Biegi narciarskie

III LETNI BIEG JAĆWINGÓW

Czterech naszych zawodników wzięło udział III Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach.
Z nich dystans dwudziestu jeden kilometrów najszybciej pokonał Józef Wojtyła z Pogórza, zajmując szesnaste miejsce.

II ULTRAMARATON NARTOROLKOWY W WEJHEROWIE

W minioną niedzielę w Puszczy Darżlubskiej niedaleko Wejherowa odbył się II Ultramaraton Nartorolkowy.

2 ROLL AND SKI 2016

Najlepszy z naszych zawodników Józef Wojtyła z Pogórza zajął czwarte miejsce w maratonie narto-rolkowym K2 Roll and Ski 2016',

który rozegrano w minioną sobotę w Wysowej-Zdroju w ramach Weekendu Naftowego. Wygrał Natan Ciborowski w Pisza

Józek Wojtyła szósty w Ultrabielu 2016

12 marca w Bielicach koło Stronia Śląskiego odbyły się zawody w biegach narciarskich ULTRABIEL 2016.

41. BIEG O ISTEBNIAŃSKI BRUCLIK

Prawie stu miłośników biegówek stanęło na starcie 41. Międzynarodowego Biegu o "Istebniański Bruclik", który odbył się 6 marca 2016 na szczycie Kubalonki ("Młodniku"). Główne trofeum imprezy wywalczył Mateusz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka), pokonując dystans około sześciu kilometrów techniką klasyczną w czasie czternastu minut. Bardzo dobrze zaprezentowało się ośmiu naszych pogórskich biegaczy. W swoich kategoriach wiekowych Ola Wojtyła była czwarta, Dawid Wrzeszcz siódmy, Patrycja Wrzeszcz piąta, Emilia Kubies, Marcelina Staniek i Agnieszka Zając kolejno dziewiąta, dziesiąta i jedenasta, Julia Chromik szósta. Z kolei nasz wysportowany Prezes Stanisław Urbański został sklasyfikowany na czwartej pozycji w swojej kategorii wiekowej.