Aktualności

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

Świetnie spisali się nasi zawodnicy podczas rozgrywanego w Bielsku biegu na Kozią Górę. W ramach tej rywalizacji prowadzona była klasyfikacja Mistrzostw Śląska w Biegach Górskich. Przywieźliśmy z tej imprezy aż 6 medali. Złoto i tytuły najlepszych na ślasku zdobyli: Agnieszka Greń (2 km - młodziczek) i Radosław Greń (1 km - dzieci starsze). Medale srebrne przypoadły w udziale: Dawidowi Olesiowi (1 km - dzieci starsze). Wymieniona trójka to podopieczni trenera Tomka Dybczyńskiego.
 

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

8 marca b.r. na malowniczych trasach w Korfantowie (woj. opolskie) odbyły się Międzywoj. Mistrz. w Biegach Przełajowych. Z imprezy tej przywieźliśmy dwa medale. Przemek Strządała w biegu juniorów na 4 km wywalczył złoto a Sylwia Adamik wśród juniorek walczących na dystansie 3 km znalazła się na 2 miejscu. Bardzo dobry bieg zaliczyła rfównież młodziczka - Agnieszka Greń, która w biegu na 2,5 km otarła się o podium zajmują 4 miejsce.

 

HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA - BRZESZCZE

Brzeszczańska hala sportowa była światkiem zmagań młodych lekkoatletów (młodzicy i dzieci starsze), którzy walczyli o prymat najlepszych w naszym województwie. Nasi lekkoatleci przywieźli z tych zawodów 3 medale. Złoto zdobyła Aleksandra Rańda a srebro - Anna Sidoruk. Obie zawodniczki są podopiecznymi trenera Artura Szczotki. Drugi medal srebrny wywalczyła w skoku w dal Magdalena Wrzeszcz, podopieczna trenera Z. Kołodziejczyka.
 

Czytaj więcej: HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA - BRZESZCZE

HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA - SPAŁA

Podczas rozgrywanych w Spale Mistrzostw Śląska w LA nasi pogórscy lekkoatleci zdobyli jeden medal ale za to z najcenniejszego kruszcu. Wywalczył go podopieczny trenera Z. Kołodziejczyka - Przemysław Strządała. Bardzo dobrze zaprezentowała się również podopieczna trenera T. Dybczyńskiego - Agnieszka Greń, która w biegu młodziczek na dystansie 1000 m zajęła z czasem 3.28,80 min - 5 miejsce.
 

Czytaj więcej: HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w LA - SPAŁA

Jesteś tutaj: Start Aktualności