XXVII Cross Świętojański - wyniki biegów dzieci i młodzieży

Świetnie radziły sobie dzieci na trasach przygotowanych specjalnie dla nich.  Zwłaszcza rywalizacja przedszkolaków tradycyjnie już wzbudzała największe emocje, ale i w pozostałych biegach, które rozgrywane były na dystansach od 100  do 800 metrów też nie brakowało ostrej sportowej rywalizacji do ostatnich metrów. Również młodzież stoczyła zacięty pojedynek na trasach Małego (chłopcy) i  Mini ( dziewczęta) Crossu.

Biegi dzieci i młodzieży:

 

 

Chłopcy - Gimnazja (Mały Cross - dystans: 3,7 km)

1 Radek Nogal Mikołów 1999
2 Mirosław Grzybek Kowale 2000
3 Marek Pawlak Cieszyn 2000
4 Mateusz Gellen Cieszyn 1999
5 Wojciech Wojtyła Pogórze 2001
6 Filip Chmiel Kowale 2000
7 Krzysztof Madeja Sułkowice 2002

 

Dziewczęta - Gimnazja (Mini Cross - dystans: 1,7 km)

1
Paulina
Szymala
Wiślica / LKS Pogórze
2000
2
Marcelina
Wojtyła
LKS Pogórze
2000
3
Joanna
Sikora
Ustroń / LKS Pogórze
2000
4
Julia
Sajak
Pogórze
2001
5
Maria
Rakus
LKS Pogórze
2000
6
Magdalena
Wrzeszcz
LKS Pogórze
2000
7
Dominika
Wanat
Pogórze
2000
8
Magdalena
Rodenko
Pogórze
2001

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans: 800 m

1
Szymon
Masarski
Cieszyn
2002
2
Szymon
Kocman
Pogórze
2002
3
Bartłomiej
Grzybek
Pierściec
2003
4
Daniel
Krzempek
Pogórze
2003

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy V-VI) - dystans: 600 m

1
Patrycja
Chujeba
Brenna
2002
2
Adrianna
Zahraj
Ochaby
2002
3
Weronika
Masarska
Cieszyn
2002
4
Martyna
Stoszek
Cieszyn
2003
5
Aneta
Macha
Dzięgielów
2002
6
Julia
Chromik
Pogórze
2002
7
Izabela
Klein
Dzięgielów
2003
8
Kinga
Krywult
Bielsko-Biała
2002

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - dystans: 400 m

1
Jakub
Jonszta
Cieszyn
2004
2
Oskar
Pustelnik
Roczyny
2004
3
Krzysztow
Górniok
Kowale
2004
4
Maksymilian
Kalamus
Łodygowice
2004
5
Maksymilian
Kuś
Pogórze
2005
6
Mateusz
Młotek
MKS Centrum Dzięgielów
2005
7
Mateusz
Glos
Kowale
2005
8
Ksawery
Radecki
Skoczów
2004
9
Klaudiusz
Kaleta
Pogórze
2005
10
Miłosz
Kowalski
Pogwizdów
2005

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy III-IV) - dystans: 800 m

1
Roksana
Ferfecka
Skoczów
2004
2
Emilia
Kubies
Pogórze
2005
3
Weronika
Rodenko
Pogórze
2004
4
Martyna
Korzonek
Pogórze
2005
5
Wiktoria
Wałach
MKS Centrum Dzięgielów
2004
6
Aleksandra
Ganiek
Pogórze
2005
7
Justyna
Mąka
Czechowice-Dziedzice
2004
8
Maria
Welet
Ochaby
2005
9
Julia
Pietruszek
Pogórze
2005
10
Julia
Lorek
Jasienica
2004
NSKL
Pola
Schlajder
Bytom
2004

Chłopcy - Szkoły Podstawowe (klasy I-II)- dystans: 200 m

1
Szymon
Ogiegło
Skoczów
2006
2
Bartosz
Czupryński
Pogórze
2006
3
Klaudiusz
Żbel
Dzięgielów
2006
4
Wojciech
Wojnar
Pogórze
2007
5
Piotr
Puc
Pogórze
2006
6
Mateusz
Pońc
Cieszyn
2006
7
Dawid
Wrzeszcz
Pogórze
2006
8
Igor
Kubies
Pogórze
2007
9
Aleksander
Grzybek
Pierściec
2006
10
Szymon
Sikora
Ustroń
2006
11
Dawid
Gałuszka
Skoczów
2006
12
Kamil
Gwóźdż
Kończyce Wielkie
2006
13
Adam
Sztwiorok
Pogórze
2007
NSKL
Tymoteusz
Jasiulek
Skoczów
2007

Dziewczęta - Szkoły Podstawowe (klasy I-II) - dystans: 200 m

1
Marysia
Uchyła
Pogórze
2006
1
2
Justyna
Chromik
Pogórze
2007
2
3
Jagna
Greń
Cieszyn
2006
3
4
Kornelia
Heller
Pierściec
2006
4
5
Natalia
Puc
Pogórze
2006
5
6
Marta
Krywult
Bielsko-Biała
2007
6
7
Amelia
Brożyna
Kończyce Małe
2006
7
8
Amelia
Krawczyk
Bielsko-Biała
2007
8
9
Lena
Dybczyńska
Strumień
2007
9
10
Oliwia
Brożyna
Kończyce Małe
2006
10
11
Anna
Chudyk
Ochaby
2006
11
12
Lena
Moskała
Pogórze
2006
12
13
Malwina
Żuk
Pogórze
2006
13
14
Maja
Kalita
Skoczów
2006
14
15
Anna
Krzempek
Skoczów
2007
15
 

Chłopcy - Przedszkolaki - dystans: 100 m

1
Maciej
Kowalski
Pogwizdów
2008
2
Jan
Kurzyniec
Bielsko Biała
2009
3
Emil
Rapciak
Pogórze
2008
4
Piotr
Matuszny
Pogórze
2009
5
Jakub
Czupryński
Pogórze
2008
6
Antoni
Schneider
Brenna
2009
7
Kordian
Staniek
Pogórze
2008
8
Dominik
Kulas
Pogórze
2009
9
Krystian
Nowicki
Pogórze
2009
10
Szymon
Płoskonka
Skoczów
2009
11
Maciej
Pszczółka
Willamowice
2010
12
Klaudiusz
Dróbek
Pogórze
2010
13
Piotr
Grzybek
Kowale
2009
14
Adam
Macha
Goleszów
2008
15
Bartosz
Szkorupa
Pogórze
2010
16
Mateusz
Heller
Skoczów
2010
17
Miłosz
Ślęzak
Skoczów
2010
18
Mateusz
Hanzel
Pogórze
2010
19
Jakub
Matuszek
Skoczów
2010
20
Szymon
Gamrot
Pierściec
2012
21
Mikołaj
Kalita
Skoczów
2011
22
Wojciech
Dziadek
Pogórze
2011
23
Piotr
Rodenko
Pogórze
2012
24
Kacper
Chruszcz
Pogórze
2013
25
Patryk
Gamrot
Chybie
2012
NSKL
Bruno
Jasiulek
Skoczów
2009
NSKL
Bartosz
Kwiczala
Kaczyce
2012

Dziewczęta - Przedszkolaki - dystans: 100 m

1 Agnieszka Kaleta Pogórze 2008
2 Emilia Kalamus Łodygowice 2008
3 Emilia Wojtynek Międzyświeć 2008
4 Martyna Zagórny Skoczów 2009
5 Aleksandra Glos Kowale 2009
6 Paulina Bednarz Pogórze 2008
7 Emilia Rapciak Pogórze 2008
8 Natalia Gamrot Pierściec 2009
9 Zuzanna Broszczak Pogórze 2008
10 Antonina Rakus Zielów 2009
11 Liliana Słoik Skoczów 2009
12 Julia Bizoń Pogórze 2009
13 Julia Hutyra Pogórze 2008
14 Paulina Oreł Kończyce Małe 2009
15 Anita Rohnka Skoczów 2011
16 Amelia Dybczyńska Górki Wielkie 2010
17 Wiktoria Borys Ustroń 2008
18 Miriana Morcinek Pierściec 2011
19 Martyna Holisz Pogórze 2011
20 Anna Sztwiorok Pogórze 2010
21 Wiktoria Holisz Pogórze 2011
22 Katarzyna Gałuszka Skoczów 2010
23 Aleksandra Wojtyła Pogórze 2011
24 Wiktoria Nowicka Pogórze 2012
25 Oliwia Dybczyńska Górki Wielkie 2013
26 Iga Morcinek Pierściec 2013
NSKL Nadia Stańczak Pogórze 2009
NSKL Nikola Szubert Kisielów 2010