w biegu juniorek młodszych na dystansie 2 km i zakończyła swój bieg na 31 miejscu.

Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

10 marca w hali sportowej SMS-u Racibórz przeprowadzono zawody rangi Mistrzostw Śląska dla kategorii wiekowej : dzieci starsze (rocz. 2006-2005) i dzieci młodsze (rocz. 2007 i młodsi).  Nasza ekipa przywiozła z tej imprezy nie tylko wiele bardzo dobrych wyników i nowych rekordów życiowych ale również dwa medale srebrne, które padły łupem podopiecznych  trenera Z. Kołodziejczyka. Najpierw Jakub Libura finiszował na 2 miejscu w finale biegu na 60 m a nieco później jego brat bliźniak - Sebastian zdobył tytuł wicemistrza śląska w skoku w dal. Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci

Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

3 marca nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych dla kategorii wiekowych: senior, junior, j. młodszy i młodzik. W ramach tej imprezy odbywały się również biegi dla dzieci i właśnie w tych biegach nasz reprezentant - Mikołaj Pisz wywalczył srebrny medal w biegu na 1 km. Natomiast w biegach o medale Mistrzostw Śląska na podium stanęła Julia Chromik zajmując 3 miejsce w biegu na 2 km juniorek młodszych. Kolejna trójka naszych reprezentantów może mówić o olbrzymim pechu ponieważ uplasowali się tuż za podium zajmując 4 miejsca. Wyniki:

Czytaj więcej: Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.

46 Cross Mysłowicki

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

Jak co roku nasza sekcja rozpoczęła starty w biegach przełajowych od udziału w Crossie Mysłowickim, była to już jego 46 edycja. Zimno i silny wiatr nie bardzo sprzyjały uczestnikom tych zawodów ale pomimo mało sprzyjających warunków atmosferycznych na starcie w poszczególnych biegach stawały całkiem liczne rzesze zawodników i zawodniczek. Z naszej ekipy najlepiej zaprezentował się  młodziutki Mikołaj Pisz zajmując w biegu na 1 km w kat. dzieci - 4 miejsce. Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej: 46 Cross Mysłowicki

Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

17.02.2018 r. w Raciborzu odbyły się zawody rangi Mistrzostwa Śląska dla kategorii wiekowej - młodzik. Naszą sekcję reprezentowała 4 zawodników, którzy co prawda nie odnieśli zdobyczy medalowych ale uzyskali kilka bardzo dobrych rezultatów. Najwyżej sklasyfikowany był Patryk Kamel , który wygrał zdecydowanie swoją serie w biegu na 1000 m ale niestety koledzy biegnący wcześniej uzyskali nieco lepsze wyniki i Patryk ostatecznie w klasyfikacji generalnej uplasował się na 7 miejscu. Wyniki:

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka