Piłka nożna

Remis na inaugurację

Seniorzy rozpoczęli opóźnioną, ze względu na warunki atmosferyczne, rundę rewanżową od remisu w Puńcowie 1:1. Poniżej przedstawiamy relację portalu BeskidzkaPiłka.pl oraz serdecznie zapraszamy na kolejny pojedynek , w którym w sobotę 18 kwietnia o godz. 15 na boisku w Simoradzu wystąpimy w roli gospodarza, a rywalem będzie drużyna LKS Orzeł Zabłocie.

Czytaj więcej: Remis na inaugurację

Cenny punkt na koniec rundy

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej skoczowskiej A klasy drużyna Pogórza zremisowała w Strumieniu z miejscową Wisłą. Wynik 1-1 udało się uzyskać dzięki wielkiej walce, tym bardziej zasługującej na pochwałę, że ostatnie pół godziny nasz zespół grał w osłabieniu. Bramkę dla Pogórza zdobył Józef Tomaszko.

Czytaj więcej: Cenny punkt na koniec rundy

Wyczekiwane zwycięstwo

Piąta kolejka nareszcie przyniosła upragnione zwycięstwo drużyny Pogórza. Wygraną z Olzą Pogwizdów rzutem na taśmę, bo w doliczonym czasie gry, zapewniła bramka, którą zdobył Łukasz Strach. Spotkanie to na pewno natchnie piłkarzy pozytywnie przed prestiżowym meczem derbowym w Pucharze Polski, który odbędzie się w środę 3 września w Simoradzu.

Czytaj więcej: Wyczekiwane zwycięstwo

Trzy punkty z liderem na jego boisku

W meczu rozegranym w Brennej we wtorek (26.08) drużyna juniorów wygrała 4-2 (3-2) z miejscowym Beskidem.

Czytaj więcej: Trzy punkty z liderem na jego boisku

Kompromitująca klęska

Runda jesienna łudząco przypomina rundę wiosenną. Najpierw bardzo obiecujący początek. Na wiosnę był to remis z celującym w awans do okręgówki Piastem Cieszyn (czego dokonali), teraz zaś wysoka wygrana z Pruchną w Pucharze Polski. Następnie zaś równia pochyła w dół. Niestety nawet w takim scenariuszu nikt nie spodziewał się porażki aż 1-9! Usprawiedliwić jej rozmiaru nie mogą nawet braki w składzie. Pozostaje liczyć, że podopieczni trenera Hutyry wyrzucą to spotkanie z głowy, przyłożą się do treningu i z wiara przystąpią do kolejnego meczu, aby zdobyć punkty, zetrzeć złe wrażenie i wyprowadzić Pogórze z dołu tabeli.
Poniżej relacja portalu beskidzkapilka.pl

Czytaj więcej: Kompromitująca klęska

Jesteś tutaj: Start Piłka nożna