Piłka nożna

90 MINUT ŁUKASZA

Łukasz Hanzel po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się wyjściowym składzie Ruchu Chorzów przeciwko Śląskowi Wrocław, które zakończyło remisem 0:0.

Wygrany sparing z Drzewiarzem

Drugi sparing zwycięski. Na sztucznej murawie stadionu KS Kuźnia w Ustroniu nasza drużyna spotkała się z zespołem Drzewiarza Jasienica U19 grającej na co dzień w Śląskiej lidze juniorów. Po dobrej grze pokonaliśmy przeciwnika 5:2(2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Ludwiczak ,Mateusz Brandys, Józef Tomaszko i testowany zawodnik - 2.

ŁUKASZ HANZEL W MECZU Z POGONIĄ SZCZECIN

W meczu kończącym dwudziestą szóstą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Ruch Chorzów wygrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3:2.
W 62. minucie na murawie boiska pojawił się Łukasz Hanzel, a już minutę później powstrzymał faulem wychodzącego do kontry piłkarza Pogoni, Łukasza Zwolińskiego. Za to zagranie wychowanek LKS Pogórze otrzymał żółtą kartkę.

TRAMPKARSKI TURNIEJ ZAKOŃCZONY

W minioną sobotę w Cisownicy rozegrano szóste i zarazem ostatnie zawody z cyklu Halowych Turniejów Piłki Nożnej Trampkarzy organizowanych przez LKS Goleszów.
Do bojów przystąpiło osiem zespołów, wśród których najlepszy okazał się drugi zespół LKS Goleszów.W klasyfikacji końcowej triumfował pierwszy zespół LKS Goleszów, wyprzedzając LKS II Goleszów i TS Piast I Cieszyn). Nasze drużyny zakończyły turniej na miejscu 5 z 16 punktami zespół pierwszy orazna miejscy 8 z 7 punktami zespół drugi.

Czytaj więcej: TRAMPKARSKI TURNIEJ ZAKOŃCZONY

Sparing z Beskidem Skoczów II 2:2

No to jesteśmy po pierwszym sparingu. Beskid Skoczów II - LKS Pogórze 2:2(0:1).Bramki Mateusz Brandys i Michał Heller. Niezła gra w wielu fragmentach meczu.

Jesteś tutaj: Start Piłka nożna