XXVI Cross Świętojański - wyniki

Biegi dzieci i młodzieży :

 

Chłopcy - Gimnazja (Mały Cross - dystans: 3,7 km)

1. Grzegorz Kuś (Jasienica)

2. Tadeusz Zika (Czeski Cieszyn)

3. Mirek Grzybek (Kowale)

4. Filip Chmiel (Kowale)

5. Wojciech Wysłuch (Skoczów)

Dziewczęta - Gimnazja (Mini Cross - dystans: 1,7 km)

1. Paulina Szymala (Wiślica)

2. Marcelina Wojtyła (Pogórze)

3. Magdalena Wrzeszcz (Pogórze)

4. Marta Wojtynek (Pogórze)

5. Joanna Sikora (Ustroń)

6. Patrycja Wrzeszcz (Pogórze)

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans: 800 m

1. Julia Sajak (Pogórze)

2. Weronika Masarska (Cieszyn)

3. Wiktoria Lanc (Dzięgielów)

4. Kinga Krywult (Bielsko-Biała)

5. Marcelina Polok (Simoradz)

6. Karolina Nikiel (Pierściec)

7. Julia Chromik (Pogórze)

8. Natalia Kamyczek (Pierściec)

9. Kornelia Bura (Pierściec)

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans: 800 m

1. Szymon Masarski (Cieszyn)

2. Łukasz Dziendziel (Jasienica)

3. Szymon Kluz (Cisownica)

4. Filip Bobrzyk (Górki Małe)

5. Oliver Prokop (Czeski Cieszyn)

6. Kamil Pniok (Skoczów)

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - dystans: 800 m

1. Patrycja Wrzeszcz (Pogórze)

2. Julia Pająk (Dzięgielów)

3. Weronika Rodenko (Pogórze)

4. Roksana Ferfecka (Skoczów)

5. Martyna Tomczak (Dzięgielów)

6. Dagmara Panek (Dzięgielów)

7. Izabela Klein (Dzięgielów)

8. Sara Krasoń (Skoczów)

9. Klaudia Sojka (Brenna)

10. Wiktoria Wałach (Dzięgielów)

11. Natalia Fryda (Skoczów)

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - dystans: 400 m

1. Dawid Wałaski (Drogomyśl)

2. Edward Hławiczka (Dzięgielów)

3. Krzysztof Górniok (Kowale)

4. Marek Wojtynek (Kiczyce)

5. Damian Kuc (Pogórze)

6. Bartłomiej Grzybek (Pierściec)

7. Paweł Kwapień (Mysłowice)

8. Patryk Węglarzy (Skoczów)

9. Samuel Balcar (Kiczyce)

10. Mateusz Bednarz (Pogórze)

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy I-II) - dystans: 200 m

1. Emilia Kubies (Pogórze)

2. Emilia Cieńciała (Skoczów)

3. Kornelia Heller (Pierściec)

4. Magdalena Podżorska (Brenna)

5. Martyna Pniok (Skoczów)

6. Ola Karkoszka (Drogomyśl)

7. Estera Szturc (Skoczów)

8. Estera Wanat (Pogórze)

9. Natalia Puc (Pogórze)

10. Julia Pietruszek (Pogórze)

11. Martyna Korzonek (Pogórze)

12. Karolina Nowak (Knurów)

13. Jagna Greń (Brenna)

14. Lena Moskała (Pogórze)

15. Maja Kalita (Skoczów)

16. Malwina Żuk (Pogórze)

17. Weronika Jacek (Harbutowice)

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy I-II)- dystans: 200 m

1. Szymon Ogiegło (Skoczów)

2. Maksymilian Kuś (Pogórze)

3. Klaudiusz Żbel (Dzięgielów)

4. Łukasz Mrowiec (Bąków)

5. Igor Greń (Skoczów)

6. Kacper Dybczyński (Górki Wielkie)

7. Klaudiusz Kaleta (Pogórze)

8. Mateusz Kopczyński (Knurów)

9. Mateusz Polok (Simoradz)

10. Wiktor Brudny (Cisownica)

11. Kacper Koniarczyk (Pierściec)

12. Mateusz Młotek (Dzięgielów)

13. Dawid Wrzeszcz (Pogórze)

14. Tymoteusz Siekierka (Dzięgielów)

15. Mateusz Birówka (Knurów)

16. Piotr Puc (Pogórze)

17. Klaudiusz Żuk (Pogórze)

18. Mikołaj Grzybek (Skoczów)

19. Antoni Latko (Knurów)

20. Mateusz Pszczółka (Wilamowice)

21. Szymon Sikora (Ustroń)

22. Adrian Cieślar (Pogórze)

23. Jakub Nowak (Knurów)

24. Jakub Bystroń (Pogórze)

25. Kacper Mendera Cieszyn

Dziewczęta - Przedszkolaki - dystans: 100 m

1. Lena Dybczyńska (Strumień)

2. Martyna Panek (Kuźnia Raciborska)

3. Justyna Chromik (Pogórze)

4. Amelia Krawczyk (Bielsko-Biała)

5. Emilia Wojtynek (Międzyświeć)

6. Marta Krywult Bielsko-Biała)

7. Anna Krzempek (Skoczów)

8. Kornelia Pniok (Dębowiec)

9. Natalia Fujak (Skoczów)

10. Maja Bobrzyk (Górki Małe)

11. Hanna Kwapień (Mysłowice)

12. Najmila Brudny (Cisownica)

13. Aleksandra Glos (Kowale)

14. Marianna Świder (Cieszyn)

15 Weronika Zemanek (Pogórze)

16. Wiktoria Jacek (Harbutowice)

17. Marcelina Chmiel (Kowale)

18. Martyna Golba (Brenna)

19. Paulina Bednarz (Pogórze)

20. Nadia Stańczak (Pogórze)

21. Amelia Dybczyńska (Górki Wielkie)

22. Zuzanna Broszczak (Pogórze)

23. Aleksandra Wojtyła (Pogórze)

24. Nadia Krawczyk (Bielsko-Biała)

25. Martyna Holisz (Pogórze)

26 Zofia Madej (Skoczów)

27. Liliana Morcinek (Pierściec)

28. Anna Sztwiorok (Pogórze)

29 Wiktoria Nowicka (Pogórze)

30. Kaja Nowak (Knurów)

Chłopcy - Przedszkolaki - dystans: 100 m

1. Wojciech Wojnar (Pogórze)

2. Patryk Kis (Budapeszt)

3. Mateusz Birówka (Knurów)

4. Mateusz Kopczyński (Knurów)

5. Antoni Latko (Knurów)

6. Igor Kubies (Pogórze)

7. Jakub Nowak (Knurów)

8. Tymon Jasiulek (Skoczów)

9. Adam Sztwiorok (Pogórze)

10. Filip Kamiński (Biery)

11. Brunon Jasiulek (Skoczów)

12. Michał Hawełka (Jastrzębie-Zdrój)

13. Kacper Nowak (Ochaby)

14. Piotr Matuszny (Pogórze)

15. Jurek Tomczyk

16. Krystian Nowicki (Pogórze)

17. Maciej Pszczółka (Wilamowice)

18. Klaudiusz Dróbek (Pogórze)

19. Mateusz Heller (Skoczów)

20. Bartosz Wójcik (Skoczów)

21. Maciej Kalita (Pogórze)

22 Tobiasz Zemanek (Pogórze)

23. Jakub Kowalski (Skoczów)

24. Antoni Klimus (Pogórze)

25. Konrad Klimus-Baranowski (Pogórze)

26. Piotr Rodenko (Pogórze)

27. Mikołaj Kalita (Skoczów)