Wyniki biegów dzieci i młodzieży - 2013

Wyniki biegów dzieci i młodzieży
 
Przedszkolaki - dziewczęta
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Maria
Uchyła
Pogórze
2006
2
Estera
Szturc
Skoczów
2006
3
Maja
Kalita
Skoczów
2006
4
Malwina
Żuk
Pogórze
2008
5
Antonina
Rakus
Kisielów
2009
6
Justyna
Chromik
Pogórze
2007
7
Maja
Kałus
Żory
2009
8
Julia
Hutyra
Pogórze
2008
9
Małgorzata
Zamarska
Bielowicko
2009
10
Maja
Bystroń
Pogórze
2009
11
Estera
Żwak
Łączka
2009
12
Kasia
Gałuszka
Skoczów
2010
13
Anna
Sztwiorok
Pogórze
2010
14
Kasia
Stanna
Bładnice
2010
15
Aleksandra
Wojtyła
Pogórze
2011
16
Lena
Koniarczyk
Pogórze
2009
 
Przedszkolaki - chłopcy
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Szymon
Ogiegło
Skoczów
2006
2
Jakub
Wojtyna
Cieszyn
2006
3
Filip
Pańko
Bielsko-Biała
2006
4
Wojtek
Wojnar
Pogórze
2007
5
Bartosz
Czupryński
Pogórze
2006
6
Jan
Słobodzian
Cieszyn
2006
7
Kacper
Szwarc
Bielsko-Biała
2006
8
Mikołaj
Grzybek
Skoczów
2006
9
Igor
Kubies
Pogórze
2007
10
Dawid
Wrzeszcz
Pogórze
2006
11
Szymon
Sikora
Ustroń
2006
12
Jakub
Bystroń
Pogórze
2006
13
Dawid
Gałuszka
Skoczów
2006
14
Jan
Kurzyniec
Bielsko-Biała
2009
15
Daniel
Szalbot
Pogórze
2007
16
Artur
Bukowczan
Ochaby
2007
17
Mikołaj
Mioducki
Zabrze
2008
18
Maciej
Macharzyński
Skoczów
2007
19
Szymon
Białas
Pogórze
2006
20
Lucjusz
Gawlas
Brenna
2008
21
Jakub
Czupryński
Pogórze
2008
22
Szymon
Płoskonka
Skoczów
2009
23
Piotr
Matuszny
Pogórze
2009
24
Konrad
Klimus-Baranowski
Pogórze
2007
25
Mateusz
Heller
Skoczów
2010
26
Kornel
Koniarczyk
Pogórze
2009
27
Maciej
Kalita
Pogórze
2010
28
Mateusz
Gorzołka
Ustroń
2009
29
Alex
Górniok
Pogórze
2009
30
Robert
Bukowczan
Ochaby
2010
31
Dominik
Kulas
Pogórze
2009
 
Klasa 1-2 SP  dziewczęta
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
rocznik
1
Emilia
Kubies
Pogórze
2005
2
Martyna
Niedzielska
Pogórze
2004
3
Julia
Lorek
Jasienica
2004
4
Patrycja
Pagieła
Pogórze
2005
5
Wiktoria
Wałach
Dzięgielów
2004
6
Dominika
Kania
Chorzów
2004
7
Estera
Wanat
Pogórze
2005
8
Weronika
Rodenko
Pogórze
2004
9
Sara
Krasoń
Skoczów
2004
10
Martyna
Pniok
Skoczów
2005
11
Klaudia
Klimus
Pogórze
2004
12
Karolina
Stanna
Bładnice
2004
13
Marcelina
Słowak
Pogórze
2004
14
Klaudia
Sojka
Pogórze
2004
15
Zuzanna
Madzia
Dzięgielów
2005
16
Katarzyna
Korzonek
Pogórze
2004
17
Anna
Zamarska
Bielowicko
2005
18
Aleksandra
Cyganiewicz
Pogórze
2004
19
Martyna
Korzonek
Pogórze
2005
20
Julia
Kurczyk
Pogórze
2004
21
Aleksandra
Ganiek
Pogórze
2005
22
Agnieszka
Stanna
Bładnice
2005
23
Nikola
Izdebska
Olkusz
2004
24
Julia
Pietruszek
Pogórze
2005
25
Nikola
Dybczyńska
Pogórze
2005
26
Oliwia
Koniarczyk
Pogórze
2005
 
Klasa 1-2 SP  chłopcy
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Tomasz
Fijak
Żywiec
2004
2
Andrzej
Uchyła
Pogórze
2004
3
Krzysztof
Górniok
Kowale
2004
4
Maksymilian
Kuś
Pogórze
2005
5
Igor
Greń
Skoczów
2005
6
Piotr
Zając
Pogórze
2005
7
Dominik
Żabczyński
Pogórze
2005
8
Marek
Kurczyk
Pogórze
2004
9
Maciej
Szarzec
Dzięgielów
2005
10
Samuel
Balcar
Kaczyce
2004
11
Adrian
Cieślar
Pogórze
2005
 
Klasa 3-4 SP  Dziewczęta
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Julia
Niemiec
Dzięgielów
2002
2
Adrianna
Zachraj
Ochaby
2002
3
Patrycja
Wrzeszcz
Pogórze
2003
4
Alicja
Uchyła
Pogórze
2002
5
Nadia
Krzempek
Brenna
2003
6
Natalia
Kamyczek
Pierściec
2002
7
Kornelia
Bura
Pierściec
2002
8
Aleksandra
Kubaczka
Wiślica
2002
9
Oliwia
Jurkowska
Lipowiec
2002
10
Natalia
Szczotka
Lipowiec
2003
11
Julia
Chromik
Pogórze
2002
12
Aleksandra
Hankus
Leszna
2003
13
Laura
Szczotka
Lipowiec
2003
 
 
 
Klasa 3-4 SP  Chłopcy
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Mateusz
Szymala
Wiślica
2002
2
Samuel
Kuczera
Brenna
2003
3
Kamil
Pniok
Skoczów
2002
4
Marian
Hernik
Pogórze
2003
5
Dawid
Szalbot
Pogóze
2003
Klasa 5-6 SP  Dziewczęta
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Paulina
Szymala
Wiślica
2000
2
Zuzanna
Fijak
Żywiec
2001
3
Julia
Sajak
Pogórze
2001
4
Joanna
Sikora
Ustroń
2001
5
Weronika
Pagieła
Pogórze
2000
6
Dominika
Szulik
Jastrzębie Zdrój
2001
7
Karolina
Nikiel
Pierściec
2001
8
Ewelina
Żwak
Ogrodzona
2001
9
Karolina
Pagieła
Pogórze
2000
10
Sylwia
Stępień
Zawisza Stara Kuźnia
2000
Klasa 5-6 SP  Chłopcy
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Sławomir
Malarz
Zawisza Stara Kuźnia
2000
2
Piotr
Uchyła
Pogórze
2000
3
Paweł
Ciechomski
Zawisza Stara Kuźnia
2000
4
Mateusz
Kocur
Pogórze
2000
DQ
Filip
Mioducki
Zabrze
2001
 
Mini Cross Dziewczęta - gimnazjum ok.1500 m
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Agnieszka
Greń
LKS Pogórze
1998
2
Ewa
Tolasz
Strumień
1997
3
Izabela
Wysłuch
LKS Pogórze
1997
4
Natalia
Ciechomska
Zawisza Stara Kuźnia
1999
5
Kinga
Białożyt
LKS Pogórze
1999
 
Mały Cross  Chłopcy - gimnazjum  ok. 3700 m
 
Miejsce
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Rocznik
1
Grzegorz
Kuś
Jasienica
1998
2
Mateusz
Skrzypoń
LKS Pogórze
1998
3
Bartłomiej
Kocurek
LKS Pogórze
1998
4
Kamil
Brachaczek
Pogórze
1999
5
Dawid
Gawlas
Iskrzyczyn
1999
Jesteś tutaj: Start Wyniki Bieg dzieci i młodzieży Wyniki biegów dzieci i młodzieży - 2013