LEKKOATLECI NAD MORZEM

W dniach od 24 lipca do 6 sierpnia b.r. 18-osobowa grupa lekkoatletów naszego LKS-u Pogórze, przebywała na letnim zgrupowaniu sportowym w Mielnie. Kolejny raz gościliśmy w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym LZS. Sprzyjająca pogoda, zmiana klimatu, dobre jedzenie i świetne warunki treningowe przyczyniły się niewątpliwie do regeneracji sił po pierwszej części sezonu i pomogą naszym młodym adeptom "królowej sportów" w podniesieniu wyników sportowych na jeszcze wyższy poziom. W zgrupowaniu wzięli udział: Zofia Kołodziejczyk, Barbara Wojtyła, Jzabela Wysłuch, Elżbieta Zwias, Agnieszka Greń, Justyna Zwias, Magdalena Wrzeszcz, Marcelina Wojtyła, Dominika Wanat, Marta Wojtynek, Oliwia Osuch, Emilia Mielke, Mateusz Szczotka, Wojciech Wysłuch, Wojciech Wojtyła i Dawid Mielke oraz opiekunowie: Joanna Kołodziejczyk i trener Zdzisław Kołodziejczyk. 

 

Zajęcia odbywały się 2 razy dziennie ale były urozmaicone różnymi formami wysiłku. Biegi po lesie i plaży, zajęcia rzutowe i sprawnościowe na stadionie oraz szybkościowe na bieżni, a także zabawy na plaży i kąpiele w morzu sprawiały, że czas leciał szybko, przyjemnie i pożytecznie. Jeżeli macie czas i chcecie nieco dokładniej dowiedzieć się co się działo w poszczególne dni naszego obozu to zachęcam do lektury blogu prowadzonego przez naszą zawodniczkę Ize Wysłuch pod nazwą: koksik-biega.

Jesteś tutaj: Start Obozy sportowe LEKKOATLECI NAD MORZEM