Lekka atletyka

Greń Agnieszka rocz. 1998 nr licencji: 24/SLK/2012

 
 Trener: Tomasz Dybczyński
 
 
 
 
 
 
 
 
300m
600m
800m
1000m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2012
49,12
1.48,01
 
3.18,00 
Młodziczka
 IV klasa sportowa
2013
47,98
1.45,54
2.32,99
3.16,03
Młodziczka
 IV klasa sportowa

 

Rańda Aleksandra rocz. 1998 nr licencji 28/SLK/2012

 
 Trener: Artur Szczotka
 
 
 
 
 
 
 
 
kula 3kg
kula 4kg
Kat. wiekowa
Klasa sportowa
2012
10,94
 
Młodziczka
 IV
2013
11,92
 
Młodziczka
III
2014
12,89
 
Juniorka mł.
III

Ważniejsze osiągnięcia:

- Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 18.02.2012 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (10,87)

- Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 09.06.2012 r. Chorzów - 1 miejsce w pchnięciu kulą (10,66)

- Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 02.02.2013 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (11,01)

- Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 16.06.2013 r. Bielsko-Biała - 1 miejsce w pchnięciu kulą (11,72)

- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA - 14.09.2013 r. Opole - 2 miejsce w pchnięciu kulą (11,29)

- Halowe Mistrzostwa Śląska w LA - 19.01.2014 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (12,42)

- Mistrzostwa Śląska w LA - 7/8.06.2014 r. Bielsko-Biała - 1 miejsce w pchnięciu kulą (12,40)

 

Skrzypoń Mateusz rocz.1998 nr licencji 39/SLK/2013

 
 Trener: Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
300m
600m
1000m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2012
 
1.38,91
 
Młodzik
 V klasa sportowa
2013
42,01
1.37,01
 
Młodzik
 V klasa sportowa

 

KLASY SPORTOWE

Jednym ze wskaźników poziomu sportowego zawodnika jest posiadana przez niego klasa sportowa. Można ją zdobyć wypełniając minimum wyznaczone przez PZLA. Klasy sportowe są uporządkowane w 5 kategoriach. Najwyższą jest klasa mistrzowska międzynarodowa (MM), następnie klasa mistrzowska (M) i dalej klasa I , klasa II i klasa III. PZLA przewiduje jeszcze 2 młodzieżowe klasy sportowe: klasa IV - którą można zdobyć tylko do ukończenia wieku juniora oraz klasa V , którą mogą zdobywać zawodnicy do ukończenia wieku młodzika. W przeciągu wieloletniej działalności naszej sekcji najwyższą klasę sportową zdobyła jak do tej pory - Jadwiga Białożyt podczas rozgrywanych w Poznaniu  Młodzieżowych Mistrzostw Polski, gdzie w biegu na 800 m zajęła w finale 4 miejsce z czasem - 2.09,42 min. w 2000 r.
 

 
Rok 2013
L.p.
Klasa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja 
Wynik
1
II
Strządała Przemysław
1995
400 m
50,44
2
III
Szafarczyk Marcin
1990
800 m
2.00,12
3
III
Rańda Aleksandra
1998
kula 3 kg
11,92
4
IV
Adamik Sylwia
1994
3000 m
11.18,75
5
IV
Wreszcz Magdalena
2000
300 m
45,91
6
IV
Ciemała Daria
1997
młot 3 kg
35,41
7
IV
Sidoruk Anna
1999
dysk 0,75 kg
31,02
8
IV
Kołodziejczyk Bartosz
1994
młot 6 kg
34,15
9
IV
Greń Agnieszka
1998
600 m
1.45,54
10
V
Zwias Justyna
1999
300 m
46,82
11
V
Szczypka Magdalena
1999
100 m
13,98 w.-1.8
12
V
Gawlas Szymon
1998
dysk 1 kg
34,06
13
V
Skrzypoń Mateusz
1998
600 m
1.37,01
14
V
Wojtyła Marcelina
2000
1000 m
3.32,00
15
V
Rodenko Magdalena
2001
100 m
14,50 w.+2.0
 

   
Rok 2012
L.p.
Klasa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja 
Wynik
1
III
Strządała Przemysław
1995
800 m
1.57,63
2
III
Szafarczyk Marcin
1990
800 m
1.59,36
3
IV
Rańda Aleksandra
1998
kula 3 kg
10,94
4
IV
Adamik Sylwia
1994
800 m
2.31,74
5
IV
Wreszcz Magdalena
2000
300 m
46,06
6
IV
Kołodziejczyk Zofia
1995
800 m
2.29,74
7
IV
Kołodziejczyk Bartosz
1994
młot 6 kg
33,61
8
IV
Greń Agnieszka
1998
1000 m
3,18.00
9
V
Szczypka Magdalena
1999
100 m
14,18 w.+0.0
10
V
Skrzypoń Mateusz
1998
600 m
1.38,91
11
V
Bochenek Wiktor
1998
600 m
1.39,96
 
 
  
 

MEDALOWE SUKCESY NASZEJ SEKCJI LA

Uprawianie sportu nieodłącznie związane jest z rywalizacją za którą najczęstszą nagrodą jest medal. Stanowi on, bez względu na kolor, ukoronowanie wysiłku sportowca, sportowca który niejednokrotnie spędzając wiele miesięcy i lat na ciężkiej pracy treningowej, w zaciszu sal sportowych, leśnych ścieżek i stadionów bierze w końcu udział w zawodach, gdzie może udowodnić, że trud i wysiłek jaki podjął nie poszedł na marne.
Na przestrzeni minionych lat działalności naszej sekcji już ponad 100 razy cieszyliśmy się z osiągnięć medalowych naszych zawodników, którzy stawali na podium by odebrać to tak cieszące każdego sportowca wyróżnienie.
 
Wspomnieć również należy że nasza sekcja istnieje od 1996 r. a w związku z tym przez 3 lata rywalizowaliśmy na poziomie Mistrzostw Województwa Bielskiego; do 30.04.1999r. kiedy to w związku z reorganizacją strukturalną kraju nastąpiło rozwiązanie Bielskiego  Okręgowego Związku LA i powołanie Śląskiego Związku LA w Katowicach, który skupił w sobie kluby trzech byłych województw: bielskiego, katowickiego i częstochowskiego. W związku z powyższym rywalizacja na poziomie województwa stała się o wiele trudniejsza.
Pierwszy medal dla naszej sekcji i to od razu złoty zdobyła Kornelia Wojnar 9 marca 1996 r. podczas rozgrywanych w Kętach Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych, 50-tym może pochwalić się Chwaszczyński Zbigniew a setny przypadł w udziale Przemysławowi Strządale - złoto na Mistrzostwach Śląska Młodzików w Biegach Górskich – Korbielów 22.08.2009 r.
Największą ilością zdobytych medali w tym również złotych może pochwalić się Marek Kawik, który w latach 2002 - 2008 zdobył ich aż 18 w tym 7 złotych. Wśród kobiet największymi zdobyczami medalowymi może pochwalić się Jadwiga Białożyt, która w przeciągu 3 lat /1998 - 2000/ zdobyła ich aż 13 w tym 4 złote.
 

 
09.03.1996
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Kęty
1.
Wojnar Kornelia - 1 miejsce
1,5 km
2.
Dybczyńska Ewelina - 2 miejsce
1,5 km
15.05.1996
Mistrzostwa Województwa Młodzików w LA
Bielsko - Biała
3.
Bobek Renata - 2 miejsce
600m - 1.48,02
4.
Wojnar Kornelia - 3 miejsce
600m - 1.48,49
22.05.1996
Mistrzostwa Województwa w LA Szkół Ponadpodstawowych
Bielsko - Biała
5.
Bujok Iwona - 2 miejsce
800m - 2.35,46
 

 
08.03.1997
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych               
Bielsko - Biała
6.
Dybczyńska Ewelina - 1 miejsce
1,5 km
7.
Madej Janusz - 3 miejsce
3 km
15.05.1997
Mistrzostwa Województwa Młodzików w LA
Bielsko - Biała
8.
Dybczyńska Ewelina - 1 miejsce
600m - 1.40,06
21.05.1997
XXI Szkolna Wojewódzka Spartakiada Młodzieży
Bielsko - Biała
9.
Bobek Renata - 1 miejsce
800m - 2.37,88
03.06.1997
Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Młodzików
Bielsko - Biała
10.
Dybczyńska Ewelina - 3 miejsce
600m - 1.43,52
 

 
21.03.1998
Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych             
Kęty
11.
Dybczyńska Ewelina - 1 miejsce
2 km
12.
Haratyk Beata - 2 miejsce
1,5 km
13.
Pagieła Łukasz - 2 miejsce
2 km
14.
Madej Janusz - 3 miejsce
3 km
19.05.1998
Mistrzostwa Województwa Młodzików
Bielsko - Biała
15.
Haratyk Beata - 1 miejsce
600m - 1.40,25
16.
Pagieła Łukasz - 3 miejsce
1000m - 2.51,29
20.05.1998
Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych
Bielsko - Biała
17.
Wojnar Kornelia - 1 miejsce
800m - 2.26,64
18.
Madej Janusz - 1 miejsce
400m - 51,94
19.
Dybczyńska Ewelina - 2 miejsce
400m - 64,82
20.
Zaorska Mirosława - 2 miejsce
kula 4kg - 9,18
21.
Łyzbicki Mateusz - 3 miejsce
skok w dal - 6,28
07.06.1998
Mistrzostwa Śląska J. i J. młodszych
Zabrze
22.
Białożyt Jadwiga - 2 miejsce
400m - 59,62
23.
Wojnar Kornelia - 3 miejsce
1500m - 4.54,55
29.08.1998
II Ogólnopolskie Mistrzostwa LZS
Spała
24.
Białożyt Jadwiga - 3 miejsce
400m - 59,77
26.09.1998
Mistrzostwa Okregu Juniorów i J. młodszych
Bielsko - Biała
25.
Madej Janusz - 1 miejsce
800m - 2.00,09
26.
Białożyt Jadwiga - 1 miejsce
800m - 2.26,00
 

  
13.03.1999
Przełajowe Mistrzostwa Polski LZS i Szkół Rolniczych         
Komorno             
27.
Białożyt Jadwiga - 3 miejsce
3 km
27.03.1999
Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Przełajach
Komorno
28.
Białożyt Jadwiga - 2 miejsce
2 km
29.
Haratyk Beata - 3 miejsce
2 km
30.04.1999
Rozwiązanie OZLA B-B i powstanie Śl. ZLA w Katowicach
-----------------------
16.05.1999
Mistrzostwa Śląska J. i J. młodszych
Zabrze
30.
Białożyt Jadwiga - 1 miejsce
400m - 58,69
31.
Wojnar Kornelia - 2 miejsce
1500m - 4.50,32
05.06.1999
Mistrzostwa Makroregionu J. i J. młodszych
Zabrze
32.
Wojnar Kornelia - 1 miejsce
1500m - 4.43,42
33.
Madej Janusz - 2 miejsce
1500m - 4.01,33
34.
Dybczyński Tomasz - 3 miejsce
3000m - 9.12,13
12.06.1999
XVIII Igrzyska LZS
Spała
35.
Białożyt Jadwiga - 1 miejsce
400m - 57,84
27.08.1999
III Ogólnopolskie Mistrzostwa LZS
Kielce
36.
Białożyt Jadwiga - 2 miejsce
800m - 2.16,07
37.
Białożyt Jadwiga - 3 miejsce
400m - 57,82
 

  
18.03.2000
Przełajowe Mistrzostwa Polski LZS i Szkół Rolniczych         
Skarżysko Kam.
38.
Białożyt Jadwiga - 3 miejsce
3 km
01.04.2000
Przełajowe Mistrzostwa Makroregionalne J. i J. młodszych
Myszków
39.
Białożyt Jadwiga - 1 miejsce
1 km
40.
Haratyk Beata - 2 miejsce
2 km
03.06.2000
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS
Stargard Szcze.
41.
Białożyt Jadwiga - 2 miejsce
400m - 57,10
42.
Białożyt Jadwiga - 2 miejsce
800m - 2.10,94
10.06.2000
Miedzywojewódzkie Mistrzostwa J. i J. młodszych
Zabrze
43.
Haratyk Beata - 2 miejsce
800m - 2.17,84
44.
Wojnar Kornelia - 3 miejsce
3000- 10.51,04
 

  
26.05.2001
Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. młodszych                          
Bielsko - Biała   
45.
Chwaszczyński Krzysztof - 2 miejsce
400m - 52,72
17.06.2001
Mistrzostwa Śląska Młodzików
Zabrze
46.
Chwaszczyński Zbigniew - 3 miejsce
600m - 1.31,22
22.09.2001
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Chorzów
47.
Chwaszczyński Zbigniew - 3 miejsce
600m - 1.30,98
 

  
16.03.2002
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych                         
Ruda Śląska      
48.
Kawik Marek - 1 miejsce
1 km
23.03.2002
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
Lasocice
49.
Kawik Marek - 2 miejsce
1 km
 

  
10.01.2003
Halowe Mistrzostwa Śląska                                                      
Spała                  
50.
Chwaszczyński Zbigniew - 2 miejsce
600m - 1.30,68
01.03.2003
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Ruda Śląska
51.
Kawik Marek - 2 miejsce
2 km
7.06.2003
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Bielsko - Biała
52.
Chwaszczyński Krzysztof - 2 miejsce
400m - 50,85
14.06.2003
Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. młodszych
Chorzów
53.
Chwaszczyński Krzysztof - 2 miejsce
400m - 50,17
21.06.2003
Mistrzostwa Śląska Młodzików
Częstochowa
54.
Kawik Marek - 1 miejsce
2000m - 6.22,96
55.
Izydorczyk Mateusz - 2 miejsce
300m - 38,19
07.09.2003
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Bielsko - Biała
56.
Izydorczyk Mateusz - 3 miejsce
300m - 38,20
57.
Wojciechowska Agnieszka - 3 miejsce
1000m - 3.15,40
 

  
13.03.2004
Mistrz. Śląska i Międzywoj. Mistrz. w Biegach Przełajowych
Mysłowice          
58.
Kawik Marek - 1 miejsce
2 km
59.
Kawik Tomasz - 2 miejsce
1 km
19.06.2004
Mistrzostwa Śląska Młodzików
Częstochowa
60.
Kawik Marek - 1 miejsce
1000m - 2.43,09
 

  
19.03.2005
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych   
Komorno           
61.
Kawik Marek - 2 miejsce
3 km
14.05.2005
Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
62.
Kawik Marek - 2 miejsce
1500m - 4.15,97
 

 
13.01.2006
Halowe Mistrzostwa Śląska J. J. młodszych i Młodzików      
Spała                  
63.
Kawik Marek - 2 miejsce
1000m - 2.38,57
04.03.2006
Międzywojewódzkie Biegi Przełajowe
Mysłowice
64.
Kawik Marek - 1 miejsce
3 km
65.
Kawik Tomasz - 2 miejsce
3 km
06.08.2006
Mistrzostwa Polski J. i J. mł. w Biegach Górskich /alpejski/
Międzygórze
66.
Cieślar Maciej - 1 miejsce
10,3 km
 

 
17.01.2007
Halowe Mistrzostwa Śląska                                                      
Spała                  
67.
Cieślar Maciej - 2 miejsce
2000m - 5.50,38
03.03.2007
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Mysłowice
68.
Kawik Marek - 2 miejsce
3 km
69.
Cieślar Maciej - 2 miejsce
5 km
17.03.2007
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
Nysa /opolskie
70.
Cieślar Maciej - 1 miejsce
5 km
71.
Kawik Marek - 2 miejsce
3 km
25.05.2007
Mistrzostwa Śląska w LA Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
72.
Cieślar Maciej - 1 miejsce
5000 - 15.46,74
73.
Kawik Marek - 3 miejsce
1500m - 4.08,51
09.06.2007
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Bielsko - Biała
74.
Cieślar Maciej - 1 miejsce
3000m - 8.53,60
09.06.2007
Mistrzostwa Śląska Młodzików w Wielobojach
Bielsko - Biała
75.
Jędrysik Bożena - 1 miejsce
5-bój / 2134 pkt
18.09.2007
Wojewódzka Licealiada w Sztafetowych B. Przełajowych
Ruda Śląska
76.
LO Skoczów - 3 miejsce /M. Cieślar; M. Kawik; T. Kawik;
T. Cieślar;  M. Szafarczyk; M. Sorkowicz
6 X 1500m
 

 
11.01.2008
Halowe Mistrzostwa Śląska                                                      
Spała                  
77.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
2000m - 6.01,02
16.02.2008
Halowe Mistrzostwa Śląska
Brzeszcze
78.
Bulandra Kinga - 3 miejsce
skok w dal - 3.95
79.
Święczyk Natalia - 3 miejsce
kula 3kg - 9,31
01.03.2008
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Mysłowice
80.
Kawik Tomasz - 1 miejsce
4 km
81.
Kawik Marek - 2 miejsce
3 km
82.
Cieślar Maciej - 2 miejsce
5 km
08.03.2008
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
Ruda Śląska
83.
Kawik Tomasz - 2 miejsce
4 km
84.
Cieślar Maciej - 3 miejsce
5 km
12.04.2008
IV Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich /styl anglosaski/
Góra Św. Anny
85.
Kawik Marek - 1 miejsce /kategoria junior/
4,1 km
86.
Kawik Tomasz - 2 miejsce /kategoria j. młodszy/
4,1 km
17.05.2008
Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. młodszych
Sosnowiec
87.
Kawik Marek - 2 miejsce
1500m - 4.06,91
07.06.2008
Międzywojewódzkie Mistrzostwa w LA J. i J. młodszych
Bielsko - Biała
88.
Cieślar Maciej - 1 miejsce
3000m - 8.44,69
89.
LKS Pogórze - 1 miejsce / w składzie: Cieślar Maciej;
Kawik Marek; Sorkowicz Maciej; Szafarczyk Marcin /
4x400 - 3.44,32
90.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
3000m - 9.19,11
07.06.2008
Mistrzostwa Śląska Młodzików w Wielobojach
Bielsko - Biała
91.
Jędrysik Bożena - 3 miejsce
5-bój - 2061 pkt
15.06.2008
Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dzieci Starszych
Chorzów
92.
Strządała Przemysław - 3 miejsce
600m - 1.42,52
07.08.2008
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Chorzów
93.
Święczyk Natalia - 2 miejsce
kula 3kg - 10,65
 

 
17.01.2009
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych            
Brzeszcze            
94.
Święczyk Natalia - 2 miejsce
Kula 4kg - 10,07
07.03.2009
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Ruda Śląska
95.
Kawik Tomasz - 1 miejsce
3 km
16.05.2009
Mistrzostwa Śląska w LA Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
96.
Święczyk Natalia - 2 miejsce
kula 4kg - 10,29
97.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
3000m - 8.58,65
06.06.2009
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Bielsko - Biała
98.
Szafarczyk Kinga - 2 miejsce
3000 - 11.36,94
20.06.2009
Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA
Chorzów
99.
Bujok Halina - 1 miejsce
dysk 0,75 - 31,80
22.08.2009
Mistrzostwa Śląska Młodzików w Biegach Górskich
Korbielów
100.
Strządała Przemysław - 1 miejsce
1,8 km
101.
Kołodziejczyk Zofia - 2 miejsce
1,8 km
13.09.2009
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA
Częstochowa
102.
Bujok Halina - 2 miejsce
dysk 0,75 - 32,16
 

 
15.01.2010
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych            
Spała          
103.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
2000m - 5.48,90
104.
Matuszka Anna - 3 miejsce
200m - 28,95
16.01.2010
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych
Brzeszcze
105.
Święczyk  Natalia - 1 miejsce
kula 4kg - 10,31
06.02.2010
Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dz. Starszych
Brzeszcze
106.
Bulandra Kinga - 3 miejsce
60 ppł - 10,31
06.03.2010
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Mysłowice
107.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
4 km
1-2.06.2010
Mistrzostwa Śląska w LA Juniorów i J. młodszych
Sosnowiec
108.
Święczyk Natalia - 1 miejsce
kula 4kg - 10,57
109.
Kawik Tomasz - 1 miejsce
5000m - 15.40,25
110.
Szafarczyk Kinga - 3 miejsce
3000m - 12.36,92
111.
Szafarczyk Marcin - 3 miejsce
800m - 2.06,21
5-6.06.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
112.
Kawik Tomasz - 3 miejsce
3000 - 9.13,07
113.
Adamik Sylwia - 3 miejsce
3000m - 12.30,23
28.08.2010
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegach Górskich
Korbielów
114.
Bochenek Maria - 2 miejsce w K 45
8 km 
12.09.2010
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Chorzów
115.
Strządała Przemysław - 2 miejsce
800m - 1.28,09
 

 
14.01.2011
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych            
Spała           
116.
Adamik Sylwia - 1 miejsce
2000m - 7.30,99
23.01.2011
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych
Brzeszcze
117.
Święczyk Natalia - 2 miejsce
kula 4 kg - 9,87
14/15.05.2011
Mistrzostwa Śląska w LA Juniorów i J. młodszych
Sosnowiec
118.
Adamik Sylwia - 2 miejsce
3000m - 11.39,74
119.
Kołodziejczyk Bartosz - 3 miejsce
młot 5 g - 22,68
120.
Firuzek Witold - 3 miejsce
kula 6 kg - 10,55
05.06.2011
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
121.
Adamik Sylwia - 1 miejsce
3000m - 11.25,04
122.
Strządała Przemysław - 2 miejsce
800m - 2.02,81
123.
Wojtyła Barbara - 3 miejsce
3000m - 12.04,46
17.07.2011
Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegach Górskich
Korbielów
124.
Maria Bochenek - 2 miejsce w K 45
8 km
 

 
15.01.2012
Halowe mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych
Spała
125.
Adamik Sylwia - 1 miejsce
2000m - 7.16,98
126.
Wojtyła Barbara - 1 miejsce
2000m - 7.20,10
18.02.2012
Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dz. starszych
Brzeszcze            
127.
Rańda Aleksandra - 1 miejsce
Kula 3kg - 10,87
128.
Wrzeszcz Magdalena - 3 miejsce
Skok w dal - 4,24
11.03.2012
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych
Ruda Śląska
129.
Adamik Sylwia - 2 miejsce
4 km
130.
Wojtyła Barbara - 3 miejsce
3 km
12/13.05.2012
Mistrzostwa Śląska w LA Juniorów i J. młodszych
Częstochowa
131.
Ciemała Daria - 3 miejsce
młot 3 kg - 30,45
132.
Wojtyła Barbara - 3 miejsce
3000m - 12.22,00
133.
Strządała Przemysław - 3 miejsce
800m - 1.58,79
2-6.06.2012
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i J. młodszych
Bielsko - Biała
134.
Kołodziejczyk Bartosz - 3 miejsce
młot 6 kg - 30,17
135.
Kołodziejczyk Zofia - 3 miejsce
800m - 2.29,74
136.
Strządała Przemysław - 3 miejsce
800m - 1.58,28
09.06.2012
Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dz. starszych
Chorzów
137.
Rańda Aleksandra - 1 miejsce
kula 3 kg - 10,68
138.
Bąk Maria - 2 miejsce
oszczep500g - 24,35
139.
Wrzeszcz Magdalena - 3 miejsce
300m - 47,32
 

 
13.01.2013
Halowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i J. Młodszych
Spała
140.
Strządała Przemysław - 1 miejsce
800m - 2.01,57
02.02.2013
Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dz. starszych
Brzeszcze            
141.
Rańda Aleksandra - 1 miejsce
kula 3kg - 11,01
142.
Sidoruk Anna - 2 miejsce
kula 3 kg - 9,85
143.
Wrzeszcz Magdalena - 2 miejsce
skok w dal - 4,31
07.03.2013
Międzywojewódzkie Mistrzostwa  w Przełajach
Korfantów
144.
Strządała Przemysław - 1 miejsce
4 km
145.
Adamik Sylwia - 2 miejsce
3 km
06.04.2013
Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich
Bielsko - Biała
146.
Greń Agnieszka - 1 miejsce
2 km
147.
Wojtyła Barbara - 2 miejsce
2,5 km
148.
Wojtyła Marcelina - 2 miejsce
1 km
149.
Wojtyła Wojciech - 3 miejsce
1 km
8/9.06.2013
Mistrzostwa Śląska w LA  
Sosnowiec
150.
Szafarczyk Marcin - 2 miejsce
800m - 2.05,05
151.
Kołodziejczyk Bartosz - 3 miejsce
młot 6 kg - 33,58
16.06.2013
Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dz. starszych
Bielsko - Biała
152.
Rańda Aleksandra - 1 miejsce
kula 3 kg - 11,72
153.
Sidoruk Anna - 2 miejsce
kula 3 kg - 9,91
154.
Gawlas Szymon - 2 miejsce
dysk 1 kg - 30,66
155.
Sidoruk Anna - 3 miejsce
dysk 0,75 - 27,46
156.
Wrzeszcz Magdalena - 3 miejsce
skok w dal - 4,50
 
 
Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka