Aktualności

XXIX CROSS ŚWIĘTOJAŃSKI

XXIX Cross Świętojański już 24 czerwca. 

Po raz pierwszy w historii biegu uruchamiamy zapisy elektroniczne!

Dostępne są one na stronie biegu http://www.cross-swietojanski.pl

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem biegu i serdecznie zapraszamy do Pogórza !

 

VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda

Po zimowej przerwie  rozegraliśmy kolejną - 4 rundę naszych spotkań dla młodych lekkoatletów. W zawodach wzięło udział 79 młodych adeptów biegów , skoków i rzutów.

Wyniki:

Czytaj więcej: VI Lekkoatletyczne CZWARTKI - 4 runda

Porażka w "Derbach"

Porażką 2:0 naszego zespołu z Beskidem Skoczów, zakończyło się spotkanie o mistrzostwo klasy "A" w derbach gminy Skoczów.

Pomimo ambitnej walki musieliśmy uznać wyższość aktualnego lidera rozgrywek. Nasza drużyna była bliska sprawienia niespodzianki i wywalczenia cennego punktu na trudnym terenie. Szczęście sprzyjało jednak rywalowi. Do 93 min. nasz zespól dążył do wyrównania wyniku spotkania, lecz błąd naszej defensywy w ostatniej akcji meczu pozwolił rywalowi przeprowadzić szybką kontrę i tym samym przypieczętować zwycięstwo.

Szczegółowy opis spotkania dostępny na portalu "BeskidzkaPiłka" pod adresem : http://www.beskidzkapilka.pl/aktualnosci/8803

Najbliższe bardzo ważne dla układu tabeli spotkanie, rozegramy już w najbliższą środę 10.05.2017r.o godz. 17:30 w Brennej z tamtejszym Beskidem.

 

Serdecznie zapraszamy !  fb

 

Lekkoatleci ropoczęli letni sezon startów na bieżni.

Od serii  mitingów otwarcia sezonu rozpoczęli nasi pogórscy lekkoatleci  starty na bieżni. Podczas tych zawodów rozgrywanych najpierw w Chorzowie, a następnie w Bielsku Białej (Wapiennica) i Sosnowcu padło kilka bardzo dobrych rezultatów na poziomie rekordów życiowych co pozwala optymistycznie zapatrywać się w ten rozpoczynający się sezon. Wszystkim, którzy solidnie przepracowali okres zimowych przygotowań, życzymy samych sukcesów na poziomie "życiówek". Wyniki poszczególnych mitingów:

Czytaj więcej: Lekkoatleci ropoczęli letni sezon startów na bieżni.

Skoczowska Gala Sportu.

22 kwietnia obyła się uroczysta Gala Sportu podczas której nagrodzeni zostali  sportowcy za swoje sukcesy osiągnięte w 2016 roku. Impreza tradycyjnie już odbyła się w  Skoczowskim Teatrze Elektrycznym. Wśród nagrodzonych znaleźli się również reprezentanci i byli reprezentanci naszego klubu. Wszystkim serdecznie gratulujemy życząc kolejnych wspaniałych wyników w tym nowym sezonie 2017 r. Oczywiście  bogaty fotoreportaż  dzięki naszemu klubowemu koledze Bartkowi Kukuczowi znajdziemy na portalu OX.pl .

Czytaj więcej: Skoczowska Gala Sportu.

Jesteś tutaj: Start