Aktualności

Zebranie Walne - 7 kwietnia 16.00

Walne Zebranie Członków LKS Pogórze odbędzie się w sobotę 7 kwietnia o godz. 16.00 w pawilonie sportowym. Zapraszamy członków Klubu, zawodników i sympatyków.

XVIII Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - Pogórze 2018

 
 
Organizator :
LKS Pogórze w Pogórzu
 
Zadanie dofinansowane jest ze środków
budżetu Gminy Skoczów w ramach
konkursu dotacyjnego na rok 2018”.
 
Miejsce i termin :

  Stadion LKS Pogórze ;

  7  kwietna   2018 r.   ( sobota ) ; godzina 1030.

Czytaj więcej: XVIII Powiatowe Biegi Przełajowe Dzieci i Młodzieży - Pogórze 2018

Przełajowe Mistrzostwa Polski - Żagań

Swój debiut na ogólnopolskiej arenie zaliczyła Julia Chromik - podopieczna trenera Z. Kołodziejczyka, która wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się 17 marca na trasach biegowych w Żaganiu. Julka rywalizowała w biegu juniorek młodszych na dystansie 2 km i zakończyła swój bieg na 31 miejscu.

Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

10 marca w hali sportowej SMS-u Racibórz przeprowadzono zawody rangi Mistrzostw Śląska dla kategorii wiekowej : dzieci starsze (rocz. 2006-2005) i dzieci młodsze (rocz. 2007 i młodsi).  Nasza ekipa przywiozła z tej imprezy nie tylko wiele bardzo dobrych wyników i nowych rekordów życiowych ale również dwa medale srebrne, które padły łupem podopiecznych  trenera Z. Kołodziejczyka. Najpierw Jakub Libura finiszował na 2 miejscu w finale biegu na 60 m a nieco później jego brat bliźniak - Sebastian zdobył tytuł wicemistrza śląska w skoku w dal. Pozostałe wyniki:

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Śląska Dzieci

Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018”.

3 marca nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Śląska w Biegach Przełajowych dla kategorii wiekowych: senior, junior, j. młodszy i młodzik. W ramach tej imprezy odbywały się również biegi dla dzieci i właśnie w tych biegach nasz reprezentant - Mikołaj Pisz wywalczył srebrny medal w biegu na 1 km. Natomiast w biegach o medale Mistrzostw Śląska na podium stanęła Julia Chromik zajmując 3 miejsce w biegu na 2 km juniorek młodszych. Kolejna trójka naszych reprezentantów może mówić o olbrzymim pechu ponieważ uplasowali się tuż za podium zajmując 4 miejsca. Wyniki:

Czytaj więcej: Mistrzowskie Przełaje w Mysłowicach.

Jesteś tutaj: Start