Aktualności

Przekaż swój 1% podatku dla Twojego KLUBU

Jak co roku prosimy wszystkich członków, sympatyków oraz mieszkańców Pogórza o przekazanie 1 % podatku na LKS POGÓRZE. Wszystkie pieniądze zostały spożytkowane na cele statutowe, w tym zakup sprzętu sportowego. Jeżeli chcecie sprawdzić, na co dokładnie zostały spożytkowane przekazane przez Was środki, odwiedźcie koniecznie stronę : http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/Search

Proszę o wpisanie w tabelce KRS naszego numeru 0000131749 i kliknięcie klawisza ENTER:

 
 

Filtry

KRS: Nazwa organizacji: REGON:
Województwo: Powiat: Miejscowość:
Data uzyskania statusu OPP: od do Rok sprawozdawczy:
Sfera pożytku publicznego: wybierz Forma prawna: wybierz

Liczba organizacji 1

Lp.KrsNazwaWojewództwoMiejscowość
1 0000131749 LUDOWY KLUB SPORTOWY "POGÓRZE" ŚLĄSKIE POGÓRZE

Klikając na nazwę :

LUDOWY KLUB SPORTOWY "POGÓRZE"

można wybierać który rok oraz jaki dokument sprawozdawczy nas interesuje.

Jak przekazać swój 1% podatku na LKS POGÓRZE ?  Jasiek Marek powiedziałby : Dyć to je proste jak bicz w kapsie :)

Rozliczając PIT-37, wpisujemy nr KRS 0000131749 w polu nr J-137 .

W polu J-138 automatycznie ukaże się kwota, którą system obliczył jako darowiznę w ramach 1%. W polu K-139 można wpisać cel, na jaki nasz 1% podatku Klub powinien spożytkować np. DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE.

Zaznaczając krzyżykiem pole K-140, wyrażamy zgodę na to, aby Urząd Skarbowy przekazał Klubowi informację, od kogo, jaką kwotę oraz na jaki cel zostały mu przekazane środki. Wypełnienie pól w rubryce K nie jest konieczne, ani obowiązkowe. To jedynie dodatkowa informacja dla Urzędu Skarbowego i dla Klubu.

Osoby, które w trakcie roku przekazywały darowizny w formie przelewu na konto Klubu, np. w ramach"Klubu Stu", również mogą je odliczyć od podatku wypełniając PIT-0. W polu B-11 Pitu-0 wpisujemy przekazaną w ciągu roku kwotę, oraz wypełniamy wszystkie rubryki w polach D.1.1 Kwota darowizny zostanie automatycznie przeniesiona do Pitu-37 w pole nr D-105.

Jeśli chcieliby Państwo dopytać o szczegóły, bądź macie jakieś pytania w sprawie odliczeń darowizn, prosimy o kontakt z naszą Sekretarz Anną Borecką-Mikler, wysyłając swoje zapytania na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 506 054 319 po godzinie 20:00.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy do tej pory przekazali swój 1%  wybierając właśnie Ludowy Klub Sportowy w Pogórzu. Zobowiązujemy się dokonać wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania.

 

 

Jesteś tutaj: Start Przekaż swój 1% podatku dla Twojego KLUBU