Sport

Sidoruk Anna rocz. 1999 nr licencji: 40/SLK/2013

 
 Trener: Artur Szczotka
 
 
 
 
 
 
 
 
kula 3kg
dysk 0,75kg
Kategoria wiekowa
Uwagi
2012
8,30
23,43
Dziecko starsze
 
2013
9,93
 31,02
Młodziczka
 IV klasa sportowa

Greń Agnieszka rocz. 1998 nr licencji: 24/SLK/2012

 
 Trener: Tomasz Dybczyński
 
 
 
 
 
 
 
 
300m
600m
800m
1000m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2012
49,12
1.48,01
 
3.18,00 
Młodziczka
 IV klasa sportowa
2013
47,98
1.45,54
2.32,99
3.16,03
Młodziczka
 IV klasa sportowa

 

Rańda Aleksandra rocz. 1998 nr licencji 28/SLK/2012

 
 Trener: Artur Szczotka
 
 
 
 
 
 
 
 
kula 3kg
kula 4kg
Kat. wiekowa
Klasa sportowa
2012
10,94
 
Młodziczka
 IV
2013
11,92
 
Młodziczka
III
2014
12,89
 
Juniorka mł.
III

Ważniejsze osiągnięcia:

- Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 18.02.2012 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (10,87)

- Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 09.06.2012 r. Chorzów - 1 miejsce w pchnięciu kulą (10,66)

- Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 02.02.2013 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (11,01)

- Mistrzostwa Śląska Młodzików w LA - 16.06.2013 r. Bielsko-Biała - 1 miejsce w pchnięciu kulą (11,72)

- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w LA - 14.09.2013 r. Opole - 2 miejsce w pchnięciu kulą (11,29)

- Halowe Mistrzostwa Śląska w LA - 19.01.2014 r. Brzeszcze - 1 miejsce w pchnięciu kulą (12,42)

- Mistrzostwa Śląska w LA - 7/8.06.2014 r. Bielsko-Biała - 1 miejsce w pchnięciu kulą (12,40)

 

Skrzypoń Mateusz rocz.1998 nr licencji 39/SLK/2013

 
 Trener: Zdzisław Kołodziejczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
300m
600m
1000m
Kategoria wiekowa
Uwagi
2012
 
1.38,91
 
Młodzik
 V klasa sportowa
2013
42,01
1.37,01
 
Młodzik
 V klasa sportowa

 

KLASY SPORTOWE

Jednym ze wskaźników poziomu sportowego zawodnika jest posiadana przez niego klasa sportowa. Można ją zdobyć wypełniając minimum wyznaczone przez PZLA. Klasy sportowe są uporządkowane w 5 kategoriach. Najwyższą jest klasa mistrzowska międzynarodowa (MM), następnie klasa mistrzowska (M) i dalej klasa I , klasa II i klasa III. PZLA przewiduje jeszcze 2 młodzieżowe klasy sportowe: klasa IV - którą można zdobyć tylko do ukończenia wieku juniora oraz klasa V , którą mogą zdobywać zawodnicy do ukończenia wieku młodzika. W przeciągu wieloletniej działalności naszej sekcji najwyższą klasę sportową zdobyła jak do tej pory - Jadwiga Białożyt podczas rozgrywanych w Poznaniu  Młodzieżowych Mistrzostw Polski, gdzie w biegu na 800 m zajęła w finale 4 miejsce z czasem - 2.09,42 min. w 2000 r.
 

 
Rok 2013
L.p.
Klasa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja 
Wynik
1
II
Strządała Przemysław
1995
400 m
50,44
2
III
Szafarczyk Marcin
1990
800 m
2.00,12
3
III
Rańda Aleksandra
1998
kula 3 kg
11,92
4
IV
Adamik Sylwia
1994
3000 m
11.18,75
5
IV
Wreszcz Magdalena
2000
300 m
45,91
6
IV
Ciemała Daria
1997
młot 3 kg
35,41
7
IV
Sidoruk Anna
1999
dysk 0,75 kg
31,02
8
IV
Kołodziejczyk Bartosz
1994
młot 6 kg
34,15
9
IV
Greń Agnieszka
1998
600 m
1.45,54
10
V
Zwias Justyna
1999
300 m
46,82
11
V
Szczypka Magdalena
1999
100 m
13,98 w.-1.8
12
V
Gawlas Szymon
1998
dysk 1 kg
34,06
13
V
Skrzypoń Mateusz
1998
600 m
1.37,01
14
V
Wojtyła Marcelina
2000
1000 m
3.32,00
15
V
Rodenko Magdalena
2001
100 m
14,50 w.+2.0
 

   
Rok 2012
L.p.
Klasa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja 
Wynik
1
III
Strządała Przemysław
1995
800 m
1.57,63
2
III
Szafarczyk Marcin
1990
800 m
1.59,36
3
IV
Rańda Aleksandra
1998
kula 3 kg
10,94
4
IV
Adamik Sylwia
1994
800 m
2.31,74
5
IV
Wreszcz Magdalena
2000
300 m
46,06
6
IV
Kołodziejczyk Zofia
1995
800 m
2.29,74
7
IV
Kołodziejczyk Bartosz
1994
młot 6 kg
33,61
8
IV
Greń Agnieszka
1998
1000 m
3,18.00
9
V
Szczypka Magdalena
1999
100 m
14,18 w.+0.0
10
V
Skrzypoń Mateusz
1998
600 m
1.38,91
11
V
Bochenek Wiktor
1998
600 m
1.39,96
 
 
  
 
Jesteś tutaj: Start Aktualności