Aktualności

MITING JUNIORÓW w CZĘSTOCHOWIE

Kolejne zawody w Częstochowie. Tym razem stadion Budowlanych gościł juniorów. Nasi najstarsi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem ale udało się uzyskać dwie nowe "życiówki" i kilka niezłych wyników.
 

Czytaj więcej: MITING JUNIORÓW w CZĘSTOCHOWIE

ŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW II-rzut CZĘSTOCHOWA

Za nami kolejnne zawody zaliczane do Śląskiej Ligi Młodzików. Tym razem przyszło nam rywalizować na pięknym stadionie w Częstochowie (zdjęcie). Uzyskaliśmy bardzo dobry wynik końcowy, bo aż 1424 punkty co jest chyba naszym rekordem zespołowym. Najwyżej, ponownie punktowała Ola Rańda w pchnięciu kulą zdobywając dla naszej drużyny aż 135 pkt. Spośród 15 wyników jakie są zaliczane na konto zespołu aż 7 miało wartośc 100 punktową lub wyższą.

 

Czytaj więcej: ŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW II-rzut CZĘSTOCHOWA

CAŁA POLSKA BIEGA

W dniach 24-25.05.2013 r. przeprowadzono w całej Polsce kolejną akcję propagującą bieganie. Oczywiście nasi lekkoatleci czynnie włączyli się do organizowanych zawodów zarówno w Skoczowie jak i w Brennej czy Zebrzydowicach. Najliczniej pokazaliśmy się w imprezie organizowanej przez SOSiR w Skoczowie - startowała prawie cała sekcja. W Brennej Barbara Wojtyła wygrała bieg kobiet a Agnieszka Greń wygrała rywalizację gimnazjalistek a Bartek Kocurek był 3 wśród gimnazjalistów. Natomiast w Zebrzydowicach zwyciężył Marcin Szafarczyk a jego siostra Kinga była 2 wśród kobiet.

FINAŁ MIEJSKI - II SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA

Po serii mitingów (7 zawodów), które rozpoczęliśmy już we wrześniu ubiegłego roku a kontynuowaliśmy w maju b.r. przyszedł czas na zawody podsumowujące czyli finał miejski, którego zadanie było wyłonienie najlepszych zawodników, opiekunów drużyn i szkół uczestniczących w cały cyklu naszych zawodów. Najlepszą szkołą okazała się SP w Strumieniu (zdjęcie) ,która wyprzedziła szkoły z Brennej leśnicy - 2 miejsce i SP 7 Pogórze - 3 miejsce (sklasyfikowano 12 szkół). Opiekunem, który zgromadził na swoim koncie najwięcej punktów okazał się pan Tomasz Dybczyński, na drugim miejscu zanlazła się pani Barbara Milanowska a na 3 pan Mirosław Frycz (sklasyfikowano 13 opiekunów). Zawody zakończyły się wręczeniem pucharów, medali i dyplomów dla najlepszych zawodników, którzy będą mieli teraz szansę wystartować w finale ogólnopolskim w Łodzi.

MITING LEKKOATLETYCZNY w SOSNOWCU

KIlka dobrych wyników uzyskali nasi juniorzy podczas rozgrywanego w Sosnowcu mitingu LA. Rekordy życiowe poprawili: Greń Agnieszka na 800 m - 2.32,99 (V kl. sport.); Bochenek Wiktor na 1500 m - 4.35,71 i Adamik Sylwia na 3000 m - 11.18,75 min.(IV kl. sport.).

Jesteś tutaj: Start Aktualności