Aktualności

XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1

"Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" oraz - Starostwa Powiatowego w Cieszynie..

28 września rozpoczęliśmy kolejną - XI już edycję Skoczowskich Czwartków Lekko atletycznych. Przed nami 3 rundy jesienne i potem pozostała część zawodów już na wiosnę. Życzymy wszystkim udanych startów i nowych rekordów życiowych. Wyniki: 

Czytaj więcej: XI Czwartki Lekko Atletyczne - runda 1

Mistrzostwa Polski U16 - Lublin 2022

W dniach 24-25 września b.r. na stadionie AZS w Lublini8e odbyły się MP Młodzików - U16 /Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego/. Naszą jedyną zawodniczką, która  w prowadzonym przez PZLA rankingu wyników uzyskała minimum uprawniające do startu w tej imprezie była - Kamila Andrzejewska. Wzięła ona udział w biegu na dystansie 2000 m. Kamila pobiegła w drugiej serii i zajęła w niej 3 miejsce z nowym rekordem życiowym - 7.08,37 min. W ostatecznym rankingu  nasza reprezentantka uplasowała się w tych mistrzostwach na 16 miejscu. Gratulujemy !!!

Miting w Częstochowie.

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" .

Najmłodsza grupka naszej młodzieży 18 września b.r. sprawdziła swoją aktualną formę na stadionie w Częstochowie. Padło kilka bardzo dobrych rezultatów co napawa nas nadzieją na medalowe szanse podczas zbliżających się mistrzostw województwa w kategoriach U12 i U14. Wyniki naszych reprezentantów:

Czytaj więcej: Miting w Częstochowie.

"Jastrzębska Dziesiątka"

Podczas rozgrywanego po raz X biegu ulicznego pod nazwą - "Jastrzębska Dziesiątka"  odbyły się równolegle - Mistrzostwa Śląska w Biegu na dystansie 10 km/ulica/. W biegu tym wzięły udział dwie nasze zawodniczki. Julia Chromik z czasem  40.36,40 min zajęła 1 miejsce w kat. wiekowej  20-29  a Joanna Sikora z czasem 42.13,70 min zajęła w tej samej grupie wiekowej 3 miejsce. Obie nasze zawodniczki na podium rozdzieliła nasza była reprezentantka - Izabela Wysłuch.  Mamy nadzieję, że w kolejnym starcie na tym dystansie  bariera 40 minut zostanie przez nasze panie złamana :)  Gratulacje !!! 

47 Memoriał Zenona Sęka

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" .

Grupka naszych juniorów wybrała się w ostatni weekend - 11 września b.r. do Gliwic, gdzie rozgrywane były memoriałowe zawody lekkoatletyczne. Pogoda dla części zespołu była łaskawa i  udało się nawet ustanowić kilka nowych PB ale niestety pod koniec imprezy, ulewny deszcz popsuł zakusy na ustanowienie rekordowych wyników naszym dziewczętom startującym na 1500 m. Ale żeby radzić sobie z takimi sytuacjami na zawodach to niekiedy trenujemy w podobnie skrajnych warunkach pogodowych :)

nie ma zlej pog...

Czytaj więcej: 47 Memoriał Zenona Sęka

Jesteś tutaj: Start