Aktualności

Mysłowickie Biegi Przełajowe.

Dwukrotnie nasi biegacze startowali  w biegach przełajowych w Mysłowicach. Najpierw 28.02.2015 r. wzięli udział w 43-Crossie Mysłowickim a następnie 07.03.2015 r. uczestniczyliśmy w Przełajowych Mistrzostwach Śląska. Nie przywieźliśmy z tych imprez medali ale parę osób zasługuje na wyróżnienie. Izabela Wysłuch, która zajęła 6 miejsce w biegu juniorek na dystansie 4 km, Justyna Zwias była 7 wśród j. młodszych na dystansie 2 km; zarówno Wojtek jak i Marcelina Wojtyła zajęli w tych Mistrzostwach 8 miejsca w gronie młodzików; w gronie młodziczek bardzo dobrze pobiegła również Paulina Szymala na dyst. 1 km zajmując 7 miejsce. Świetnie poradziła sobie startująca po raz pierwszy w naszych barwach Marcelina Polok, która w kat. dzieci podczas Crossu Mysłowickiego dobiegła do mety na 7 miejscu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy a młodzikom życzymy powodzenia podczas zbliżających się mistrzostw międzywojewódzkich.

 

Biegowe zakończenie roku - RÓWNICA 2014

Tradycyjnie już na zakończenie roku kalendarzowego, grupka biegaczy z naszej sekcji wspólnie z rekordową tym razem liczbą sympatyków biegania z którymi mamy okazję na co dzień spotykać się na zawodach postanowiła kolejny raz pokonać trasę, która wiedzie drogą od mostu w Ustroniu Brzegach do schroniska na Równicy. Po wcześniejszej rozgrzewce, punktualnie o 11.00 26-osobowa grupa rozpoczęła wspinaczkę. Dłuższą relacje z tej imprezy znajdziecie na bloku naszej zawodniczki Izy, wystarczy kliknąć LINK.

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

Bieg na Kozią Górę Bielsko Biała 12.04.2014 r.

Świetnie spisali się zawodnicy LKS-u Pogórze, którzy wzięli udział w rozgrywanych po raz drugi Mistrz. Śląska w Biegach Górskich w kategorii: dzieci młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Z imprezy tej przywieźliśmy aż 9 medali i najcenniejsze trofeum – puchar za 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Wyniki naszych reprezentantów:

Kategoria dzieci – chłopcy; dystans 1 km:

Radosław Greń – 1 miejsce

Wojciech Wojtyła – 2 miejsce

Dawid Oleś – 3 miejsce

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

XVII Bieg przełajowy "O NÓŻ KOMANDOSA"

Nasza zawodniczka - Izabela Wysłuch wzięła udział w biegu przełajowym "O nóż komandosa" Zawody odbyły się 4 października b.r. w Lublińcu. Iza zajęła 2 miejsce. Poza czysto sportowym wymiarem zawodów była również okazja do poznania ciekawych i znanych osobistości ze świata służb mundurowych. Na zdjęciu Iza w towarzystwie gen. dywizji Wojska Polskiego - Romana Polko.

FINAŁ ŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW - Sosnowiec

Udziałem w finale ligi młodzików zakończyliśmy sezon startów na bieżni. Zawody odbyły się w Sosnowcu 05.10.2013 r. Nasz zespół liczył 17 zawodników z czego 7 poprawiło lub ustanowiło nowe rekordy życiowe. W tych zawodach uzyskaliśmy 1499 pkt. a łącznie po 4 imprezach zgromadziliśmy na swoim koncie 4996 pkt co dało nam ostatecznie wśród drużyn młodzikowskich - 12 miejsce na śląsku.
 

Czytaj więcej: FINAŁ ŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW - Sosnowiec

Jesteś tutaj: Start Aktualności