Sport

Miting LA im. J. Dery

Po raz pierwszy na nowo wybudowanym stadionie lekkoatletycznym w Tychach odbyły się zawody, w których wzięła udział dwójka naszych reprezentantów.  Julia Chromik - wygrała bieg na dystansie 800m /2.34,14/ a Mikołaj Pisz ustanowił swój nowy rekord życiowy w biegu na 400m /56,27/ zajmując 4 miejsce.

Atletics Unlimited Games - Kraków 2022

Po sukcesie okraszonym złotym medalem Ogólnopolskiego Finału LDK - Sieradz 2022, nasza zawodniczka - Amelia Macieiczek, została powołana do składu reprezentacji Polski na zawody pod nazwą - Atletics Unlimited Games, który po raz pierwszy zostały rozegrane w naszym kraju. Amelka wzięła udział w biegu sztafetowym, który nasza kadra zakończyła na 2 miejscu po reprezentacji Rumunii natomiast w ogólnej klasyfikacji Polska zajęła  1 miejsce. Gratulacje !!!.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MP J. Młodszych - B-B 2022

28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 54 PZLA MP U18 odbyły się na stadionie KS "Sprint" w B-B. Jedyną naszą reprezentantką, która wypełniła minimum dopuszczeniowe do startu w tej imprezie była - Ania Szoska. Ania wzięła udział w biegu na dystansie 3000 m, który ukończyła z czasem - 11:24,01 zajmując 14 miejsce. Gratulacje.

Lekkoatletyczny miting wakacyjny.

 Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" .

Czwórka naszych zawodników wzięła udział w Wakacyjnym Mitingu LA, który odbył się 9 lipca b.r. w Częstochowie. Wyniki uzyskane na poziomie życiowym nie były ale może pomogą nam w planowaniu kolejnych treningów i startów.

Czytaj więcej: Lekkoatletyczny miting wakacyjny.

Sportowy obóz letni - Darłówko 2022

Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Okres wakacyjny do czas na regenerację sił po pierwszej części sezonu startowego ale również praca nad odbudową i stopniowym podnoszeniem formy tak aby druga część sezonu była jeszcze lepsza od pierwszej. W tym celu 11-stoosobowa grupa naszych lekkoatletów udała się pod opieką trenera Tomasza Dybczyńskiego do nadmorskiej miejscowości - Darłówko, gdzie przez tydzień korzystali z uroków morza i plaży odpoczywając ale i szlifując formę do kolejnych startów.

Jesteś tutaj: Start Aktualności