Seniorzy

Porażka w "Derbach"

Porażką 2:0 naszego zespołu z Beskidem Skoczów, zakończyło się spotkanie o mistrzostwo klasy "A" w derbach gminy Skoczów.

Pomimo ambitnej walki musieliśmy uznać wyższość aktualnego lidera rozgrywek. Nasza drużyna była bliska sprawienia niespodzianki i wywalczenia cennego punktu na trudnym terenie. Szczęście sprzyjało jednak rywalowi. Do 93 min. nasz zespól dążył do wyrównania wyniku spotkania, lecz błąd naszej defensywy w ostatniej akcji meczu pozwolił rywalowi przeprowadzić szybką kontrę i tym samym przypieczętować zwycięstwo.

Szczegółowy opis spotkania dostępny na portalu "BeskidzkaPiłka" pod adresem : http://www.beskidzkapilka.pl/aktualnosci/8803

Najbliższe bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie, rozegramy już w najbliższą środę 10.05.2017r.o godz. 17:30 w Brennej z tamtejszym Beskidem.

 

Serdecznie zapraszamy !  fb

 

Przegrana w Dębowcu

Pogórscy Seniorzy nie mieli szczęścia i ulegli na wyjeździe z LKS Strażak Dębowiec 1:3. Jedyną bramkę dla Pogórzan strzelił w 77 minucie Mateusz Wieja.

Skoczów: Klasa A Seniorzy - terminarz rozgrywek

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Czytaj więcej: Skoczów: Klasa A Seniorzy - terminarz rozgrywek

Seniorzy wygrywają ze Strumieniem

Brawo LKS Pogórze !
Dziś kończymy wynikiem 2:1 (1:0) z LKS Wisła Strumień. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 12' Kornel Żebrowski i 66' Józek Tomaszko.
Gratulacje!

Pogórzanie remisują z Kaczycami

Remisujemy z GKD Morcinek Kaczyce 2:2. Obie bramki dla Pogórza strzelił Mateusz Brandys - 64' (k) i 78'
 
Gratulujemy Mateuszowi :)
Jesteś tutaj: Start Seniorzy