Piłka nożna

Porażka w "Derbach"

Porażką 2:0 naszego zespołu z Beskidem Skoczów, zakończyło się spotkanie o mistrzostwo klasy "A" w derbach gminy Skoczów.

Pomimo ambitnej walki musieliśmy uznać wyższość aktualnego lidera rozgrywek. Nasza drużyna była bliska sprawienia niespodzianki i wywalczenia cennego punktu na trudnym terenie. Szczęście sprzyjało jednak rywalowi. Do 93 min. nasz zespól dążył do wyrównania wyniku spotkania, lecz błąd naszej defensywy w ostatniej akcji meczu pozwolił rywalowi przeprowadzić szybką kontrę i tym samym przypieczętować zwycięstwo.

Szczegółowy opis spotkania dostępny na portalu "BeskidzkaPiłka" pod adresem : http://www.beskidzkapilka.pl/aktualnosci/8803

Najbliższe bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie, rozegramy już w najbliższą środę 10.05.2017r.o godz. 17:30 w Brennej z tamtejszym Beskidem.

 

Serdecznie zapraszamy !  fb

 

II kolejka drużyn młodzieżowych za nami

W drugiej kolejce juniorzy i trampkarze rozegrali swoje mecze na wyjeździe z KP Trójwieś Istebna. Trampkarze wygrali swój mecz pokonując gospodarzy aż 5:0. Niestety Juniorzy pomimo walki ulegli góralom 0:2. Po dwóch kolejkach Trampkarze zajmują drugie a juniorzy siódme miejsce w tabeli.

Przegrana w Dębowcu

Pogórscy Seniorzy nie mieli szczęścia i ulegli na wyjeździe z LKS Strażak Dębowiec 1:3. Jedyną bramkę dla Pogórzan strzelił w 77 minucie Mateusz Wieja.

Skoczów: Klasa A Seniorzy - terminarz rozgrywek

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Czytaj więcej: Skoczów: Klasa A Seniorzy - terminarz rozgrywek

Jesteś tutaj: Start Piłka nożna