Piłka nożna

Nasi trampkarze na turnieju w czeskim Brušperku

   


W sobotę  23 stycznia w czeskim Brušperku rozegrano Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych (rocznik 2003 i 2004), w którym zmierzyły się drużyny trzech współpracujących ze sobą podokręgów: z Czadcy (Słowacja), Frydka-Mistka (Czechy) oraz Skoczowa (Polska). Również nasi reprezentanci znaleźli miejsce w zwycięskich składach. Z rocznika 2004 na turniej pojechali : Kacper Dybczyński ,Grzegorz Kocoń, i Marek Sikora, zaś z rocznika 2003 : Przemysław Górecki, Sebastian Moskała, i Daniel Oleś. Drużyny prowadzone przez Cezarego Kałużnego w obu kategoriach wiekowych zajęły pierwsze miejsce.

Wyniki:


Rocznik 2003

OFS Frýdek-Místek B - OFS Frýdek-Místek A - 6:5
BOZPN Skoczów - ObFZ Kysúc - 6:3
OFS Frýdek-Místek A - ObFZ Kysúc - 6:5
BOZPN Skoczów - OFS Frýdek-Místek B - 12:5
BOZPN Skoczów - OFS Frýdek-Místek A - 6:5
OFS Frýdek-Místek B - ObFZ Kysúc - 10:2

1 BOZPN Skoczów 3 9 pkt. 23:5
2 OFS Frýdek-Místek B 3 6 pkt. 21:19
3 OFS Frýdek-Místek A 3 3 pkt. 16:17
4 ObFZ Kysúc 3 0 pkt. 10:22


Skład Podokręgu Skoczów:
Mikołaj Bułka (KP Lukam Skoczów)
Przemysław Górecki (LKS Pogórze)
Kamil Kołatek (KP Lukam Skoczów)
Bartłomiej Matula (KP Lukam Skoczów)
Marcel Mendrok (KP Lukam Skoczów)
Sebastian Moskała (LKS Pogórze)
Daniel Oleś (LKS Pogórze)
Bartosz Strach (KP Lukam Skoczów)
Wiktor Szturc (KP Lukam Skoczów)

Rocznik 2004

OFS Frýdek-Místek A - OFS Frýdek-Místek B - 7:6
ObFZ Kysúc - BOZPN Skoczów - 6:3
OFS Frýdek-Místek A - ObFZ Kysúc - 5:2
BOZPN Skoczów - OFS Frýdek-Místek B - 3:2
BOZPN Skoczów - OFS Frýdek-Místek A - 7:4
ObFZ Kysúc - OFS Frýdek-Místek B - 8:3

1 BOZPN Skoczów 3 6 pkt. 13:12
2 OFS Frýdek-Místek A 3 6 pkt. 16:15
3 ObFZ Kysúc 3 6 pkt. 16:11
4 OFS Frýdek-Místek B 3 0 pkt. 11:18


Skład Podokręgu Skoczów:
Piotr Bujok (UKS Wisła)
Kacper Dybczyński (LKS Pogórze)
Adam Gibiec (AP Silesia Cieszyn)
Grzegorz Kocoń (LKS Pogórze)
Piotr Kowalski (UKS Wisła)
Igor Macura (AP Silesia Cieszyn)
Marek Sikora (LKS Pogórze)
Mateusz Szturc (UKS Wisła)
Jakub Tolasz (LKS Spójnia Górki Wielkie)

ŁUKASZ HANZEL W RUCHU CHORZÓW

     

Bardzo nas cieszy, że wychowanek naszego Klubu Łukasz Hanzel od rundy wiosennej znów wraca na Śląsk i tym razem będzie bronił barw Ruchu Chorzów.

29-letni pomocnik, który jesienią grał w I-ligowych Wigrach Suwałki, podpisał dwuletnią umowę z klubem z Chorzowa.

Wychowanek LKS Pogórze już wczoraj zaliczył pierwsze trafienie dla swojego zespołu, a miało to miejsce podczas meczu futsalowego z okazji 20-lecia klubu Clearex Chorzów. W nim Clearex pokonał piłkarzy Ruchu 12:8 (8:2).

Bramki: Mikołaj Zastawnik (2), Szymon Łuszczak (2), Tmasz Golly (2), Dawid Wojtyna (2), Mirosław Miozga, Bartosz Siadul, Krzysztof Salisz, Mateusz Omylak - Łukasz Siedlik (2), Mateusz Stępiński (2), Marek Zieńczuk, Michał Koj, Michał Elfir, Łukasz Hanzel 
 
 

TRAMPKARSKIE ZMAGANIA W CISOWNICY - II Turniej

   


Wczoraj w Cisownicy odbył się drugi z sześciu zaplanowanych piłkarskich halowych turniejów trampkarzy.

W zawodach organizowanych przez LKS Goleszów triumfował pierwszy zespół gospodarzy prowadzony przez Jakuba Molina.

Nieźle spisali się trampkarze LKS Pogórze, którzy w finale przegrali z kolegami z Goleszowa 2:3
Wyniki:

Grupa A
LKS I Goleszów - LKS I Pogórze - 7:4
AP Kuźnia I Ustroń - GKS Morcinek Kaczyce - 7:7
LKS I Pogórze - GKS Morcinek Kaczyce - 12:2
LKS I Goleszów - AP Kuźnia I Ustroń - 6:1
LKS I Goleszów - GKS Morcinek Kaczyce - 6:0
LKS I Pogórze - AP Kuźnia I Ustroń - 13:4

1 LKS I Goleszów 3 9 pkt. 19:5
2 LKS I Pogórze 3 6 pkt. 29:13
3 AP Kuźnia I Ustroń 3 1 pkt. 12:26
4 GKS Morcinek Kaczyce 3 1 pkt. 9:25


Grupa B
LKS II Goleszów - AP Kuźnia II Ustroń - 4:2
APN Kuźnia II Ustroń - LKS II Pogórze - 8:3
LKS II Goleszów - LKS II Pogórze - 9:5

1 LKS II Goleszów 2 6 pkt. 13:7
2 AP Kuźnia II Ustroń 2 3 pkt. 10:5
3 LKS II Pogórze 2 0 pkt. 8:17


Półfinały
LKS I Goleszów - AP Kuźnia II Ustroń - 2:0
LKS I Pogórze - LKS II Goleszów - 6:3

o 3 miejsce
AP Kuźnia II Ustroń - LKS II Goleszów - 4:3

Finał
LKS I Goleszów - LKS I Pogórze - 3:2


Czołówka klasyfikacji strzelców:
1. Patryk Madzia (LKS Pogórze) - 8 
1. Radosław Greń (LKS Pogórze) - 8
3. Szymon Kluz (LKS Goleszów) - 6
4. Igor Olszar (LKS Goleszów) - 5
4. Filip Jurczok (AP Kuźnia Ustroń - 5
4. Alan Cieślar (AP Kuźnia Ustroń) - 5
4. Sebastian Moskala (LKS Pogórze) - 5


III TURNIEJ DZIWNYCH DRUŻYN

   


Złożona w większości z graczy Beskidu Skoczów drużyna 'Chyba Ty' wygrała III Turniej Dziwnych Drużyn, który odbył się wczoraj w Pogórzu oraz Skoczowie.

Drużyna Łukasza Hanzela odpadła w ćwierćfinale z Teamem Jakuba po rzutach karnych.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Joachim Mikler, natomiast statuetka dla najlepszego zawodnika powędrowała do Michała Szczyrby (obaj reprezentowali barwy ekipy Chyba Ty).



Wyniki:

Grupa A (Pogórze)

Chyba Ty - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1
Naprzód do Tyłu - Pieruny - 3:0
Drużyna Łukasza Hanzela - Beskidzkapilka.pl - 6:1
Chyba Ty - Naprzód do Tyłu - 2:1
Pieruny - Beskidzkapilka.pl - 6:1

Drużyna Łukasza Hanzela - Naprzód do Tyłu - 3:2
Chyba Ty - Pieruny - 1:0
Naprzód do Tyłu - Beskidzkapilka.pl - 4:1
Drużyna Łukasza Hanzela - Pieruny - 5:0
Chyba Ty - Beskidzkapilka.pl - 12:2

1 Chyba Ty 4 10 pkt. 16:4
2 Drużyna Łukasza Hanzela 4 10 pkt. 15:4
3 Naprzód do tyłu 4 6 pkt. 10:6
4 Pieruny 4 3 pkt. 6:10
5 Beskidzkapilka.pl 4 0 pkt. 5:28

Grupa B (Pogórze)

Drużyna Sebastiana Olszara - Camping Olza - 5:3
Spaw Team - Bik-Bud - 1:1
Drużyna Sebastiana Olszara - Oj Dana Team - 8:2
Camping Olza - Bik-Bud - 4:1
Spaw Team - Oj Dana Team - 4:1

Drużyna Sebastiana Olszara - Bik-Bud - 3:0
Spaw Team - Camping Olza - 3:2
Bik-Bud - Oj Dana Team - 1:0
Drużyna Sebastiana Olszara - Spaw Team - 3:3
Camping Olza - Oj Dana Team - 3:1

1 Drużyna Sebastiana Olszara 4 10 pkt. 19:8
2 Spaw Team 4 8 pkt. 11:7
3 Camping Olza 4 6 pkt. 12:10
4 Bik-Bud 4 4 pkt. 3:8
5 Oj Dana Team 4 0 pkt. 4:16


Grupa C (Skoczów)

FC Piaskowiec - Denso Poland - 4:4
Team Jakuba - LKS Skrzyczne Lipowa - 2:1
LKS Skrzyczne Lipowa - Denso Poland - 3:1
Team Jakuba - FC Pioskowiec - 4:4
Team Jakuba - Denso Poland - 8:1
LKS Skrzyczne Lipowa - FC Piaskowiec - 6:1

1 Team Jakuba 3 7 pkt. 14:6
2 LKS Skrzyczne Lipowa 3 6 pkt. 10:4
3 FC Piaskowiec 3 2 pkt. 9:14
4 Denso Poland 3 1 pkt. 6:15


Grupa D (Skoczów)

FC Ponalewce - Warioty - 3:1
Gang Olsena - Singer Team - 5:1
Orły Sadzy - Warioty - 5:2
FC Ponalewce - Singer Team - 5:1
Gang Olsena - Orły Sadzy - 5:1

Warioty - Singer Team - 1:1
Gang Olsena - FC Ponalewce - 2:2
Orły Sadzy - Singer Team - 5:0
Gang Olsena - Warioty - 6:2
Orły Sadzy - FC Ponalewce - 1:0

1 Gand Olsena 4 10 pkt. 18:6
2 Orły Sadzy 4 9 pkt. 12:7
3 FC Ponalewce 4 7 pkt. 10:5
4 Warioty 4 1 pkt. 6:15
5 Singer Team 4 1 pkt. 3:16

Ćwierćfinały
Drużyna Sebastiana Olszara - Orły Sadzy - 2:1
Chyba Ty - LKS Skrzyczne Lipowa - 3:1
Team Jakuba - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1 (karne 2:1)
Gang Olsena - Spaw Team - 5:0

Półfinały
Chyba Ty - Drużyna Sebastiana Olszara - 3:1
Gand Olsena - Team Jakuba - 3:2

o 3 miejsce
Drużyna Sebastiana Olszara - Team Jakuba - 3:0

Finał
Chyba Ty - Gang Olsena - 4:2

Składy najlepszych zespołów:

Chyba Ty: Kamil Janik, Joachim Mikler, Wojciech Padło, Kamil Sornat, Michał Szczyrba, Łukasz Zarembski, Damian Zdolski

Gang Olsena: Łukasz Biel, Dawid Lech, Michał Mioduchowski, Jacek Moskwa, Dawid Nagi, Szymon Płoszaj, Łukasz Radomski, Damian Stawicki

Drużyna Sebastiana Olszara: Krzysztof Bodziony, Jakub Legierski, Kamil Olszar, Sebastian Olszar, Sebastian Wojciechowski, Seweryn Wojciechowski, Krzysztof Żerdka

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIORÓW

   

Nasi juniorzy zajęli 7 miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów (U-18) o Puchar Prezesa Podokręgu Skoczów, który odbył się wczoraj w Strumieniu.

W finale piłkarze Błyskawicy pokonali po rzutach karnych TS Piast Cieszyn. Trzecia lokata przypadła zespołowi KP Beskid Skoczów.

Wyniki:

Grupa A
TS Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - 8:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bąków - 1:1
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 0:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS Piast Cieszyn - 2:1
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Zryw Bąków - 3:1
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Orzeł Zabłocie - 5:2
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:2
TS Piast Cieszyn - LKS Zryw Bąków - 3:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Orzeł Zabłocie - 3:0
TS Piast Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:1

1 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 4 10 pkt. 10:4
2 TS Piast Cieszyn 4 9 pkt. 14:3
3 LKS Strażak Pielgrzymowice 4 5 pkt. 9:7
4 LKS Zryw Bąków 4 2 pkt. 2:7
5 LKS Orzeł Zabłocie 4 1 pkt. 2:16


Grupa B
KP Beskid Skoczów - LKS Pogórze - 3:0
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze - 2:0
KP Beskid Skoczów - LKS Wisła Strumień - 0:0
KP Beskid Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:0
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze - 2:2
 
1 KP Beskid Skoczów 3 7 pkt. 5:0
2 LKS Wisła Strumień 3 4 pkt. 3:2
3 LKS Błyskawica Drogomyśl 3 3 pkt. 2:3
4 LKS Pogórze 3 1 pkt. 2:7


Półfinały
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wisła Strumień - 1:1 (karne 2:0)
TS Piast Cieszyn - KP Beskid Skoczów - 7:1


o 7 miejsce
LKS Pogórze - LKS Zryw Bąków - 2:1

o 5 miejsce
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:2

o 3 miejsce
KP Beskid Skoczów - LKS Wisła Strumień - 2:2 (karne 5:4)

o 1 miejsce
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - TS Piast Cieszyn - 2:2 (karne 4:3)
Jesteś tutaj: Start