Tabela rozgrywek

Tabela wyników - juniorzy

Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga Skoczów) - 2015/2016

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 22 33:9 3-1-0 (20:5) 4-0-0 (13:4)
2 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 8 17 26:6 2-1-0 (7:1) 3-1-1 (19:5)
3 LKS Pogórze 8 17 25:8 2-1-0 (7:1) 3-1-1 (18:7)
4 LKS 99 Pruchna 8 16 23:10 1-1-2 (11:8) 4-0-0 (12:2)
5 LKS Tempo Puńców 8 14 29:7 3-0-2 (20:6) 1-2-0 (9:1)
6 LKS Zryw Bąków 8 9 13:23 1-0-3 (5:10) 2-0-2 (8:13)
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 8 6 15:35 1-0-3 (3:19) 1-0-3 (12:16)
8 KS Nierodzim 8 3 10:29 1-0-4 (10:18) 0-0-3 (0:11)
9 KS Brzezówka 8 0 4:51 0-0-4 (4:23) 0-0-4 (0:28)

 

Piłka nożna - Grupa A juniorów (Podokręg Skoczów) - 2014/2015

Tabela końcowa sezonu:

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS 99 Pruchna 22 66 125:11 11-0-0 (64:3) 11-0-0 (61:8)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 51 100:33 8-0-3 (55:15) 9-0-2 (45:18)
3 LKS Wyzwolenie Simoradz 22 36 49:41 5-1-4 (26:18) 6-2-4 (23:23)
4 LKS Beskid Brenna 22 34 60:49 5-2-4 (30:21) 5-1-4 (30:28)
5 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 33 37:47 5-1-5 (18:21) 5-2-4 (19:26)
6 LKS Kończyce Małe 22 31 56:60 3-1-7 (25:36) 7-0-4 (31:24)
7 LKS Wisła Strumień 22 31 55:42 6-1-4 (32:15) 3-3-5 (23:27)
8 LKS Olza Pogwizdów 22 28 52:67 4-1-6 (29:38) 5-0-6 (23:29)
9 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 22 53:82 3-1-7 (27:39) 4-0-7 (26:45)
10 LKS Pogórze 22 20 47:65 3-1-7 (27:34) 3-1-7 (20:31)
11 LKS Zryw Bąków 22 20 42:86 5-0-6 (26:38) 1-2-8 (16:48)
12 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 13 30:123 2-1-8 (19:50) 2-0-9 (11:73)

 

Tabele z ubiegłych sezonów:

Piłka nożna - Klasa A juniorów (Podokręg Skoczów) - 2013/2013

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Kończyce Małe 22 58 112:25 10-0-1 (50:9) 9-1-1 (62:16)
2 LKS 99 Pruchna 22 48 64:30 7-0-4 (36:18) 9-0-2 (28:12)
3 LKS Beskid Brenna 22 46 81:39 7-1-3 (33:18) 8-0-3 (48:21)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 44 101:29 8-1-2 (66:13) 6-1-4 (35:16)
5 LKS Olza Pogwizdów 22 39 74:56 6-0-5 (36:26) 7-0-4 (38:30)
6 LKS Wisła Strumień 22 39 54:29 7-1-3 (32:8) 5-2-4 (22:21)
7 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 29 53:54 5-0-6 (34:30) 4-2-5 (19:24)
8 LKS Pogórze 22 22 52:76 3-1-6 (25:31) 4-0-8 (27:45)
9 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 18 46:95 3-0-7 (25:45) 3-0-9 (21:50)
10 LKS Ochaby 96 22 10 17:103 0-1-10 (6:59) 3-0-8 (11:44)
11 KS Nierodzim 22 7 16:125 2-0-9 (9:51) 0-1-10 (7:74)
12 LKS Victoria Polifarb Hażlach 22 29 40:49 4-2-5 (26:17) 5-0-6 (14:32)

 

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B juniorów (Bielsko-Biała) - 2012/2013

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Łękawica 22 56 80:24 10-2-0 (43:9) 8-0-2 (37:15)
2 TS Koszarawa Żywiec 22 48 81:24 7-3-1 (38:15) 7-3-1 (43:9)
3 KS Spójnia Landek 22 46 83:41 8-2-1 (44:14) 6-2-3 (39:27)
4 LKS Soła Rajcza 22 41 59:31 7-1-2 (36:15) 5-4-2 (23:16)
5 LKS Leśna 22 37 50:32 5-0-6 (22:17) 7-1-3 (28:15)
6 KS Wisła Ustronianka 22 32 48:45 6-2-4 (32:19) 4-0-6 (16:26)
7 KP Trójwieś Istebna 22 28 38:51 6-1-4 (27:26) 2-3-6 (11:25)
8 KS Kuźnia Ustroń 22 28 32:47 4-3-4 (18:16) 4-1-6 (14:31)
9 GKS Morcinek Kaczyce 22 25 27:66 5-3-3 (20:30) 2-1-8 (7:36)
10 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 16 33:65 2-2-6 (20:34) 2-2-7 (13:31)
11 LKS Pogórze 22 12 37:64 2-1-9 (12:30) 1-2-7 (25:34)
12 LKS Ochaby 96 22 6 21:99 1-2-7 (12:46) 0-1-11 (9:53)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B juniorów (Bielsko-Biała) - 2011/2012

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Zapora Porąbka 22 52 71:21 8-1-2 (32:8) 7-4-0 (39:13)
2 LKS Olza Pogwizdów 22 48 47:29 6-2-3 (25:16) 9-1-1 (22:13)
3 LKS Pogórze 22 40 46:35 6-1-4 (24:15) 7-0-4 (22:20)
4 KS Wisła Ustronianka 22 38 41:33 7-1-3 (23:14) 5-1-5 (18:19)
5 LKS Ochaby 96 22 37 50:33 5-1-5 (27:18) 7-0-4 (23:15)
6 LKS Leśna 22 34 40:31 6-2-3 (24:10) 4-2-5 (16:21)
7 LKS Orzeł Łękawica 22 32 44:25 5-3-3 (33:14) 3-5-3 (11:11)
8 KP Trójwieś Istebna 22 27 36:44 5-1-4 (19:16) 3-2-7 (17:28)
9 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 25 40:54 5-1-5 (26:22) 3-0-8 (14:32)
10 KS Kuźnia Ustroń 22 21 26:48 4-2-5 (16:23) 2-1-8 (10:25)
11 GLKS Wilkowice 22 16 21:60 4-1-6 (16:20) 0-3-8 (5:40)
12 LKS Przełom Kaniów 22 8 16:65 2-2-7 (6:23) 0-0-11 (10:42)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B juniorów (Bielsko-Biała) - 2010/2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Kozy 22 58 83:30 10-1-0 (39:8) 9-0-2 (44:22)
2 LKS Goleszów 22 52 90:32 10-0-1 (51:13) 7-1-3 (39:19)
3 LKS Pogórze 22 32 36:37 6-1-4 (21:11) 4-1-6 (15:26)
4 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 32 52:49 6-0-5 (25:23) 4-2-5 (27:26)
5 LKS Orzeł Łękawica 22 31 39:38 8-2-1 (27:11) 1-2-8 (12:27)
6 LKS Zapora Porąbka 22 31 50:41 6-1-4 (31:17) 4-0-7 (19:24)
7 GLKS Wilkowice 22 30 45:54 4-3-4 (25:24) 5-0-6 (20:30)
8 LKS Olza Pogwizdów 22 26 46:60 6-1-4 (28:26) 2-1-8 (18:34)
9 KP Trójwieś Istebna 22 25 49:66 5-2-4 (30:32) 2-2-7 (19:34)
10 KS Wisła Ustronianka 22 21 25:45 3-5-3 (18:23) 1-4-6 (7:22)
11 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 20 32:76 2-2-7 (14:41) 3-3-5 (18:35)
12 LKS Mazańcowice 22 17 30:49 2-3-6 (16:24) 1-5-5 (14:25)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B juniorów (Bielsko-Biała) - 2009/2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 RKS Cukrownik Chybie 22 47 60:34 8-2-1 (34:13) 7-0-4 (26:21)
2 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 22 45 54:28 6-2-3 (28:16) 8-1-2 (26:12)
3 LKS Pogórze 22 38 52:35 7-0-3 (31:14) 5-2-5 (21:21)
4 LKS Zapora Porąbka 22 36 38:27 7-0-4 (21:12) 4-3-4 (17:15)
5 KP Trójwieś Istebna 22 36 45:35 5-4-2 (23:12) 5-2-3 (22:23)
6 LKS Orzeł Kozy 22 29 37:46 3-4-4 (20:20) 5-1-5 (17:26)
7 LKS Wyzwolenie Simoradz 22 29 40:39 5-1-5 (27:22) 4-1-6 (13:17)
8 LKS Goleszów 22 29 36:49 7-1-3 (21:15) 2-1-8 (15:34)
9 LKS Podhalanka Milówka 22 23 37:43 5-2-4 (23:15) 2-0-9 (14:28)
10 KS Wisła Ustronianka 22 21 31:49 4-1-6 (15:19) 2-2-7 (16:30)
11 LKS Soła Kobiernice 22 19 25:54 3-1-7 (11:29) 2-3-6 (14:25)
- LKS Świt Cięcina 22 24 17:33 5-2-4 (12:15) 1-4-6 (5:18)
Jesteś tutaj: Start Juniorzy Tabela rozgrywek