Piłka nożna

Start młodzieżowców

Dwa tygodnie po drużynie seniorów swoją rywalizację rozpoczęli juniorzy oraz trampkarze, którzy swoje mecze w rundzie jesiennej, ze względu na remont boiska w Pogórzu, będą rozgrywać na stadionie im. Rudolfa Kukucza w Skoczowie. 
Zespół juniorów zasilony mistrzowskim zaciągiem z trampkarzy nie sprostał rywalowi z Górek Wielkich i przegrał aż 2-7.
Z kolei trampkarze zaakcentowali, że chcą ponownie powalczyć o czołowe miejsca w swojej klasie i wygrali pewnie z derbowym przeciwnikiem 3-0.
Szczegółowo o inauguracji juniorów poniżej

Czytaj więcej: Start młodzieżowców

Inauguracja sezonu seniorów

W przeciągu tygodnia drużyna seniorów LKS-u Pogórze rozegrała aż 3 mecze, w których zanotowała remis oraz dwie porażki. Jedno oczko na początek sezonu na pewno nie zadowala, jednak wciąż formujący się skład daje nadzieję na lepsze rezultaty w dalszej części sezonu.
Swój pierwszy mecz przyszło nam rozegrać, tam gdzie kończyliśmy zeszły sezon, czyli w Brennej. W przeciwieństwie do czerwcowej potyczki, tym razem czekał nas

Czytaj więcej: Inauguracja sezonu seniorów

Pogrom w Pucharze Polski

W sobotnie popołudnie zmierzyły się z sobą w I rundzie Pucharu Polski Podokręgu Skoczów drużyny LKS-u Pogórze i LKS-u 99 Pruchna. Spotkanie, na wskutek przebudowy boiska w Pogórzu, rozegrano w Simoradzu, a faworytem był występujący w lidze okręgowej zespół gości. Iście hokejowego wyniku 9-3 nie przewidział chyba żaden fan beskidzkiej piłki.

Czytaj więcej: Pogrom w Pucharze Polski

Pierwszy remis w sezonie. LKS Pogórze 1-1 (0-0) Spójnia Zebrzydowice

W sobotę o godzinie 11:30 na stadionie LKS Zamek Grodziec, gościliśmy drużynę Spójni Zebrzydowice.

Przed meczem tabela wskazywała jasno, żeby utrzymać się w grupie okręgowej A powinniśmy przynajmniej zremisować. Według regulaminu Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie z naszej ligi spadają 3 zespoły. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu zajmowaliśmy czwarte miejsce od końca mając w swoim dorobku trzy punkty więcej od Błyskawicy Kończyce Wielkie. Niestety mieliśmy gorszy o jedną bramkę bilans bezpośrednich pojedynków z rywalem o utrzymanie, a w ostatniej kolejce Błyskawica wybierała się do Nierodzimia (4 punkty w dorobku) po pewne trzy punkty. Ostatecznie po heroicznym boju zremisowaliśmy 1-1 (0-0), czym zapewniliśmy sobie miejsce w Grupie A w przyszłym sezonie.

Czytaj więcej: Pierwszy remis w sezonie. LKS Pogórze 1-1 (0-0) Spójnia Zebrzydowice

LKS Pogórze - LKS Drogomyśl

Odwołany mecz pomiędzy drużynami LKS Pogórze i LKS Błyskawica Drogomyśl odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.30 na boisku w Simoradzu.
Serdecznie zapraszamy!

Jesteś tutaj: Start