Aktualności

Kadra żaków

Trener :  TOMASZ  DYBCZYŃSKI

Wyniki trampkarzy

Terminarz i wyniki rozgrywek trampkarzy

 

Drużyna trampkarzy swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na stadionie im. R. Kukucza w Skoczowie

 

Następny mecz:

06.09.2014 - sobota, 10.00

LKS Pogórze - LKS Pruchna

Ostatni mecz:

26.08.2014 - wtorek

LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 1:3

 

Kolejność podawania wyników: trampkarze. juniorzy

I kolejka - 22-24.08.2014
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice - 1:6 i 5:0
LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie - 3:0 i 2:7
LKS Kończyce Małe - LKS Olza Pogwizdów - 3:5 i 4:5
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 6:2 i 10:0
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Pielgrzymowice - 1:0 i 2:4
LKS Zryw Bąków - LKS Wisła Strumień - 0:7 w.o. i 2:4

II kolejka - 26.08.2014
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 6:2 i 1:3
LKS Wisła Strumień - LKS Kończyce Małe - 0:3 w.o. i 3:4
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zryw Bąków - 21:1 i 1:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna - 6:0 i 2:12
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 1:3 i 2:4
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:1 i 0:7

III kolejka - 30-31.08.2014, godz. 10:00 i 11:30
30.08.2014 - sobota
LKS Kończyce Małe - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Pogórze - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (w Kończycach) przełożony na 10.09.2014
LKS 99 Pruchna - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Olza Pogwizdów (godz. 15:30 i 17:00)
31.08.2014 - niedziela
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Wisła Strumień (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Zryw Bąków - LKS Spójnia Górki Wielkie (godz. 15:30 i 17:00)

IV kolejka - 06.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Olza Pogwizdów
LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Kończyce Małe (godz. 15:30 i 17:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Zryw Bąków (godz. 15:30 i 17:00)

V kolejka - 13-14.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
13.09.2014 - sobota
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Kończyce Małe - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 14:30 i 16:00)
Simoradz - LKS Spójnia Górki Wielkie (godz. 14:30 i 16:00)
14.09.2014 - niedziela
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wisła Strumień
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze (godz. 14:30 i 16:00)

VI kolejka - 20.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wisła Strumień
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Olza Pogwizdów
LKS Pogórze - LKS Kończyce Małe
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 14:30 i 16:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Wyzwolenie Simoradz (godz. 14:30 i 16:00)

VII kolejka - 27-28.09.2014, godz. 10:00 i 11:30
27.09.2014 - sobota
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Olza Pogwizdów - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS 99 Pruchna
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Pogórze
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Beskid Brenna (godz. 14:30 i 16:00)
28.09.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 14:30 i 16:00)

VIII kolejka - 04-05.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
04.10.2014 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS 99 Pruchna - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Wisła Strumień (godz. 13:30 i 15:00)
LKS Beskid Brenna - LKS Olza Pogwizdów (godz. 13:30 i 15:00)
05.10.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Kończyce Małe (godz. 13:30 i 15:00)

IX kolejka - 11.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pogórze
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Kończyce Małe - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków (godz. 13:30 i 15:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS 99 Pruchna (godz. 13:30 i 15:00)

X kolejka - 18-19.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
18.10.2014 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Pogórze - LKS Wisła Strumień
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 13:30 i 15:00)
19.10.2014 - niedziela
LKS Zryw Bąków - LKS Strażak Pielgrzymowice (godz. 13:30 i 15:00)

XI kolejka - 25.10.2014, godz. 10:00 i 11:30
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze
LKS Wisła Strumień - LKS 99 Pruchna
LKS Olza Pogwizdów - LKS Zryw Bąków
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Kończyce Małe (godz. 12:30 i 14:00)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 12:30 i 14:00)

Tabela wyników - trampkarze

Piłka nożna - Liga Wojewódzka Juniorów i Trampkarzy (IV liga Skoczów) - 2015/2016

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 9 24 45:9 3-0-1 (16:4) 5-0-0 (29:5)
2 LKS Tempo Puńców 9 24 56:9 4-0-1 (33:4) 4-0-0 (23:5)
3 KP Beskid Skoczów 9 24 40:12 3-0-1 (14:5) 5-0-0 (26:7)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 9 18 40:19 2-0-3 (22:15) 4-0-0 (18:4)
5 GKS Morcinek Kaczyce 9 12 16:20 2-0-3 (6:8) 2-0-2 (10:12)
6 KS Nierodzim 9 10 15:22 1-1-3 (10:12) 2-0-2 (5:10)
7 LKS 99 Pruchna 9 9 8:20 1-0-3 (3:9) 2-0-3 (5:11)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 9 6 8:54 1-0-4 (5:31) 1-0-3 (3:23)
9 LKS Zryw Bąków 9 4 10:29 1-0-3 (6:11) 0-1-4 (4:18)
10 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 9 3 5:49 0-0-4 (1:28) 1-0-4 (4:21

 

Piłka nożna - Grupa A trampkarzy (Podokręg Skoczów) - 2014/2015

Tabela końcowa sezonu:

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 22 63 130:15 10-0-1 (69:9) 11-0-0 (61:6)
2 LKS Pogórze 22 56 110:14 9-1-1 (41:6) 9-1-1 (69:8)
3 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 51 119:24 9-1-1 (61:9) 7-2-2 (58:15)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 48 91:26 8-1-2 (33:13) 7-0-4 (58:13)
5 LKS Beskid Brenna 22 39 66:31 8-1-2 (40:12) 4-2-5 (26:19)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 28 50:74 6-1-4 (26:35) 3-0-8 (24:39)
7 LKS Wyzwolenie Simoradz 22 25 41:61 6-1-4 (28:28) 2-0-9 (13:33)
8 LKS 99 Pruchna 22 22 40:77 4-1-6 (27:32) 3-0-8 (13:45)
9 LKS Kończyce Małe 22 19 36:94 3-0-8 (20:60) 3-1-7 (16:34)
10 LKS Olza Pogwizdów 22 19 33:99 4-0-7 (19:51) 2-1-8 (14:48)
11 LKS Zryw Bąków 22 12 27:159 2-0-9 (17:72) 2-0-9 (10:87)
12 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 9 19:88 1-0-10 (10:44) 2-0-9 (9:44)

  

Tabele z ubiegłych sezonów:

 

Piłka nożna - Klasa A trampkarzy (Podokręg Skoczów) - 2013/2014

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 22 57 138:15 10-0-1 (71:6) 9-0-2 (67:9)
2 LKS Wisła Strumień 22 56 127:20 9-1-1 (72:11) 9-1-1 (55:9)
3 LKS Beskid Brenna 22 51 100:24 7-2-2 (39:15) 9-1-1 (61:9)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 22 45 84:28 6-1-4 (54:16) 8-2-1 (30:12)
5 LKS 99 Pruchna 22 39 50:55 6-2-3 (31:27) 6-1-4 (19:28)
6 LKS Strażak Pielgrzymowice 22 37 105:50 6-1-4 (51:23) 6-0-5 (54:27)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 22 26 56:73 4-0-5 (32:27) 4-2-6 (24:46)
8 LKS Olza Pogwizdów 22 24 42:76 4-1-6 (23:27) 3-2-6 (19:49)
9 LKS Kończyce Małe 22 22 72:104 3-1-8 (43:59) 4-0-6 (29:45)
10 LKS Victoria Polifarb Hażlach 22 19 49:164 3-1-7 (27:71) 3-0-8 (20:93)
11 LKS Ochaby 96 22 7 21:102 1-0-10 (11:53) 1-1-9 (10:49)
12 KS Nierodzim 22 2 15:148 0-1-10 (7:62) 0-1-10 (8:86)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2012/2013

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Koszarawa Żywiec 22 55 59:17 10-0-1 (35:8) 8-1-2 (24:9)
2 KP Trójwieś Istebna 22 48 72:23 7-3-1 (40:11) 8-0-3 (32:12)
3 LKS Soła Rajcza 22 48 70:30 9-1-1 (37:13) 6-2-3 (33:17)
4 LKS Orzeł Łękawica 22 41 56:37 7-1-3 (35:19) 6-1-4 (21:18)
5 KS Wisła Ustronianka 22 39 76:25 7-1-4 (48:14) 5-2-3 (28:11)
6 LKS Pogórze 22 36 65:56 6-2-3 (40:27) 5-1-5 (25:29)
7 GKS Morcinek Kaczyce 22 31 60:57 5-2-4 (29:22) 4-2-5 (31:35)
8 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 27 64:53 6-0-5 (32:19) 3-0-8 (32:34)
9 LKS Ochaby 96 22 21 43:81 6-0-4 (32:18) 1-0-11 (11:63)
10 KS Kuźnia Ustroń 22 17 31:56 2-1-8 (13:39) 3-1-7 (18:27)
11 UKS Ajax Leśna 22 13 21:90 3-0-9 (14:47) 1-1-8 (7:43)
12 KS Spójnia Landek 22 9 23:115 3-0-9 (18:53) 0-0-10 (5:62)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2011/2012

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Łękawica 22 59 116:20 11-0-0 (65:10) 8-2-1 (51:10)
2 GLKS Wilkowice 22 59 110:25 10-1-0 (62:8) 9-1-1 (48:17)
3 LKS Zapora Porąbka 22 46 61:28 9-1-1 (41:8) 6-0-5 (20:20)
4 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 40 73:38 9-0-2 (42:13) 4-1-6 (31:25)
5 LKS Olza Pogwizdów 22 37 80:46 7-0-3 (50:18) 4-1-6 (30:28)
6 UKS Ajax Leśna 22 32 56:39 8-0-3 (37:15) 2-2-7 (19:24)
7 LKS Pogórze 21 24 40:82 4-0-7 (22:38) 4-0-7 (18:44)
8 KS Kuźnia Ustroń 22 24 49:57 4-1-6 (25:22) 3-2-6 (24:36)
9 KS Wisła Ustronianka 22 24 36:54 4-5-2 (17:16) 2-1-8 (19:38)
10 LKS Ochaby 96 22 21 24:74 3-0-8 (14:36) 4-0-7 (10:38)
11 KP Trójwieś Istebna 22 19 28:75 3-1-7 (15:33) 3-0-8 (13:42)
12 LKS Przełom Kaniów 22 1 10:145 0-1-10 (6:70) 0-0-11 (4:75)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa B trampkarzy (Bielsko-Biała) - 2010/2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Orzeł Kozy 22 59 110:16 9-1-0 (61:8) 10-1-1 (49:8)
2 LKS Orzeł Łękawica 22 51 89:15 9-1-1 (53:4) 7-2-2 (36:11)
3 LKS Olza Pogwizdów 22 46 59:28 9-0-2 (40:11) 6-1-4 (19:17)
4 LKS Zapora Porąbka 22 42 75:42 5-5-1 (42:17) 7-1-3 (33:25)
5 LKS Jeleśnianka Jeleśnia 22 41 55:48 7-1-3 (25:23) 6-1-4 (28:25)
6 KP Trójwieś Istebna 22 33 57:57 6-1-4 (33:21) 4-2-5 (24:36)
7 KS Wisła Ustronianka 22 26 43:72 4-1-6 (18:29) 4-1-6 (25:43)
8 LKS Goleszów 22 23 56:60 3-1-7 (29:30) 4-1-6 (27:30)
9 LKS Pogórze 22 21 36:71 4-2-5 (20:28) 2-1-8 (16:43)
10 GLKS Wilkowice 22 15 39:79 2-1-8 (24:48) 2-2-7 (16:31)
11 LKS Mazańcowice 22 14 20:74 2-1-8 (11:26) 2-1-8 (9:48)
12 LKS Spójnia Górki Wielkie 22 10 24:101 3-0-8 (14:41) 0-1-10 (10:60)

 

Piłka nożna - Liga okręgowa trampkarzy młodszych (Bielsko-Biała) - 2009/2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 BTS Rekord Bielsko-Biała 20 58 146:9 10-0-0 (68:5) 9-1-0 (78:4)
2 BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 50 151:14 8-2-0 (97:4) 8-0-2 (54:10)
3 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 42 117:37 6-2-2 (64:17) 7-1-2 (53:20)
4 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 20 39 93:40 6-2-2 (39:15) 6-1-3 (54:25)
5 TS Stal Śrubiarnia Żywiec 20 30 68:54 6-0-4 (44:24) 4-0-6 (24:30)
6 KP Beskid 09 Skoczów 20 27 67:42 4-0-6 (27:25) 4-3-3 (40:17)
7 LKS Skałka Żabnica 20 27 52:67 6-1-3 (35:21) 2-2-6 (17:46)
8 TS Mieszko-Piast Cieszyn 20 24 79:84 5-0-5 (48:42) 3-0-7 (31:42)
9 RKS Cukrownik Chybie 20 12 31:179 2-0-8 (12:81) 2-0-8 (19:98)
10 TS Koszarawa Żywiec 20 10 32:147 1-1-9 (16:68) 2-0-8 (16:79)
11 LKS Pogórze 20 3 14:177 1-0-9 (11:87) 0-0-10 (3:90)

Terminarz i wyniki seniorów

Terminarz i wyniki rozgrywek

 
1 kolejka
15.08 LKS Strażak Dębowiec 3:0
(1:0)
LKS Rudnik 17:00
16.08 LKS Spójnia Górki Wielkie 1:2
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec 11:30
16.08 KS Brzezówka WO KS Nierodzim Ustroń 15:00
Spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy, ponieważ w drużynie KS Nierodzim wystąpił nieuprawniony do sezonu 2015/16 zawodnik Sebastian Polok.
16.08 LKS Victoria Hażlach 1:4
(0:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice 17:00
16.08 MKS Promyk Golasowice 1:3
(0:2)
LKS Pogórze 17:00
 
2 kolejka
23.08 LKS Pogórze 1:1
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec 11:00
23.08 KS Nierodzim Ustroń 0:3
(0:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie 15:00
Spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść góści, ponieważ w drużynie KS Nierodzim wystąpił nieuprawniony do sezonu 2015/16 zawodnik Sebastian Polok. (Na boisku 2:0)
23.08 LKS Iskra Iskrzyczyn 4:1
(2:0)
KS Brzezówka 17:00
23.08 LKS Błękitni Pierściec 8:0
(2:0)
MKS Promyk Golasowice 17:00
23.08 LKS Rudnik 1:2
(0:1)
LKS Victoria Hażlach 17:00
 
3 kolejka
29.08 LKS Strażak Dębowiec 2:1
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec 17:00
30.08 LKS Spójnia Górki Wielkie 1:1
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn 11:30
30.08 LKS Strażak Pielgrzymowice 4:3
(1:2)
LKS Rudnik 17:00
30.08 LKS Victoria Hażlach 1:3
(0:2)
LKS Pogórze 17:00
30.08 MKS Promyk Golasowice 2:4
(0:2)
KS Nierodzim Ustroń 17:00
 
 
4 kolejka
06.09 LKS Pogórze - LKS Strażak Pielgrzymowice 11:00
06.09 KS Nierodzim Ustroń - LKS Strażak Dębowiec 15:00
06.09 KS Brzezówka - LKS Spójnia Górki Wielkie 16:00
06.09 LKS Iskra Iskrzyczyn - MKS Promyk Golasowice 16:00
06.09 LKS Błękitni Pierściec - LKS Victoria Hażlach 16:00
 
5 kolejka
12.09 LKS Strażak Dębowiec - LKS Iskra Iskrzyczyn 16:00
13.09 LKS Rudnik - LKS Pogórze 16:00
13.09 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Błękitni Pierściec 16:00
13.09 LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim Ustroń 16:00
13.09 MKS Promyk Golasowice - KS Brzezówka 16:00
 
6 kolejka
19.09 LKS Strażak Dębowiec - KS Brzezówka 16:00
20.09 LKS Spójnia Górki Wielkie - MKS Promyk Golasowice 11:30
20.09 KS Nierodzim Ustroń - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
20.09 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Victoria Hażlach 16:00
20.09 LKS Błękitni Pierściec - LKS Rudnik 16:00
 
 
7 kolejka
26.09 LKS Strażak Dębowiec - LKS Spójnia Górki Wielkie 16:00
27.09 LKS Pogórze - LKS Błękitni Pierściec 11:00
27.09 LKS Rudnik - KS Nierodzim Ustroń 16:00
27.09 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn 16:00
27.09 LKS Victoria Hażlach - KS Brzezówka 16:00
 
8 kolejka
04.10 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach 11:30
04.10 MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Dębowiec 15:00
04.10 KS Brzezówka - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
04.10 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik 15:00
04.10 KS Nierodzim Ustroń - LKS Pogórze 15:00
 
9 kolejka
11.10 LKS Pogórze - LKS Iskra Iskrzyczyn 11:00
11.10 LKS Błękitni Pierściec - KS Nierodzim Ustroń 15:00
11.10 LKS Rudnik - KS Brzezówka 15:00
11.10 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie 15:00
11.10 LKS Victoria Hażlach - MKS Promyk Golasowice 15:00
 
 
10 kolejka
17.10 LKS Strażak Dębowiec - LKS Victoria Hażlach 15:00
18.10 LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Rudnik 11:30
18.10 MKS Promyk Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice 15:00
18.10 KS Brzezówka - LKS Pogórze 15:00
18.10 LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec 15:00
 
11 kolejka
25.10 LKS Pogórze - LKS Spójnia Górki Wielkie 11:00
25.10 KS Nierodzim Ustroń - LKS Iskra Iskrzyczyn 14:00
25.10 LKS Błękitni Pierściec - KS Brzezówka 14:00
25.10 LKS Rudnik - MKS Promyk Golasowice 14:00
25.10 LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Strażak Dębowiec 14:00

 

 

Tabela wyników - seniorzy

 

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2015/2016
. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Strażak Pielgrzymowice 10 30 52:14 6-0-0 (33:10) 4-0-0 (19:4)
2 LKS Pogórze 10 20 38:13 3-2-1 (28:8) 3-0-1 (10:5)
3 LKS Strażak Dębowiec 10 20 25:14 5-1-0 (20:6) 1-1-2 (5:8)
4 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 10 17 22:22 2-1-2 (13:12) 3-1-1 (9:10)
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 10 16 27:17 3-1-1 (16:5) 2-0-3 (11:12)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 10 13 21:18 4-0-1 (14:6) 0-1-4 (7:12)
7 LKS Błękitni Pierściec 10 13 36:18 3-0-2 (29:7) 1-1-3 (7:12)
8 LKS Rudnik 10 12 19:25 3-0-3 (13:9) 1-0-3 (6:16)
9 MKS Promyk Golasowice 10 9 14:32 2-0-3 (8:12) 1-0-4 (6:20)
10 KS Nierodzim 10 7 14:29 1-0-4 (8:17) 1-1-3 (6:12)
11 KS Brzezówka 10 3 10:76 1-0-1 (4:6) 0-0-8 (6:70)
 

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2014/2015

Tabela końcowa sezonu:

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 26 59 58:25 9-3-1 (33:11) 9-2-2 (25:14)
2 LKS Błyskawica Drogomyśl 26 55 68:35 8-4-1 (32:18) 8-3-2 (36:17)
3 LKS Wisła Strumień 26 54 79:30 7-3-2 (36:17) 9-3-2 (43:13)
4 GKS Morcinek Kaczyce 26 40 52:44 8-4-2 (34:21) 2-6-4 (18:23)
5 LKS Ochaby 96 26 39 60:49 6-2-5 (31:21) 6-1-6 (29:28)
6 LKS Beskid Brenna 26 38 56:50 7-2-4 (36:26) 4-3-6 (20:24)
7 LKS Kończyce Małe 26 38 53:57 6-1-6 (21:21) 6-1-6 (32:36)
8 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 37 63:46 5-0-7 (26:26) 6-4-4 (37:20)
9 LKS Tempo Puńców 26 36 41:43 5-3-6 (21:22) 5-3-4 (20:21)
10 LKS Orzeł Zabłocie 26 28 43:57 4-5-4 (22:21) 3-2-8 (21:36)
11 LKS Goleszów 26 27 58:88 4-4-5 (33:41) 3-2-8 (25:47)
12 LKS Olza Pogwizdów 26 25 34:51 4-1-8 (20:24) 3-3-7 (14:27)
13 LKS Pogórze 26 18 37:73 2-4-7 (25:41) 2-2-9 (12:32)
14 LKS Strażak Pielgrzymowice 26 14 44:98 3-2-8 (27:45) 0-3-10 (17:53)

 

Tabele z ubiegłych sezonów:

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2013/2014

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 TS Piast Cieszyn 24 56 68:27 10-0-2 (32:9) 8-2-2 (36:18)
2 LKS Błyskawica Drogomyśl 24 54 95:38 10-0-2 (44:13) 8-0-4 (51:25)
3 LKS Goleszów 24 47 56:35 6-1-5 (25:21) 9-1-2 (31:14)
4 LKS Wisła Strumień 24 44 61:28 6-3-3 (35:15) 7-2-3 (26:13)
5 KKS Spójnia Zebrzydowice 24 42 54:31 9-1-2 (40:15) 3-5-4 (14:16)
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 24 41 47:39 7-3-2 (28:15) 5-2-5 (19:24)
7 LKS Strażak Pielgrzymowice 24 31 51:57 6-1-5 (32:27) 5-0-7 (19:30)
8 LKS Beskid Brenna 24 31 40:58 5-2-5 (19:32) 4-2-6 (21:26)
9 LKS Kończyce Małe 24 26 31:43 4-3-5 (15:20) 3-2-7 (16:23)
10 LKS Pogórze 24 26 35:48 6-1-5 (23:20) 2-1-9 (12:28)
11 LKS Olza Pogwizdów 24 25 37:68 3-1-8 (18:34) 5-0-7 (19:34)
12 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 24 15 30:73 2-2-8 (13:35) 2-1-9 (17:38)
- KP Trójwieś Istebna 24 8 16:76 1-1-9 (7:34) 1-1-10 (9:42)

 

 

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2012/2013

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS 99 Pruchna 26 65 75:18 12-1-0 (47:8) 8-4-1 (28:10)
2 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 56 76:45 10-0-3 (46:22) 8-2-3 (30:23)
3 KKS Spójnia Zebrzydowice 26 48 75:41 8-2-3 (44:16) 7-1-5 (31:25)
4 KP Trójwieś Istebna 26 41 56:70 8-2-3 (31:21) 5-0-8 (25:49)
5 LKS Goleszów 26 41 56:47 6-3-4 (28:20) 6-2-5 (28:27)
6 LKS Beskid Brenna 26 39 58:54 6-2-5 (29:20) 6-1-6 (29:34)
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 26 37 60:58 5-4-4 (34:26) 6-0-7 (26:32)
8 LKS Strażak Pielgrzymowice 26 37 58:63 5-2-6 (30:34) 6-2-5 (28:29)
9 TS Mieszko-Piast Cieszyn 26 36 61:49 7-2-4 (42:24) 3-4-6 (19:25)
10 LKS Olza Pogwizdów 26 28 43:56 5-2-6 (31:23) 3-2-8 (12:33)
11 LKS Pogórze 26 26 48:63 5-1-7 (29:27) 2-4-7 (19:36)
12 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 26 25 34:53 3-3-7 (14:23) 3-4-6 (19:30)
13 LKS Zryw Bąków 26 20 41:86 4-2-7 (23:33) 2-0-11 (18:53)
14 LKS Orzeł Zabłocie 26 19 26:64 3-2-8 (15:26) 2-2-9 (11:38)

 

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 26 60 84:26 11-1-1 (54:11) 8-2-3 (30:15)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 26 54 55:34 10-1-2 (32:15) 7-2-4 (23:19)
3 LKS Strażak Pielgrzymowice 26 50 68:43 9-3-1 (39:17) 6-2-5 (29:26)
4 LKS 99 Pruchna 26 48 48:28 8-1-4 (22:10) 6-5-2 (26:18)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 26 47 63:38 8-2-3 (37:14) 7-0-6 (26:24)
6 LKS Pogórze 26 42 63:45 9-3-1 (41:16) 3-3-7 (22:29)
7 LKS Beskid Brenna 26 41 46:41 7-2-4 (29:19) 6-0-7 (17:22)
8 LKS Spójnia Górki Wielkie 26 41 59:50 7-2-4 (36:23) 5-3-5 (23:27)
9 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 41 59:55 9-1-3 (37:22) 3-4-7 (19:33)
10 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 26 33 47:57 7-1-5 (27:16) 3-2-8 (20:41)
11 LKS Orzeł Zabłocie 26 27 36:66 4-2-7 (15:24) 4-1-8 (21:42)
12 LKS Zryw Bąków 26 16 31:70 2-6-5 (19:18) 1-1-11 (12:52)
- KS Nierodzim 26 12 13:63 2-1-10 (7:34) 1-2-10 (6:29)
- LKS Lutnia Zamarski 26 4 20:82 1-1-11 (17:41) 0-0-13 (3:41)

 

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2010/2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KP Beskid 09 Skoczów 26 63 76:27 11-2-0 (42:10) 9-1-3 (34:17)
2 LKS Pogórze 26 53 48:32 9-3-1 (27:15) 7-2-4 (21:17)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 26 51 51:27 6-5-2 (20:12) 8-4-1 (31:15)
4 KS Nierodzim 26 43 53:35 5-4-4 (20:21) 7-3-3 (33:14)
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 26 41 65:47 7-3-3 (34:19) 5-2-6 (31:28)
6 LKS 99 Pruchna 26 39 41:51 9-0-4 (26:27) 3-3-7 (15:24)
7 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 36 44:46 6-1-6 (23:21) 4-5-4 (21:25)
8 LKS Beskid Brenna 26 33 33:43 5-3-5 (14:15) 4-3-6 (19:28)
9 KS Kuźnia Ustroń 26 32 31:30 6-2-5 (21:15) 3-3-7 (10:15)
10 KKS Spójnia Zebrzydowice 26 27 52:64 6-2-5 (30:27) 2-1-10 (22:37)
11 LKS Victoria Hażlach 26 27 42:57 6-0-7 (24:25) 3-0-10 (18:32)
12 LKS Orzeł Zabłocie 26 26 46:63 5-0-8 (27:37) 3-2-8 (19:26)
13 LKS Zryw Bąków 26 24 34:67 6-2-5 (23:26) 1-1-11 (11:41)
14 LKS Strażak Dębowiec 26 20 31:58 2-4-7 (17:29) 3-1-9 (14:29)

 

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2009/2010

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Wisła Strumień 26 57 63:23 8-3-2 (29:11) 10-0-3 (34:12)
2 LKS Orzeł Zabłocie 26 48 59:36 8-3-2 (37:18) 6-3-4 (22:18)
3 LKS 99 Pruchna 26 46 53:38 7-3-3 (37:23) 6-4-3 (16:15)
4 TS Mieszko-Piast Cieszyn 26 46 52:35 7-3-3 (27:17) 6-4-3 (25:18)
5 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 40 61:54 6-4-3 (26:20) 5-3-5 (35:34)
6 LKS Pogórze 26 35 49:34 6-4-3 (32:19) 2-7-4 (17:15)
7 LKS Spójnia Górki Wielkie 26 34 56:51 7-4-3 (38:22) 2-3-7 (18:29)
8 KKS Spójnia Zebrzydowice 26 33 55:57 6-1-6 (33:34) 4-2-7 (22:23)
9 LKS Victoria Hażlach 26 31 36:66 6-3-4 (19:27) 3-1-9 (17:39)
10 LKS Strażak Dębowiec 26 30 41:53 5-2-5 (19:22) 2-7-5 (22:31)
11 KS Nierodzim 26 28 38:54 3-4-6 (18:22) 4-3-6 (20:32)
12 LKS Beskid Brenna 26 26 31:45 5-5-3 (14:14) 1-3-9 (17:31)
13 LKS Kończyce Małe 26 25 26:47 4-3-6 (15:20) 3-1-9 (11:27)
14 LKS Rudnik 26 24 38:65 4-1-8 (18:27) 3-2-8 (20:38)

 

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2008/2009

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pogórze 26 57 79:26 11-2-0 (49:7) 7-1-5 (30:19)
2 LKS Strażak Dębowiec 26 55 57:45 11-0-2 (35:18) 7-1-5 (24:27)
3 LKS Zryw Bąków 26 54 94:34 11-0-2 (56:16) 6-3-4 (38:18)
4 KP Trójwieś Istebna 26 51 63:38 12-0-1 (40:12) 4-3-6 (23:26)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 26 44 71:46 7-2-4 (34:20) 6-3-4 (37:26)
6 LKS Olza Pogwizdów 26 42 56:35 7-2-4 (31:14) 6-1-6 (25:21)
7 ZKS Polifarb Cieszyn 26 39 40:48 8-0-5 (23:16) 4-3-6 (17:32)
8 LKS Strażak Pielgrzymowice 26 38 75:69 5-3-5 (45:31) 6-2-5 (30:38)
9 LKS Zamek Grodziec Śląski 26 33 48:48 6-2-5 (27:18) 4-1-8 (21:32)
10 LKS Wiślica 26 33 71:73 6-3-4 (49:33) 3-3-7 (22:40)
11 LKS Goleszów 26 31 65:62 3-3-7 (34:31) 6-1-6 (31:31)
12 LKS Błękitni Pierściec 26 31 62:64 4-4-5 (31:30) 5-0-8 (31:34)
13 LKS Iskra Iskrzyczyn 26 7 31:94 1-2-10 (18:39) 0-2-11 (13:55)
14 LKS Wiki Kisielów 26 7 21:151 1-1-11 (11:67) 1-0-12 (10:84)

 

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2007/2008

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Rudnik 20 48 55:26 7-1-2 (27:17) 8-2-0 (28:9)
2 LKS 99 Pruchna 20 41 56:25 5-1-4 (25:16) 8-1-1 (31:9)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 20 40 48:26 8-0-2 (29:13) 5-1-4 (19:13)
4 LKS Pogórze 20 35 60:40 3-1-6 (19:23) 8-1-1 (41:17)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 20 34 42:27 4-4-2 (18:13) 6-0-4 (24:14)
6 KP Trójwieś Istebna 20 30 57:43 5-0-5 (32:23) 5-0-5 (25:20)
7 LKS Strażak Dębowiec 20 27 34:37 5-1-4 (22:20) 2-5-3 (12:17)
8 LKS Zryw Bąków 20 25 42:41 4-1-5 (22:19) 4-0-6 (20:22)
9 LKS Błękitni Pierściec 20 19 32:63 3-1-6 (13:23) 3-0-7 (19:40)
10 LKS Olza Pogwizdów 20 19 31:54 2-0-8 (13:30) 4-1-5 (18:24)
11 LKS Start Ogrodzona 20 1 15:91 0-1-9 (9:46) 0-0-10 (6:45)

 

Jesteś tutaj: Start