Biegi narciarskie

BIEGALI o PUCHAR JERZEGO

Marcelina Wojtyła z Pogórza oraz Jan Łacek z Jaworzynki zostali zwycięzcami I Biegu Narciarskiego o Puchar Jerzego, który został rozegrany w dniu dzisiejszym tj 26.01.2013 r. na trasie biegowej na Mołczynie w Dzięgielowie.

Czytaj więcej: BIEGALI o PUCHAR JERZEGO

SZKOLNE MISTRZOSTWA w BIEGACH NARCIARSKICH

W czwartek, 24 stycznia na boisku LKS Pogórze odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Biegach Narciarskich. W imprezie wzięli udział uczniowie miejscowej szkoły podstawowej i gimnazjum. Na świetnie przygotowanych trasach biegowych młodzież rywalizowała w stylu klasycznym. Zawodnicy wykazali się ogromną energią, siłą i determinacja w celu osiągnięcia upragnionej mety. W poszczególnych kategoriach zwyciężali: Patrycja Wrzeszcz, Marcelina Wojtyła, Wojciech Wojtyła i Kamil Brachaczek.

Czytaj więcej: SZKOLNE MISTRZOSTWA w BIEGACH NARCIARSKICH

VIII PUCHAR MAGURKI w BIEGACH NARCIARSKICH

Niezły występ zanotowali nasi zawodnicy w VIII Pucharze Magurki w Biegach Narciarskich 'Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy', który odbył się w minioną sobotę, 19.01.2013 r. na Magurce Wilkowickiej. W biegach młodzieżowych zwycięstwa odnieśli Patrycja Wrzeszcz, Wojciech Wrzeszcz (oboje LKS Pogórze) i Michał Adamczyk z Jastrzębia Zdroju, a Marcelina Wojtyła uplasowała się na drugiej pozycji. Wyniki:

Czytaj więcej: VIII PUCHAR MAGURKI w BIEGACH NARCIARSKICH

SALOMON NORDIC SUNDAY na KUBALONCE

13.01.2013 r. na trasach PZN Kubalonka rozegrano drugie w tym sezonie zawody w biegach narciarskich z cyklu Salomon Nordic Sunday. Nie zabrakło w tych zawodach również reprezentantów naszego klubu. Wyniki:

Czytaj więcej: SALOMON NORDIC SUNDAY na KUBALONCE

Biegi narciarskie - historia

Biegi narciarskie - początki działalności.

Czytaj więcej: Biegi narciarskie - historia

Jesteś tutaj: Start Biegi narciarskie