Aktualności

VII BIEG WIOSNY w DĘBOWCU

Nasi zawodnicy zdominowali zawody, które odbyły się w Dębowcu. Wszyscy, którzy wystartowali stanęli na podium. Pierwsze miejsca zajęli: Marcelina Wojtyła, Wojciech Wojtyła, Patrycja Wrzeszcz, Mateusz Skrzypoń i Zofia Kołodziejczyk. Na miejscach drugich uplasowali się: Magdalena Wrzeszcz i Barbara Wojtyła. Na tomiast miejsca 3 zdobyli: Adamik Dagmara i Kinga Szafarczyk.

ŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW 1-RZUT

11 maja b.r. wystartowaliśmy w lidze lekkoatletycznej młodzików. Zawody odbyły się na stadionie AKS-u w Chorzowie. Nasi podopieczni uzyskali kilka bardzo dobrych wyników. Najwyżej punktowała Ola Rańda pchając kule na odległość10,39 m (121 pkt). Wyniki ponad 100-punktowe uzyskali jeszcze: Magda Szczypka w biegu na 100 m i Mateusz Skrzypoń w biegu na 600 m. Łącznie w tym pierwszym rzucie  nazbieraliśmy 1147 pkt.
 

Czytaj więcej: ŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW 1-RZUT

LEKKOATLETYCZNY POCZĄTEK SEZONU LETNIEGO

Pracowite były ostatnie dni naszych lekkoatletów. Rozpoczęli oni sezon letni udziałem w 2 mitingach otwarcia sezonu. Najpierw w Sosnowcu 27 kwietnia b.r. a następnie w Bielsku 1 maja. Już po pierwszych startach widać, że zima i wiosna zostały przepracowane solidnie na co wskazuje kilka bardzo dobrych rezultatów i "życiówek". Bardzo obiecująco zapowiedziały się kulomiotki - podopieczne trenera Artura Szczotki jak również biegacze - podopieczni trenera Z. Kołodziejczyka.
 

Czytaj więcej: LEKKOATLETYCZNY POCZĄTEK SEZONU LETNIEGO

5 CiESZYŃSKI FORTUNA BIEG

Już po raz 5 spotkali się miłośnicy biegania w Cieszynie aby rywalizować w biegach ulicznych, których trasa wiedzie uliczkami nad rzeką Olzą zarówno po polskiej jak i po czeskiej stronie z metą na stadionie Piasta w Cieszynie. W biegu głównym rozgrywanym na dystansie 10 km wystartowała 4 reprezentantów naszego klubu.
 

Czytaj więcej: 5 CiESZYŃSKI FORTUNA BIEG

BIEGI ULICZNE w GRÓDKU / Czechy

Za sprawą Urzędu Masta Skoczów zostaliśmy wysłani 6 kwietnia do Gródka / Czechy aby wziąść udział w rozgrywanych tam biegach ulicznych. Udało nam się zdobyć kilka medali. Złoto wywalczyli: Sylwia Adami i Przemek Strządała, srebro zdobyła Magda Wrzeszcz a brąz padł łupem Zosi Kołodziejczyk. W pierwszej dziesiątce finiszowali jeszcze: Marta Wojtynek i Mateusz Skrzypoń na 4 miejscu ; 5 była Kinga Szafarczyk; Iza Wysłuch zajęła 7 miejsce; Justyna Zwias - 8; a na 10 dobiegła do mety - Kinga Białożyt.
Jesteś tutaj: Start