Tenis stołowy

NOCNY TURNIEJ PINGPONGOWY W CZĘSTOCHOWIE

   

 Adam Roszkowski wziął udział dziewiątej edycji IX Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Tenisa Stołowego im. Patryka Lebka, który odbył się z nocy z 28 na 29 listopada w Częstochowie. Zawodnik LKS Pogórze w kategorii Open zajął trzynaste miejsce, natomiast w kategorii mężczyzn do lat 40 został sklasyfikowany na siedemnastej pozycji. Gratulacje Adamie!!


Wyniki:

Kategoria Open

1. Michał Murawski
2. Andrzej Makowski
3. Jakub Załuski
4. Jarosław Nitek
...
13-16. Adam Roszkowski


Mężczyźni do lat 40

1. Błażej Cioch
2. Piotr Sudoł
3. Michał Minda
4. Jakub Caban
...
17-24. Adam Roszkowski

XI MEMORIAŁ JANA POMIEĆKI

W miniony weekend w Hażlachu rozebrano jedenastą edycję Memoriału Pamięci Jana Pomiećki w tenisie stołowym.

Pierwszego dnia imprezy zwycięstwa odnieśli: Celina Rucka, Michał Toman (oboje Fundacja Talent Cieszyn), Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna) oraz debel Dariusz Walarus i Adam Roszkowski (LKS Pogórze).
W drugim najlepsi okazali się: Henryk Pietrzak ze Skoczowa, Marek Kądziela (PUKS Opoka Trzebinia) oraz debel Sylwester Rucki (Fundacja Talent Cieszyn) i Adam Roszkowski.
Gratulacje Adamie!!!
Wyniki:

Sobota - 14.11.2015

  Seniorzy: 
1. Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna)
2. Adam Roszkowski (LKS Pogórze)
3. Jakub Tomiczek (LUKS Węgierska Górka)
4. Joanna Krzok (LKTS Victoria Hażlach)
 

Gra podwójna
1. Dariusz Walarus / Adam Roszkowski (LKS Lesznianka / LKS Pogórze)
2. Joanna Krzok / Wacław Mitręga (LKTS Victoria Hażlach)
3. Wojciech Łosinńki / Grzegorz Libiszewski (UKTS Sokół Zebrzydowice)
4. Patryk Rucki / Michał Toman (Fundacja Talent Cieszyn)
 
Niedziela - 15.11.2015


Weterani

1. Henryk Pietrzak (Skoczów)
2. Władysław Paszek (Ustroń)
3. Józef Michalik (LKTS Victoria Hażlach)
4. Janusz Kożusznik (Cieszyn)
 

Gra podwójna - Open

1. Sylwester Rucki / Adam Roszkowski (Fundacja Talent / LKS Pogórze)
2. Dorota Kaniecka / Marek Kądziela (MUKS Jedynka Pszów / PKS Opoka Trzebinia)
3. Adrian Machej / Dariusz Walarus (Fundacja Talent / LKS Lesznianka)
4. Ilona Sztwiertnia / Andrzej Sztwiertnia (LKS Lesznianka Leszna Górna)
 

Open

1. Marek Kądziela (PKS Opoka Trzebinia)
2. Adam Roszkowski (LKS Pogórze)
3. Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna)
4. Adrian Machej (Fundacja Talent Cieszyn)

XI MEMORIAŁ JANA POMIEĆKI

     

W miniony weekend w Hażlachu rozebrano jedenastą edycję Memoriału Pamięci Jana Pomiećki w tenisie stołowym.
Pierwszego dnia imprezy zwycięstwa odnieśli: Celina Rucka, Michał Toman (oboje Fundacja Talent Cieszyn), Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna) oraz debel Dariusz Walarus i Adam Roszkowski (LKS Pogórze).
W drugim najlepsi okazali się: Henryk Pietrzak ze Skoczowa, Marek Kądziela (PUKS Opoka Trzebinia) oraz debel Sylwester Rucki (Fundacja Talent Cieszyn) i Adam Roszkowski.

I RUNDA PINGPONGOWEGO PUCHARU POLSKI MĘŻCZYZN

   

W dniach 3-10 listopada rozegrano I rundę Pucharu Polski Mężczyzn w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim.
Z czterech naszych zespołów do następnej fazy rozgrywek awansowały dwie: JKTS Jastrzębie oraz LKS Pogórze II.
Ponadto w drugiej rundzie wystąpi LKS Lesznianka Leszna Górna, która w tej rundzie miała los wolny.


Wyniki I rundy

LKS II Pogórze - KS Naprzód II Borucin - 4:3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów - LITS Meble Anders II Żywiec - 0:4
LKS Orzeł Stanica - JKTS Jastrzębie - 2:4
AKS II Mikołów - LKS I Pogórze - 4:1
LKS Wilki Wilcza - LKS 45 I Bujaków - 4:1
MOSM Tychy - KS Burza Borowa Wieś - 0:4
UKS Ikar II Mierzęcice - TRS Millenium I Myszków - 0:4
LKS Naprzód I Żernica - LKS Strażak II Mikołów - 3:4
LKS Tęcza I Zendek - ULKS Tajfun Ligota Łabędzka - 4:0
UKS Ikar I Mierzęcice - UKS Quo Vadis I Makoszowy - 0:4
SKS Spartakus II Gliwice - ULKS Pławniowice - 4:0
LKS Naprzód Świbie - PKS Waluś Konopiska - 1:4
UKS Quo Vadis II Makoszowy - ULKS Ruch Pniów - 0:4
LKS Tęcza II Zendek - MOSiR Łaziska Górne - 0:4
TRS Millenium II Myszków - UKS Huragan II Sosnowiec - 0:4
LKS 45 II Bujaków - LKS Naprzód II Żernica - 2:4
KS Burza II Borowa Wieś - KS Ogniwo Rogoźna Żory - 2:4


Los II rundy - 17.11.2015

JKTS Jastrzębie - KS Unia Kalety
LKS II Pogórze - UKTS Sokół II Orzesze
LKS Naprzód II Żernica - LKS Lesznianka Leszna Górna
LITS Meble Anders II Żywiec - KS Bojanów
KS Burza I Borowa Wieś - LKS Wilki Wilcza
AKS II Mikołów - LITS Meble Anders I Żywiec
TRS Millenium I Myszków - SKS Spartakus I Gliwice
LKS Strażak II Mikołów - TS Kuźnia Rybnik
LKS Tęcza I Zendek - MUKS Jedynka Pszów
UKS Quo Vadis I Makoszowy - ATS Ligota Łabędzka
SKS Spartakus II Gliwice - MKS Skarbek II Tarnowskie Góry
PKS Waluś Konopiska - LKS Listwarta Lisów
ULKS Ruch Pniów - LKS Strażak I Mikołów
MOSiR Łaziska Górne - UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Huragan II Sosnowiec - KU AZS UŚ Katowice
KS Ogniwo Rogoźna Żory - KRS TKKF Relaks Wodzisław

XXI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR MIASTA USTRONIA

   

W miniony weekend w Ustroniu odbył się XXI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Miasta Ustronia.
W zawodach zorganizowanych przez Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe ‘Siła’ Ustroń wzięło udział dziewięćdziesięciu dziewięciu zawodników.
w kategorii Seniorzy - 17-49 lat (29 zawodników) nasi tenisiści zajęli całe podium :) Gratulujemy !!!


Seniorzy - 17-49 lat (29 zawodników)

1. Janusz Ihas (Ochaby / LKS Pogórze)
2. Jerzy Ihas (Pruchna / LKS Pogórze)
3. Adam Roszkowski (Pogórze / LKS Pogórze)
4. Sylwester Rucki (TRS Siła Ustroń)
5. Jan Kantor (KST Dolní Lomná)
6. Dariusz Walarus (LKS Lesznianka Leszna Górna)


Jesteś tutaj: Start Tenis stołowy