Aktualności

VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 6.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Za nami 6 i zarazem ostatni miting dla młodych adeptów lekkiej atletyki, a przed nami już tylko Finał Miejski ale to dopiero za 3 tygodnie. Tyle czasu maja zawodnicy aby przygotować się do ostatecznej walki o medale i prawo stary w finale ogólnopolskim w Łodzi. Szósta runda naszych Czwartków, która odbyła się 08.05.2019 r.  zgromadziła na starcie 116 zawodników.

Czytaj więcej: VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 6.

Miting Otwarcia Sezonu - LA.

„Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”.

4 maja nasza sekcja wzięła udział w mitingu rozpoczynającym tegoroczny sezon startów letnich na bieżni. Zawody odbyły się na tartanowym stadionie w Wapiennicy. Nasi reprezentanci przywieźli z tych zawodów wiele nowych rekordów życiowych co jest dobrym prognostykiem na kolejne starty tego rozpoczynającego się sezonu.

Czytaj więcej: Miting Otwarcia Sezonu - LA.

VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Za nami kolejna - 5 runda naszych lekkoatletycznych "Czwartków". Na starcie stanęło 136 zawodników z 12 szkół. Tym razem największą ilość pkt dla swojej drużyny zgromadzili zawodnicy - uczniowie z SP 3 Skoczów ale na czele stawki w dalszym ciągu stoją reprezentanci szkoły ze Strumienia. Do zakończenia rywalizacji jeszcze dwa starty.

Czytaj więcej: VIII Skoczowskie Czwartki LA - runda 5.

VIII Skoczowskie czwartki LA - runda 4.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019” oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Rozpoczęliśmy kolejną rundę zmagań młodych lekkoatletów, którzy walczą o zwycięstwo w poszczególnych konkurencjach jak również o awans do finału ogólnopolskiego, który ma się odbyć tradycyjnie już w Łodzi w dniach 14-16 czerwca b.r. W rozegranej 17 kwietnia - 4 rundzie zawodów na starcie stanęło 95 zawodników z 10 szkół podstawowych naszego powiatu. Najlepiej zaprezentowała się po tej zimowej przerwie młodzież z SP Strumień gromadząc ponad 2200 pkt a na podobnym, również wysokim poziomie pokazały się szkoły z ZSP Pogórze i SP 2 Brenna, które zgromadziły na swoim koncie ok. 1600 pkt.

Czytaj więcej: VIII Skoczowskie czwartki LA - runda 4.

SKOCZOWSKA GALA SPORTOWA

13 kwietnia obyła się uroczysta Gala Sportu podczas której nagrodzeni zostali  sportowcy za swoje sukcesy osiągnięte w 2018 roku. Impreza tradycyjnie już odbyła się w  Skoczowskim Teatrze Elektrycznym. Wśród nagrodzonych "największa ilość indywidualnych wyróżnień powędrowała do zawodników Ludowego Klubu Sportowego Pogórze – do Eugenii Szafarczyk, Wojciecha Wojtyły, Józefa Wojtyły, Kamila Wilczyńskiego, Julii Chromik, Mikołaja Pisza, Sebastiana Libura, Marcina Szafarczyka, Patrycji Wrzeszcz, Patryka Kamela i Szymona Ogiegły. Ponadto : Marcelina Wojtyła – Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna i Barbara Wojtyła – Klub Sportowy AZS AWF Katowice.  Fotoreportaz.

Jesteś tutaj: Start