Seniorzy

Wygrany sparing z Drzewiarzem

Drugi sparing zwycięski. Na sztucznej murawie stadionu KS Kuźnia w Ustroniu nasza drużyna spotkała się z zespołem Drzewiarza Jasienica U19 grającej na co dzień w Śląskiej lidze juniorów. Po dobrej grze pokonaliśmy przeciwnika 5:2(2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Ludwiczak ,Mateusz Brandys, Józef Tomaszko i testowany zawodnik - 2.

ŁUKASZ HANZEL W MECZU Z POGONIĄ SZCZECIN

W meczu kończącym dwudziestą szóstą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Ruch Chorzów wygrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3:2.
W 62. minucie na murawie boiska pojawił się Łukasz Hanzel, a już minutę później powstrzymał faulem wychodzącego do kontry piłkarza Pogoni, Łukasza Zwolińskiego. Za to zagranie wychowanek LKS Pogórze otrzymał żółtą kartkę.

Sparing z Beskidem Skoczów II 2:2

No to jesteśmy po pierwszym sparingu. Beskid Skoczów II - LKS Pogórze 2:2(0:1).Bramki Mateusz Brandys i Michał Heller. Niezła gra w wielu fragmentach meczu.

Komplet punktów w Hażlachu

To już 3 mecz drużyny seniorów ,którzy po spadku z klasy A próbują wywalczyć powrót do tej klasy rozgrywek. Po zwycięstwie w pierwszym meczu 3:1 z Promykiem Golasowice , remisie ze Strażakiem Dębowiec nasza drużyna rozegrała mecz z Victorią Hażlach .Grając w składzie

 Szkorupa Jakub ,Gol Heller Michał , Kłos Szymon Zmiana(68' Zmiana  Siąkała Krystian),  Waliczek Tomasz Zmiana(58' Zmiana  Boruta Mateusz), Bronowski JakubŻółta kartka Grabiec Tomasz , Kostka Łukasz ,  Maryniak  Szymon, Gol Tomaszko Józef , Brandys Mateusz Zmiana(68' Zmiana  Madzia Daniel) ,Gol Kałuża Krzysztof Zmiana(80' Zmiana  Żuk Robert

pokonaliśmy drużynę gospodarzy 3:1 (2:0). Po perypetiach związanych ze spadkiem i rezygnacji wielu zawodników z reprezentowania naszych barw klubowych ,nowa drużyna reprezentuje niesamowitą waleczność i zaangażowanie w grze . Daje nam to wielką satysfakcję i radość kibiców , którzy są spragnieni piłki po naszej nieobecności na boisku w Pogórzu.Dalsze mecze będą obrazem naszych możliwości i perspektyw na przyszłość. Liczymy, że niesieni dopingiem naszych sympatyków powalczymy o powrót do "Serie"A.

Drugi remis seniorów

W sobotnim meczu w Simoradzu drużyna seniorów bezbramkowo zremisowała z drużyną Orła Zabłocie i po 15 kolejkach zajmuje 12 miejsce w tabeli skoczowskiej A Klasy. Kolejne spotkanie rozegra w niedzielę 26 kwietnia w Kończycach Wielkich. Poniżej zapraszamy na relację, którą przygotował portal Beskidzka.Piłka

Czytaj więcej: Drugi remis seniorów

Jesteś tutaj: Start Seniorzy