Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w LA - U16 - Opole

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

8 września b.r. nasze dwie reprezentantki - młodziczki, wzięły udział w rozgrywanych na stadionie w Opolu - Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w LA w kat U16. Bardzo dobrze spisała się Ania Szoska, która wygrała swój bieg w drugiej serii, poprawiając rekord życiowy  na 600 m - 1:47,82 min. Ostatecznie Ania zajęła 9 miejsce. jej koleżanka klubowa - Ola Bednarz biegnąc również na dystansie 600 m ukończyła rywalizację na 17 miejscu z czasem - 1:57,76 min.

Czwartki Lekkoatletyczne

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Już 18 września b.r. rozpoczynamy kolejną edycję naszych spotkań lekkoatletycznych dla najmłodszych zawodników pod ogólnopolską nazwą:  Czwartki Lekkoatletyczne. Nasze zawody będą się tradycyjnie odbywały w środy  na stadionie SOSiR a początek zawodów to godzina 16.00.  W sesji jesiennej przewidujemy tradycyjnie 3 spotkania a w wiosennej równie 3 spotkania i oczywiście dodatkowo 4 impreza to będzie FINAŁ MIEJSKI. Szczegółowy regulamin zawodów oraz karta zgłoszenia do zawodów poniżej w artykule.

Czytaj więcej: Czwartki Lekkoatletyczne

Lekkoatletyczny Miting Jubileuszowy TL "Pogoń" Ruda Śląska

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

31 sierpnia na lekkoatletycznych obiektach TL "Pogoń" w Rudzie Śląskiej odbyły się zawody w których wzięła udział kilkuosobowa grupka naszych zawodniczek. Aleksandra Bednarz, która rywalizowała na dystansie 400 m uzyskała czas - 71,75. Pozostałe dziewczyny biegały dystans dwukrotnie dłuższy. najlepiej spisała się Joanna Sikora zajmując 2 miejsce z czasem - 2:26,10. Tuż za nią na 3 miejscu finiszowała Julia Chromik - 2:29,46. Roksana Szczypka uzyskała czas 2:37,42 a nasza najmłodsza uczestniczka - Ania Szoska - 2:37,91 min.

4.Bieg na Bucze.

W ostatni dzień sierpnia  w Górkach Wielkich zorganizowany został  już po raz 4 Bieg na Bucze. w ramach tych zawodów odbyły się również biegi dzieci w których wzięli udział również przedstawiciele naszej sekcji LA. Na pierwszych miejscach swoje biegi zakończyli: Mikołaj Pisz i Piotr Matuszny. Klaudia Gruszczyk zajęła w swojej kat. wiekowej - 2 miejsce a Dawid Knyps ukończył rywalizacje na 3 miejscu.

Gratulacje !!!

Zawody LA o Puchar Haliny Richter - Góreckiej.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

24 sierpnia w Chorzowie nasi najmłodsi lekkoatleci wzięli udział w pierwszym, prawie już powakacyjnym mitingu LA. Bardzo dobrą formę zaprezentowali na początku drugiej części sezonu sprinterzy. Bracia Libura stanęli na najwyższych stopniach podium wygrywając bieg  na 60 m. Jakub zajął pierwsze miejsce z czasem - 7,47 a Sebastian jako drugi osiągnął czas - 7,63. Dekoracji dokonała pani Halina Richter - Górecka, była olimpijka. Srebrny medal ale tym razem w najstarszej grupie zawodników zdobył - Kamil Wilczyński osiągając w biegu na 100 m czas - 11,27. Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej: Zawody LA o Puchar Haliny Richter - Góreckiej.

Jesteś tutaj: Start