Sport
VIII NOWOROCZNY TURNIEJ DRUŻYN DWUOSOBOWYCH
- Szczegóły
- Opublikowano: 06 styczeń 2016
- Kategoria: Tenis stołowy
- A.B.M.
Sylwester Rucki (Fundacja Talent Cieszyn) oraz Adam Roszkowski (LKS Pogórze) zajęli drugie miejsce w VIII Noworocznym Turnieuj Drużyn Dwuosobowych w tenisie stołowym, który odbył się pierwszą sobotę stycznia w Szkole Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu. Wygrali zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice: Adam Ramenda i Krzysztof Ramenda, a trzecie miejsce należy do Piotra Dziendziela i Jensa Geigera (EK Soellingen).
Klasyfikacja końcowa:
1. Adam Ramenda / Krzysztof Ramenda (MKS Czechowice-Dziedzice)
2. Sylwester Rucki / Adam Roszkowski (Fundacja Talent Cieszyn / LKS Pogórze)
3. Piotr Dziendziel / Jens Geiger (EK Soellingen / Niemcy)
4. Marcin Cieślar / Aleš Drozd (TTC Vendryě)
5. Joanna Krzok / Wacław Mitręga (LKTS Victoria Hażlach)
6. Jakub Tomiczek / Adam Kołoczek (LUKS Węgierska Górka)
7. Wojciech Łosiński / Piotr Banach (UGKS Sokół Zebrzydowice / JKTS Jastrzębie)
8. Aneta Olendzka-Dziendziel / Rudolf Lanc (TTC 1946 Weinheim / LKTS Victoria)
9. Patryk Rucki / Roman Sikora (Fundacja Talent Cieszyn / TJ Sokol Písek)
10. Marcin Massalski / Michał Toman (Fundacja Talent Cieszyn)
11. Marzena Machej / Andrzej Machej (LKTS Victoria Hażlach)
12. Janusz Kożusznik / Piotr Gawłowski (MKS Cieszko Cieszyn / LKTS Victoria)
BIEG SYLWESTROWY
- Szczegóły
- Opublikowano: 31 grudzień 2015
- Kategoria: Lekka atletyka
- A.B.M.
Coroczny Bieg Sylwestrowy przechodzi do historii, a my mamy nadzieję, że cały 2016 rok będzie równie owocny i rozbiegany jak ten mijający
III TURNIEJ DZIWNYCH DRUŻYN
- Szczegóły
- Opublikowano: 28 grudzień 2015
- Kategoria: Piłka nożna
- A.B.M.
Złożona w większości z graczy Beskidu Skoczów drużyna 'Chyba Ty' wygrała III Turniej Dziwnych Drużyn, który odbył się wczoraj w Pogórzu oraz Skoczowie.
Drużyna Łukasza Hanzela odpadła w ćwierćfinale z Teamem Jakuba po rzutach karnych.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Joachim Mikler, natomiast statuetka dla najlepszego zawodnika powędrowała do Michała Szczyrby (obaj reprezentowali barwy ekipy Chyba Ty).
Wyniki:
Grupa A (Pogórze)
Chyba Ty - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1
Naprzód do Tyłu - Pieruny - 3:0
Drużyna Łukasza Hanzela - Beskidzkapilka.pl - 6:1
Chyba Ty - Naprzód do Tyłu - 2:1
Pieruny - Beskidzkapilka.pl - 6:1
Drużyna Łukasza Hanzela - Naprzód do Tyłu - 3:2
Chyba Ty - Pieruny - 1:0
Naprzód do Tyłu - Beskidzkapilka.pl - 4:1
Drużyna Łukasza Hanzela - Pieruny - 5:0
Chyba Ty - Beskidzkapilka.pl - 12:2
1 | Chyba Ty | 4 | 10 pkt. | 16:4 |
2 | Drużyna Łukasza Hanzela | 4 | 10 pkt. | 15:4 |
3 | Naprzód do tyłu | 4 | 6 pkt. | 10:6 |
4 | Pieruny | 4 | 3 pkt. | 6:10 |
5 | Beskidzkapilka.pl | 4 | 0 pkt. | 5:28 |
Grupa B (Pogórze)
Drużyna Sebastiana Olszara - Camping Olza - 5:3
Spaw Team - Bik-Bud - 1:1
Drużyna Sebastiana Olszara - Oj Dana Team - 8:2
Camping Olza - Bik-Bud - 4:1
Spaw Team - Oj Dana Team - 4:1
Drużyna Sebastiana Olszara - Bik-Bud - 3:0
Spaw Team - Camping Olza - 3:2
Bik-Bud - Oj Dana Team - 1:0
Drużyna Sebastiana Olszara - Spaw Team - 3:3
Camping Olza - Oj Dana Team - 3:1
1 | Drużyna Sebastiana Olszara | 4 | 10 pkt. | 19:8 |
2 | Spaw Team | 4 | 8 pkt. | 11:7 |
3 | Camping Olza | 4 | 6 pkt. | 12:10 |
4 | Bik-Bud | 4 | 4 pkt. | 3:8 |
5 | Oj Dana Team | 4 | 0 pkt. | 4:16 |
Grupa C (Skoczów)
FC Piaskowiec - Denso Poland - 4:4
Team Jakuba - LKS Skrzyczne Lipowa - 2:1
LKS Skrzyczne Lipowa - Denso Poland - 3:1
Team Jakuba - FC Pioskowiec - 4:4
Team Jakuba - Denso Poland - 8:1
LKS Skrzyczne Lipowa - FC Piaskowiec - 6:1
1 | Team Jakuba | 3 | 7 pkt. | 14:6 |
2 | LKS Skrzyczne Lipowa | 3 | 6 pkt. | 10:4 |
3 | FC Piaskowiec | 3 | 2 pkt. | 9:14 |
4 | Denso Poland | 3 | 1 pkt. | 6:15 |
Grupa D (Skoczów)
FC Ponalewce - Warioty - 3:1
Gang Olsena - Singer Team - 5:1
Orły Sadzy - Warioty - 5:2
FC Ponalewce - Singer Team - 5:1
Gang Olsena - Orły Sadzy - 5:1
Warioty - Singer Team - 1:1
Gang Olsena - FC Ponalewce - 2:2
Orły Sadzy - Singer Team - 5:0
Gang Olsena - Warioty - 6:2
Orły Sadzy - FC Ponalewce - 1:0
1 | Gand Olsena | 4 | 10 pkt. | 18:6 |
2 | Orły Sadzy | 4 | 9 pkt. | 12:7 |
3 | FC Ponalewce | 4 | 7 pkt. | 10:5 |
4 | Warioty | 4 | 1 pkt. | 6:15 |
5 | Singer Team | 4 | 1 pkt. | 3:16 |
Ćwierćfinały
Drużyna Sebastiana Olszara - Orły Sadzy - 2:1
Chyba Ty - LKS Skrzyczne Lipowa - 3:1
Team Jakuba - Drużyna Łukasza Hanzela - 1:1 (karne 2:1)
Gang Olsena - Spaw Team - 5:0
Półfinały
Chyba Ty - Drużyna Sebastiana Olszara - 3:1
Gand Olsena - Team Jakuba - 3:2
o 3 miejsce
Drużyna Sebastiana Olszara - Team Jakuba - 3:0
Finał
Chyba Ty - Gang Olsena - 4:2
Składy najlepszych zespołów:
Chyba Ty: Kamil Janik, Joachim Mikler, Wojciech Padło, Kamil Sornat, Michał Szczyrba, Łukasz Zarembski, Damian Zdolski
Gang Olsena: Łukasz Biel, Dawid Lech, Michał Mioduchowski, Jacek Moskwa, Dawid Nagi, Szymon Płoszaj, Łukasz Radomski, Damian Stawicki
Drużyna Sebastiana Olszara: Krzysztof Bodziony, Jakub Legierski, Kamil Olszar, Sebastian Olszar, Sebastian Wojciechowski, Seweryn Wojciechowski, Krzysztof Żerdka
Kalendarz zawodów LA na sezon 2016
- Szczegóły
- Opublikowano: 14 grudzień 2015
- Kategoria: Kalendarz
- Z.K.
IV TURNIEJ PINGPONGOWEGO GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ
- Szczegóły
- Opublikowano: 07 grudzień 2015
- Kategoria: Tenis stołowy
- A.B.M.
Nieźle spisali się nasi zawodnicy w IV Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym, który odbył się w miniony weekend w Bielsku-Białej.