Aktualności

Mistrzostwa Śląska seniorów, juniorów i juniorów młodszych w LA

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Dwa dni 3-4 .06.2017 r. rywalizowali lekkoatleci na stadionie  KS Start B-B walcząc o medale Mistrzostw Śląska w LA./ Niestety tym razem nie udało się nam przywieść z tej imprezy żadnego krążka. Najbliżej podium bo na 4 miejscu zakończył rywalizację Marcin Szafarczyk w biegu na 1500 m. Mimo że uzyskał w tym biegu nowy rekord życiowy to jednak troszeczkę zabrakło do "pudła".

Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej: Mistrzostwa Śląska seniorów, juniorów i juniorów młodszych w LA

VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - Finał Miejski

Po serii zawodów, które rozpoczęliśmy jesienią 2016 r. przyszedł czas na podsumowanie całego - 6 cyklu zawodów. Najlepszym drużynom, opiekunom i zawodnikom wręczał dyplomy, medale i puchary  prezes LKS Pogórze (organizator zawodów)  - p. Stanisław Urbańsk. iSukces drużynowy przypadł uczniom z ZSP w Pogórzu, którzy wyprzedzili SP Strumień i SP 1 Brenną Leśnice. Teraz przed najlepszymi zawodnikami naszych finałów jeszcze wyjazd do Łodzi gdzie wezmą udział w Ogólnopolskim Finale  Czwartków LA. Życzymy powodzenia !!!

Wyniki:

Czytaj więcej: VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - Finał Miejski

Śląska Liga Młodzików w LA - 2 rzut

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

28.05.2017 r. na stadionie Budowlanych - Częstochowa  spotkały się drużyny z całego województwa aby rozegrać kolejną rundę ligi młodzików. Nasza, tym razem szersza kadra młodzików zaprezentowała się bardzo dobrze. kilku zawodników poprawiło "życiówki" a ostateczny wynik drużyny również był o wiele lepszy od poprzedniego.

Wyniki:

Czytaj więcej: Śląska Liga Młodzików w LA - 2 rzut

Miting LA w B-B.

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017"

Dwie nasze zawodniczki wystartowały w mitingu LA, który odbył się 27 maja b.r. na stadionie w Wapiennicy. Obie juniorki młodsze wystartowały na dystansie 400 m. Wrzeszcz Magdalena uzyskała wynik - 61,22 a Wojtynek Marta - 65,65.

VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 6 runda

Ostatnia runda naszych czwartkowych zmagań lekkoatletycznych zgromadziła na starcie 74 zawodników. Tym razem również jak i poprzednio niewielką przewagę w klasyfikacji drużynowej odniosła szkoła ze Strumienia ale liderem pozostaje w dalszym ciągu ZSP Pogórze. Przed nami za tydzień ostatnie spotkanie VI Skoczowskich Czwartków LA - będzie to finał miejski podczas którego nagrodzimy najlepszych z najlepszych.

Wyniki:

Czytaj więcej: VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 6 runda

Jesteś tutaj: Start