Kadra

Wilczyński Kamil rocz. 2002

Trener : Zdzisław Kołodziejczyk

 

 

 

 

 
60m
100m
  200m   
  300m  
  skok w dal   
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2016
 7.49 
 11.58
 
41.06 5.94
Młodzik
III
2017  7.35  11.19 
23.80 39.83 5.74 Młodzik II
2018           Junior młodszy  

 

Kamel Patryk rocz. 2003

Trener : Zdzisław Kołodziejczyk

 

 

 

 

 
300m
400m
   600m   
  800m   
 1000m
 1500m
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2016
 43.28
  1:41.09    3:17.00    Dziecko starsze
 
2017  41.29   1:37.07    2:59.66   Młodzik V
2018             Młodzik  

Sikora Joanna rocz. 2000

Trener : Zdzisław Kołodziejczyk

 

 

 

 
300m
400m
600m   
800m   
1000m
1500m 3000m
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2014
49,16
 
 
 
 
   
Młodziczka
 
2015
48,12
  1:49.75  
 
   
Młodziczka
V
2016
 
67,34
1:51,52
2:32.14 
 
5:26.01
 
Juniorka młodsza
 
2017     1:45,82 2:26.58      11:28.07 Juniorka młodsza IV
2018               Juniorka  

 

 

Wrzeszcz Patrycja rocz. 2003

Trener : Zdzisław Kołodziejczyk

 

 

 

 

 
 300m 
400m
  600m   
  800m   
1000m
1500m
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2015
    2:02.40       Dziecko starsze  
2016
 47.99
  1:47.49       Dziecko starsze
V
2017  47.56   1:43.18       Młodziczka IV
2018             Młodziczka  

Wrzeszcz Magdalena rocz. 2000

  Trener : Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
60m
100m
200m
  300m   
400m   
 600m
skok w dal
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2010
9,3
   
60,1
 
2.13,7
3,95
Dziecko
  
2011
8,97
   
51,70
 
1.58,23
4,34
Dziecko
  
2012
9,08
14,08 w.+1.2
 
46,06
 
1.53,46
4,61
Dziecko starsze
IV
2013
8,70
14,02 w.+3,4
 
45,91
 
 
4,50
Dziecko starsze
IV
2014
----- 
13,77 w.+1,5
 
43,99
   
4,35
Młodzik
III
2015
-----
13,37   w.-1,6
 
42,97
   
 
Młodzik
II
2016
8,65
13,10   w.-0.4
26,60 w.+0.1
42,59
60,77 
 
 
Junior młodszy
III
2017 8.50 13,02 w.+0.8 26,30 w.+1.6 43,68 60,99     4,79 w.+2.6 Junior młodszy        III
2018                  
 
 Ważniejsze osiągnięcia:
- XVII Ogólnopolski Finał "Czwartków LA" - 11/12.06.2011 r. Warszawa - 9 miejsce na 600 m (1.57,40)
- Halowe Mistrz. Śląska Dzieci Starszych - 18.02.2012 r. Brzeszcze - 3 miejsce w skoku w dal (4,24 m)
- XVIII Ogólnopolski Finał "Czwartków LA" - 23/24.06.2012 r. Łódź - 11 miejsce na 600 m (1.53,46)
- Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci Starszych - 02.02.1013 r. Brzeszcze - 2 miejsce w skoku w dal (4,31 m)
- XIX Ogólnopolski Finał "Czwartków LA" - 22/23.06.2013 r. Łódź - 13 miejsce na 300 m (46,32)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA - 14.09.2014 r. Częstochowa - 7 miejsce na 300 m (44,20)
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA - 13.09.2015 r. Opole - 5 miejsce na 300 m (43,22)
Jesteś tutaj: Start Kadra