Aktualności

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

Świetnie spisali się nasi zawodnicy podczas rozgrywanego w Bielsku biegu na Kozią Górę. W ramach tej rywalizacji prowadzona była klasyfikacja Mistrzostw Śląska w Biegach Górskich. Przywieźliśmy z tej imprezy aż 6 medali. Złoto i tytuły najlepszych na ślasku zdobyli: Agnieszka Greń (2 km - młodziczek) i Radosław Greń (1 km - dzieci starsze). Medale srebrne przypoadły w udziale: Dawidowi Olesiowi (1 km - dzieci starsze). Wymieniona trójka to podopieczni trenera Tomka Dybczyńskiego.
 

Czytaj więcej: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w BIEGACH GÓRSKICH

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

8 marca b.r. na malowniczych trasach w Korfantowie (woj. opolskie) odbyły się Międzywoj. Mistrz. w Biegach Przełajowych. Z imprezy tej przywieźliśmy dwa medale. Przemek Strządała w biegu juniorów na 4 km wywalczył złoto a Sylwia Adamik wśród juniorek walczących na dystansie 3 km znalazła się na 2 miejscu. Bardzo dobry bieg zaliczyła rfównież młodziczka - Agnieszka Greń, która w biegu na 2,5 km otarła się o podium zajmują 4 miejsce.

 

POWIATOWY FINAŁ SZKOLNYCH BIEGÓW NARCIARSKICH

Dzisiaj tj. 06.03.2013 r. na trasach biegowych PZN Kubalonka rozegrano Finał Powiatowy Drużynowych Zawodów w Biegach Narciarskich Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział kilka ekip naszej gminy oraz ZS nr 5 w Pogórzu. Wyniki:

Czytaj więcej: POWIATOWY FINAŁ SZKOLNYCH BIEGÓW NARCIARSKICH

37 BIEG PIASTÓW

W miniony weekend na Polanie Jakuszyckiej odbyła się największa w naszym kraju impreza w biegach narciarskich. Nie zabrakło tam również przedstawicieli naszego klubu. W biegu na 10 km klasykiem Marcelina Wojtyła zajęła w grupie K16 - 5 miejsce. Jej brat Wojciech w M16 przybiegł na 6 miejscu, natomiast Józef Wojtyła, który wystartował na dystansie 26 km klasykiem zajął bardzo wysokie 14 miejsce w generalce co dało mu podium i 3 miejsce w klasyfikacji wiekowej M45. Dodatkowo józek wojtyła zajął jeszcze 2 miejsce w klasyfikacji - Straż Pożarna.  Gratulujemy !!!
 

WOJEWÓDZKI FINAŁ SZKOLNYCH ZMAGAŃ w BIEGACH NARCIARSKICH

W środę, 27 lutego na trasach biegowych PZN Kubalonka w Istebnej odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Zawodach w Biegach Narciarskich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. W rywalizacji wzięły udział dwie reprezentacje ZS nr 5 z Pogórza:
 

Czytaj więcej: WOJEWÓDZKI FINAŁ SZKOLNYCH ZMAGAŃ w BIEGACH NARCIARSKICH

Jesteś tutaj: Start