Mistrzostwa Śląska w Biegach Alpejskich na krótkim dystansie.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020" .

Na zakończenie sezonu lekkoatletycznego nasza młoda ekipa pogórskich lekkoatletów wzięła udział w Mistrzostwach Śląska w biegach alpejskich na krótkim dystansie. Zawody organizowane pod auspicjami ŚZLA w Katowicach zorganizowane zostały przez KS "Diament" Godów a miejscem rywalizacji były zbocza góry Stożek w Wiśle Łabajowie. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi najmłodsi biegacze. W kategorii dziewcząt - U12 które biegły na dystansie  600 m pierwsza na mecie zameldowała się Amelia Macieiczek a tuż za nią Antonina Rakus (obie LKS Pogórze). W tej samej kategorii pierwszy na macie był znowu nasz zawodnik - Piotr Matuszny.  Czwarty medal - srebrny wywalczył jeszcze dla naszego zespołu - Marcin Kędzior startujący w kategorii U16 na dystansie 1600 m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka Mistrzostwa Śląska w Biegach Alpejskich na krótkim dystansie.