Sport

Wojtyła Marcelina rocz. 2000 nr licencji: 26/SLK2012

  Trener : Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
60m
300m
600m
1000m
skok w dal
Kat. wiekowa
Klasa sport.
2010
9,3
53,3
2.02,9
-------  
3,40
Dziecko
----------  
2011
9,80
52,81
1.59,70
-------  
3,53
Dziecko
----------  
2012
9,77
52,49
1.59,56
3.48,49
3,91
Dziecko starsze
----------  
2013
---  
-----  
1.54,16
3.32,00
---------  
Dziecko starsze
V
2014
--- 
46,12
1.45,91
3,18,37
-------------
Młodzik
IV
2015
---
44,77
1.42,72
--------
-------------
Młodzik
III
 
Ważniejsze osiągnięcia:
- XVII Ogólnopolski Finał "Czwartków LA" - 11/12.06.2011 Łódź - 11 miejsce na 600 m (1.59,70)
- Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich - 06.04.2013 r. Bielsko-Biała - 2 miejsce na 1 km
- Mistrzostwa Śląska w Biegach Górskich - 05.04.2014 r. Bielsko Biała - 2 miejsce na 2,5 km
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych - 28.03.2015 r. 6 miejsce na 2,5 km
- Mistrzostwa Śląska w biegach Górskich - 10.10.2015 r. Bielsko - Biała - 1 miejsce na 3 km
 
 
 

Kołodziejczyk Bartosz rocz.1994 nr licencji: Z/447/11

  Trener: Walenty Witczak
 
 
 
 
 
 
 
 
kula 4kg
kula 5kg
oszczep 700g
młot 5kg
młot 6kg
Kat. wiek.
Klasa sport.
2008
8,01
 
 
 
 
Młodzik
 
2009
8,86
 
 
 
 
Młodzik
 
2010
 
 
20,32
 
 
J. młodszy
 
2011
 
9,32
28,45
35,19
 
J. młodszy
 
2012
 
 
 
 
33,61
Junior
IV
2013
 
 
 
 
34,15
Junior
IV

 

 

 

 

 

Adamik Sylwia rocz. 1994 nr licencji: Z/441/11

 

 Trener: Zdzisław Kołodziejczyk

 
 
 
 
300m
600m
800m
1000m
1500m
2000m
3000m
5000m
Kat. wiek.
Klasa sport.
2007
50,70
1.55,53
 
 
 
 
 
 
Dziecko st.
 
2008
47,03
1.55,52
 
 
 
 
 
 
Młodziczka
V
2009
47,99
1.56,45
 
 
 
 
 
 
Młodziczka
V
2010
47,37
1.49,95
2.32,78
 
 
 
12.30,23
 
J. młodsza
 
2011
 
 
2.27,85
3.27,46
5.17,39
7.30,99
11.25,04
 
J. młodsza
IV
2012
 
 
2.31,74
 
5.17,72
7.16,98
 
 
Juniorka
IV
2013
 
 
2.31,11
3.16,80
 
7.08,61
11.18,75
20.20,00
Juniorka
IV
Ważniejsze osiągnięcia:
  • Mistrzostwa Śląska Młodzików w Wielobojach - 2008 Bielsko Biała - 4 miejsce.
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych - 2009 Kędzierzyn Koźle - 22 miejsce (1,5 km).

Strządała Przemysław rocz. 1995 nr licencji: Z/436/11

 
Trener: Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
400m
600m
800m
1000m
1500m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2008
--------
1.42,52
 
3.12,80
 
Dziecko starsze
------------------------
2009
57,88
1.33,84
 
2.54,67
 
Młodzik
IV klasa sportowa
2010
55,48
1.28,09
 
2.48,11
 
Młodzik
III klasa sportowa
2011
53,80
1.35,82
2.02,81
2.54,98
4.28,48
Junior młodszy
IV klasa sportowa
2012
51,01
1.26,28
1.57,63
2.45,02
4.13,60
Junior młodszy
III klasa sportowa
2013
50,44
1.23,77
1.59,31
2.37,19
4.16,14
Junior
II klasa sportowa
2014
 
 
 
 
 
Junior
 
Ważniejsze osiągnięcia:
  • Mistrzostwa Śląska Młodzików i Dzieci Starszych w LA – 2008 Chorzów – 3 miejsce (600m-1.42,52).
  • Mistrzostwa Śląska Młodzików w Biegach Górskich - 2009 Korbielów  - 1 miejsce (1800m).
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA - 2009 Częstochowa - 9 miejsce (600m - 1.33,84).

Kołodziejczyk Zofia rocz. 1995 nr licencji: Z/434/11

 Trener: Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
300m
400m
600m
800m
1000m
1500m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2007
57,17
 
2.05,58
 
---------
 
Dziecko starsze
--------
2008
50,03
 
2.01,31
 
---------
 
Dziecko starsze
--------
2009
49,89
 
1.56,13
 
3.37,67
 
Młodziczka
--------
2010
51,64
 
1.57,31
 
 
 
Młodziczka
 
2011
49,97
68,15
 
2.42,34
 
 
Juniorka młodsz
 
2012
48,03
67,07
1.52,04
2.29,74
3.38,77
 
Juniorka młodsz
IV klasa sportowa
2013
46,98
 
1.47,65
2.32,65
 
5.26,43
Juniorka
 
2014
 
 
 
 
 
 
Juniorka
 
Ważniejsze osiągnięcia:
  • Mistrzostwa Śląska Młodzików w Biegach Górskich - 2009 Korbielów - 2 miejsce (1800m).
Jesteś tutaj: Start Aktualności