Aktualności

Halowe Mistrzostwa Śląska S, U20 i U18 - Ostrawa

Kolejny - 28 sezon działalności naszej sekcji zaczęliśmy tradycyjnie od startu na hali. Kolejny raz w Ostrawie/CZ przeprowadzone zostały przez ŚZLA - Halowe Mistrzostwa Śląska w kat. wiekowych  : senior, U20 i U18. W rywalizacji9 wzięła również udział nasza młodzież. Na medal złoty pobiegła Joanna Sikora w seniorkach na dystansie 3000m a Natalia Szczotka zdobyła brąz w tej samej kategorii ale na dystansie 800m. Gratulujemy !!!

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Śląska S, U20 i U18 - Ostrawa

Równica 2022

Tradycyjnie już, jak co roku w Sylwestra grupa naszych zawodników z sympatyzującymi z nami biegaczami udała się na ostatni trening tego mijającego roku. Celem była jak zawsze Równica a potem sympatyczne spotkanie u trenera Z. Kołodziejczyka, gdzie można było powspominać miniony rok i snuć plany na kolejny.

VII Halowe Mistrzostwa Czwartków LA - Spała 2022

Już po raz VII młodzi lekkoatleci uczestniczący w Czwartkach LA rozegrali również ogólnopolski finał w zawodach halowych. Zawody odbyły się w COS  Spała 5 grudnia b.r.. Impreza była przeznaczona dla zawodników z kategorii wiekowych: U12 i U13.  Nie zabrakło na bieżni w Spale również nasze obecności.  Naszą sekcję reprezentowała - Zofia Madej, która rywalizowała w grupie U12 na dystansie 300 m. Zofia w ostatecznej klasyfikacji zajęła z czasem 49,01 - 8 miejsce. Gratulujemy !!!

Małe Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" . 

27 listopada czyli następnego dnia po rozegraniu Przełajowych Mistrzostw Polski odbyły si na tych samych trasach Małe Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych dla kategorii dziecięcych. Tutaj również nie zabrakło naszych reprezentantów, którzy startowali z o wiele większym powodzeniem niż  dzień wcześniej ich starsi koledzy klubowi.

 

Już przed rozpoczęciem startów rozpoczęło się udzielanie wywiadów lokalnym mediom 

Czytaj więcej: Małe Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

94 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022" . 

26 listopada b.r. Olesno / opolskie było gospodarzem Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. ale trasy biegowe zostały wytyczone w małej miejscowości Leśna k/Olesna. Na kilometrowej pętli rywalizowali  zawodnicy 4 kat. wiekowych: seniorzy, młodzieżowcy - U23; juniorzy  starsi -U20 i  j. młodsi - U18. Nas  reprezentowała 4-osobowa ekipa, która co prawda nie zawojowała tych zawodów ale na pewno dała z siebie wszystko. Wyniki:

Czytaj więcej: 94 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Jesteś tutaj: Start