Piłka nożna

Remis z Hażlachem

W bardzo emocjonującym meczu Pogórze zremisowało z drużyną z Hażlacha 3-3. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1-0 dlatego też nasza drużyna musiała w drugiej połowie ruszyć do ataku.. i tak też się stało. Wyrównał celnym strzałem z dystansu Michał Heller, a chwile później na prowadzenie wyprowadził nas pięknym uderzeniem z 30 metrów Piotr Hanzel. Warto zaznaczyć, że wszedł na boisko jakieś 30 sekund wcześniej:) Gdy na 3-1 podwyższył Józef Tomaszko wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągniecie ręki. Niestety najpierw proste błędy w obronie, a potem niepotrzebny i zarazem bardzo kontrowersyjny karny doprowadziły drużynę z Hażlacha do remisu. Pomimo ciągłych ataków nie udało się już strzelić 4 gola i odnieść zwycięstwa.

Brawa dla piłkarzy za walkę, dla kibiców za przybycie mimo brzydkiej pogody.
Dalej walczymy o awans, zwłaszcza, że dziś Dębowiec uległ w Pierśćcu i tracimy zaledwie 2 punkty do drugiego miejsca

 

Przegrana z Dębowcem

Pogórze przegrało z Dębowcem 2:1. Honorową bramkę dla Pogórza strzelił Mateusz Wieja !
 

Łukasz ponownie w wyjściowym składzie

Ruch Chorzów z Łukaszem Hanzlem w składzie przegrał na własnym boisku z Wisłą Kraków 2:3 (1:1) we wczorajszym meczu XXIX kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy.
Łukasz grał do 64. minut po czym zastąpił go Maciej Iwański.

 

Spotkanie sparingowe z Kończycami Wielkimi

W kolejnym sparingu rozgrywanym w okresie przygotowawczym do sezonu spotkaliśmy się z A klasową drużyną Błyskawicy Kończyce Wielkie. Przegrywamy ten pojedynek 4:5(0:5).Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Heller Michał - 2, Mateusz Brandys -1,Marcin Pagieła - 1.

Jesteś tutaj: Start Piłka nożna