Lekka atletyka

VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda

Po zimowej przerwie  rozegraliśmy kolejną - 4 rundę naszych spotkań dla młodych lekkoatletów. W zawodach wzięło udział 79 młodych adeptów biegów , skoków i rzutów.

Wyniki:

Czytaj więcej: VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda

Lekkoatleci ropoczęli letni sezon startów na bieżni.

Od serii  mitingów otwarcia sezonu rozpoczęli nasi pogórscy lekkoatleci  starty na bieżni. Podczas tych zawodów rozgrywanych najpierw w Chorzowie, a następnie w Bielsku Białej (Wapiennica) i Sosnowcu padło kilka bardzo dobrych rezultatów na poziomie rekordów życiowych co pozwala optymistycznie zapatrywać się w ten rozpoczynający się sezon. Wszystkim, którzy solidnie przepracowali okres zimowych przygotowań, życzymy samych sukcesów na poziomie "życiówek". Wyniki poszczególnych mitingów:

Czytaj więcej: Lekkoatleci ropoczęli letni sezon startów na bieżni.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

18 marca b.r. nasi biegacze wzięli udział w MMM w Biegach Przełajowych. Tegorocznym organizatorem zawodów tego szczebla jest województwo opolskie i dlatego musieliśmy na te zawody udać się do odległego Korfantowa.  Wyprawa udała się na medal i to medal srebrny, który w biegu młodziczek na dystansie 1,5 km zdobyła podopieczna trenera Zdzisława Kołodziejczyka - Julia Chromik. Bardzo dobrze pobiegli pozostali nasi reprezentanci: Roksana Szczypka była 10 a tuż za nią na 12 miejscu finiszowała Kornelia Staroń (obie biegły na 1,5 km młodziczek). Natomiast Patryk Kamel w biegu młodzików na 2 km zajął 13 miejsce.  Gratulujemy !!! Fotoreportaż .

Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Kolejny medal przywieźliśmy z mistrzowskiej imprezy. Podczas rozgrywanych 4 marca w Mysłowicach - Przełajowych Mistrzostw Śląska, nasza młodziczka - Julia Chromik zdobyła srebrny medal finiszując na drugiej pozycji w biegu na 1 km. Całkiem dobrze spisała się reszta ekipy i chociaż nie medalowo to z zapałem i poświęceniem. Mam nadzieję, że w sezonie letnim będziemy światkami wielu  bardzo dobrych rezultatów i rekordów życiowych. Ciekawy i pokazujący pięknie przebieg tych zawodów, jak zawsze, dzięki wytężonej pracy naszego fotoreportera - Bartka Kukucza, możemy pooglądać na portalu OX.pl .

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:

Czytaj więcej: Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

45 Cross Mysłowicki

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Końcówka lutego to zarazem początek sezonu biegów przełajowych. Grupka naszych pogórskich biegaczek wzięła udział w jednej z najstarszych imprez przełajowych w Polce - 45-edycji Crossu w Mysłowicach. najlepiej z naszej grupy spisała się Julka Chromik, która w biegu młodziczek na dystansie 1 km dotarła do mety na wysokiej 7 pozycji.

Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej: 45 Cross Mysłowicki

Jesteś tutaj: Start Lekka atletyka